Skocz do zawartości
MlodyS53

Wyposażenie dodatkowe - Passat B3/B4

Rekomendowane odpowiedzi

masz rację...:P a łącznie z fotelami - tylko "żygać"...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja takiego miałem...kupiony w Holandii - może wersja "eksportowa" np. na Holandię...

 

Holenderskiego Paska ojciec miał. Klima, central, wspomaganie, szyber, elektryka szyb (front) i lusterek i nawet regulację fotela kierowcy oraz kierownicy. Ale nie miał poduszek - sprawdzone na naklejce :) Ale wnętrze miałem normalne.

 

Niebieska deska nie wygląda najgorzej, ale popielate wnętrze jest fantastyczne. Dlatego byłem ciekaw w jakich wersjach występuje i czy były jeszcze jakieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem np. golasa bez niczego (bez regulacji kiery :D) ale z niebieskim wnętrzem.
A to co niebieskie (czy raczej Mauri :fajny) występowało tylko w wypasach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w ogóle ktoś je wyprodukował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu zj**ane lampy do B3 sa niestety juz od dluzszego czasu zarowno do sedana jak i varianta, trzeba dobrze poszukać..

P.S przyjrzyjcie mu się : http://otomoto.pl/volkswagen-passat-skora-klima-jedyny-taki-C20406104.html skora jakas taka nie tego, wszelkie przyciski tez inne, o co tu chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ktoś kiedyś pisał, że to klima na rynek włoski czy jakoś tak... może cała wersja jest taka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skóra jest pewnie tapicerowana we własnym zakresie. Przycisk el. szyb na ostatnim zdjęciu miażdży... To jest chyba przycisk starego typu nieudolnie wkomponowany w rączkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest chyba przycisk starego typu nieudolnie wkomponowany w rączkę.
chyba tak jak mówisz, elektryka starego typu, ale tylko przodu, bo na 4x jest duży panel i nie zmieścił by się w rączce:D z resztą takowy posiadam.

 

Mnie rozwaliły te śruby w panelu tego "ELECTRONIC CLIMATE CONTROL"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim rączka jest od wersji korbotronic, dlatego przyciski nie pasują... Klima jest włoska (ori), w sumie można nawet powiedzieć, że rarka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim rączka jest od wersji korbotronic, dlatego przyciski nie pasują... Klima jest włoska (ori), w sumie można nawet powiedzieć, że rarka :P

raczka jest napewno od wersji z elektryka. a klima to jest dokładana. takie same sa w audi b3 b4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raczka jest napewno od wersji z elektryka

 

Może i tak , ale przyciski napewno nie - to jest jakaś cepelia zmontowana bez gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiło mnie takie coś, passat w wersji court czyli zazwyczaj kompletna biedota. 2x elektr. szyb. szyberek i odzwio tempomat :o to wszystko a tu siedzi climatronik? http://allegro.pl/wv-passat-b4-combi-1-9-tdi-climatronic-i1782241691.html Może był dołożony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiło mnie takie coś, passat w wersji court czyli zazwyczaj kompletna biedota. 2x elektr. szyb. szyberek i odzwio tempomat :o to wszystko a tu siedzi climatronik? http://allegro.pl/wv-passat-b4-combi...782241691.html Może był dołożony

 

Zwykły Pasek sprowadzony z krajów Beneluksu. Trzeba brać to pod uwagę, bo jeżeli uznamy brak poduszek jako "normalne zjawisko" to generalnie nie jest taki biedny: wspomaganie, elektryka szyb i lusterek, szyber, tempomat, lakier metalik. Wcale nie jest taki biedny, więc czemu miałby nie mieć Climatronica? :)

 

Zresztą Pasztety można było sobie wyposażać według uznania, o czym zresztą można sporo poczytać.

 

Poza tym Climatronic jest z funkcją "econ" a te były od 1996, więc nawet by pasowało. Inna sprawa, że 1996 rok to powinien być już AFN 110KM?

 

P.s. Po 15 latach wciąż ma kołpaki oryginalne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa, że 1996 rok to powinien być już AFN 110KM?

 

Może być i 1Z i AFN, kto za co zapłacił to ma, nawet w B5 można było kupić 90PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Volkswagen Passat 1991 WERSJA USA ELEKTRYKA

 

Blendę z amerykańca założył i udaje, że wersja USA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój szefu miał takiego tylko w kombi z 1.8 pod maską i manualem. Nawet kolor ten sam. Reszta wypasu też taka sama tylko włączniki od ele szybek miał już nowszy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat: Napisał Buniek

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C20424415.html Ciekawy kolor plastików.

 

Mój szefu miał takiego tylko w kombi z 1.8 pod maską i manualem. Nawet kolor ten sam. Reszta wypasu też taka sama tylko włączniki od ele szybek miał już nowszy model.

to wersja "gold" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności