Skocz do zawartości
Gość Kamil77

Wymiana Wahaczy ! Trudne czy nie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy u mnie podczas jazdy strasznie trzesie kierownica na boki i słychać stuki na prostej drodze. Może to byc wina wahaczy ?

dolne wahacze lub koncówki/drążki kierownicze lub sama maglownica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem . Koło ma luz poziomy . Do wymiany raczej górne wahacze. Mozna je wymieniac pojedynczo czy trzeba cały komplet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłem . Koło ma luz poziomy . Do wymiany raczej górne wahacze. Mozna je wymieniac pojedynczo czy trzeba cały komplet ?
a to nie widziałeś gdzie jest luz? Czy na wahaczach czy na końcówce ? górne powinny być wymieniane parami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac wyraznie ze wahacze, a mam pytanie czy przy zakupie wahaczy na allegro dodaja sruby mocujace ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widac wyraznie ze wahacze, a mam pytanie czy przy zakupie wahaczy na allegro dodaja sruby mocujace ?
jak kupujesz pojedynczo to chyba nie ale jak kupisz cały komplet to masz cały zestaw śrub :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 500zł to normalna cena za wymiane wahaczy przód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ale wymiana samych wahaczy, czy końcówki drążków kierowniczych, łączniki stabilizatora i geometria też w tej cenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy 500zł to normalna cena za wymiane wahaczy przód?
czy to cena z częściami i tak jak kolega KAROL pisze z geometrią czy sama robocizna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemforder 1400zł i 500zł robocizna

Co do drążków to nie pamiętam, jeśli nie ma tego w tym zestawie to raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie zestawik ruville'a, dałem 1200zł i ma wszystko, śruby, i drążki również. Ja wymieniam przód za 250 zł + 50zł geometria, jak coś to zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupiłem sobie zestawik ruville'a, dałem 1200zł i ma wszystko, śruby, i drążki również. Ja wymieniam przód za 250 zł + 50zł geometria, jak coś to zapraszam
no i to są ludzkie ceny :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzkie, bo robota jest śmieszna. Stażysta ją zrobi. Pewnie dla stałych klientów z ceny bym zszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludzkie, bo robota jest śmieszna. Stażysta ją zrobi
szczególnie jak się ma już wprawę nie :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie trudno nie jest wymienic to niech ktos mi powie dlaczego po wymianie wahaczy (kupiłem MS ) auto podniosło mi sie o 1,5cm moze wiecej

nie piszcie mi ze na opuszczonym trzeba skrecac wahacze itp ja juz wszelakiej możliwości próbowałem i dalej to samo spotkał sie ktos z takim cudem ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze stare byly juz tak wybite ze auto stalo wlasnie o 1,5 cm za nisko i jak zalozyles nowy zestaw wrocilo do optymalnej wysokosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wahacze nie mają najmniejszego wpływu na wysokość nadwozia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to dla czego sie podniósł ???? 2 lata temu wymieniłem tez wahacze i było normalnie w tym roku zamówilem, na allegro zestaw MS i auto sie podniosło ja mysle ze to wina tych wahaczy ale czy ktos sie spotkał z takim czyms???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to dla czego sie podniósł ???? 2 lata temu wymieniłem tez wahacze i było normalnie w tym roku zamówilem, na allegro zestaw MS i auto sie podniosło ja mysle ze to wina tych wahaczy ale czy ktos sie spotkał z takim czyms???
tak spotkał się ja sam osobiście na własnym aucie i nie przejąłem się tym a po jakimś czasie auto "opadło" i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki to spoko oby tak było :)

pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie piszecie iz po wymianie wachaczy podniosło sie wam zawieszenie?! otóz nie moze bynajmniej nie powinno i jest to wina złego montazu!!!!wachacze nie wpływają na wysokosc budy, ale jest jedno małe ale.... otóz wszystkie sruby w wachaczach dociąga się jak auto stoi juz o własnych siłach na ziemi i jesli ktos dociągnie je na opuszczonym zawieszeniu wtedy zawias nie moze sie ugiąc bo trzymają go połączenia na styku tuleja-guma, po czasie buda opadnie jak tuleja sie przekręci/ustawi bądz co gorsze odspoi się od gumy....

a jak sie oberwie tuleja to nie dziwne ze gumy padają przedwcześnie po 15 czy 30 tys km.

Druga sprawa to iz za słabe dokręcenie powoduje szybsze zuzycie się metalowej tuleji i stuki.....

Edytowane przez KrisT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności