Skocz do zawartości
Matee

Top Gear demoluje Passata :P

Rekomendowane odpowiedzi

Tak masz rację, mogłem to tam napisać ale chciałem też podyskutować o samym Top Gear, nie ma się co burzyć ;)

Widział ktoś może drugi odcinek 13 sezonu?

Ten do którego jest link? Zadaniem było kupienie auta dla 17 latka. Clarkson przy próbie nocnego parkowania wepchnął swoje Volvo w szopę... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja mam na N

 

Podaj numer kanału na N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadaniem było kupienie auta dla 17 latka

No i koniec końców najlepszym autem dla nastolatka okazało się Volvo, czyli duży kombiak z turbiną :P I tak sobie pomyślałem że właściwie to też mam takie :D

W tym odcinku z nastolatkami najlepsza była "muzyka" w samochodzie tej sieroty (May'a?) czy jakoś tak.

Ump, ump, ump!!!

Teraz jak widzę golfa 3 i sobie to przypomnę to się zawsze śmieję :D Motyw był dobry :P

 

To tak apropo, polecam odcinki specjalne top gear'a, jak jadą skuterami przez Vietnam, terenówkami przez Boliwie, sportowymi autami przez Rumunię i oczywiście jak podbijają biegun północny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najbardziej lubię poczucie humoru tego człowieka, a już najlepiej jak zażartuje sobie z nas, bo dokładnie widać jakie oburzenie od razu powstaje. Dopóki żartuje z Niemców, czy Francuzów to jest śmiesznie, a jak zażartuje z nas to od razu powstają takie artykuły: KLIK

 

To się nazywa dystans ;)

 

Jedyne czego nie lubię to zbytniej faworyzacji Brytyjskich marek, ale co tu się dziwić, nikt nie strzela do własnej bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

program nie jest obiektywny bardziej taki tolk show, mi sie podoba;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem ? Przecież to już auto nie pierwszej młodości. Ponad 10-cio letnie. Na forum golfa tez się burzą, ze trójkę wykorzystali ? Ludzie taki pasek w Uk warty jest ze 2000 pandów a bez prawa rejestracji na pewno duuuzo taniej.

 

A sam program jest spoko, tylko trzeba brac dwa razy przez palce to co Clarkson gada. Zawsze bardziej lubiłem Hammonda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat w UK to auto taksówkarzy.... tanie i nikt nie zwraca na nie uwagi... niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Stig przykasował Koenigsegg'a. W ruinę obrócili trzy porsche (stare co prawda). Jak mięli odcinek z superautami za 10 000 funtów, to Clarkson zajechał Maserati Marac. O Volvo, Audi 80 i Roverze nie warto wspominać. Kiedyś kupili sportowe bryki z tylnym napędem. Ścigali się po jakimś polu. BMW i Mitsubishi skasowali. James też swoje zakatował. Alfy Romeo obrócili w pył. Toyotę Hilux - nie watro wspominać. Strzelali do celu jakimiś autami i całkiem fajną BMW 5 rozwalili bo nią zdalnie sterowali i się nie udało im jej opanować. Nie mówiąc już nic o ciężarówkach gdy Jeremy naczepę spalił, Hammond ładunek w postaci samochodu zgubił i komuś auto porysowali, bo się któryś na zakręcie nie złamał. W tym odcinku powyżej obrócili w ruinę 3 auta. A przyczep kempingowych nie zliczę. Wobec powyższego - czym jest taka zarysowana b5?

 

Edit:

 

Grill z Nissana Sunny, bo Hammondowi się nie podobał, bo był nijaki, rozbicie nówki sztuki Megane, bo patrzyli co oznacza te 5 gwiazdek w EuroNCAP, Doszczętne rozwalenie Espace przez pociąg, bo Clarkson robił reportaż o bezpieczeństwie na przejazdach i cała masa samochodów i motorów przerabianych, ulepszanych, topionych i nieśmiertelny Oliver :D.

 

No i Hammondowi udało się rozbić pojazd rakietowy podczas bicia rekordu prędkości przecież.

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clarkson jaki jest to jest. Mi osobiście bardzo odpowiada jego humorystyczny sposób wypowiedzi. Jak oglądam konkurencyjny program 5Gear to na wymioty mi się zbiera, na siłę chcą być jak TG.

 

A co do zniszczonych aut, to bodajże w 4 odcinku 14 sezonu Clarkson niszczy a na końcu zatapia NÓWKĘ Renault Twingo Sport. Więc chyba tego bardziej szkoda niż starej B5 kupionej pewnie za 3 kebaby u Turasa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąz czekam na numer kanału tego programu w N :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wciąz czekam na numer kanału tego programu w N
Jesteś monotematyczny. Weź pilota i postukaj sobie po kanałach. :P Tak lubisz jak ktoś niszczy auta? To dawaj swojego jutro sprzedamy go na części na wielką orkiestrę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a w tej przewspaniałej wszystkomającej eNce nie ma czegoś takiego jak spis kanałów :?: Bo w Polsacie to pomyśleli i jednym guzikiem można to włączyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a w tej przewspaniałej wszystkomającej eNce nie ma czegoś takiego jak spis kanałów
Jest, tylko jak Damian ogląda tylko Erotyki to reszty nie zna. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wciąz czekam na numer kanału tego programu w N

 

Niestety, póki co to Cyfrowy Polsat ma wyłączność na programy BBC. No i w kablówkach są, ale kablówki jak wiadomo mają większość platform cyfrowych u siebie. W N może z tego co słyszałem uda się wynegocjować pakiet BBC w I kwartale tego roku. Może - ale niekoniecznie. Zajrzyj na forum N - tam wsio piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest, tylko jak Damian ogląda tylko Erotyki to reszty nie zna. :P

 

a no chyba, że tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BBC World jest na kanale 160 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BBC World jest na kanale 160
A tam jest Top Gear czy jak mu tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tam jest Top Gear czy jak mu tam?

 

Nie wiem, nie oglądam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności