Skocz do zawartości
Mate0

Radio pioneer deh-2200ub+ubb

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c804a280c259b011.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6996cc5c55ee8719.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b6ed7f63da4fa586.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c01618e827b4d473.html

Ciężko jest zrobić poglądowe zdjęcie, po ciemku za ciemno:), z lampą zupełnie inne kolory

( pewnie z powodu materiału), w rzeczywistości wygląda to dużo lepiej. Acha radio prawdopodobnie nie ma ściemniania podświetlenia zintegrowanego z podświetleniem kokpitu - nie znalazłem kabelka za to odpowiedzialnego.

Edytowane przez redpasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niezle wyglada jak na niededykowane /dzieki za fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego redpasek mam banalne pytanie.Też jestem posiadaczem PIONEER'a DEH2200 i u mnie tło na wyświetlaczu jest czarne a cyfry,litery itd białe.Czy da się w nim zmienić display na niebieski taki jak u Ciebie?Radio jest wtedy bardziej wkomponowane-kolorystycznie.

Mam instrukcję ale gdzieś w pudełkach i sporo czasu bym spędził na jej odgrzebaniu z tąd to pytanie.Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie mam najlepszych wieści po prostu kupiłeś nie właściwy model, jak dobrze pamiętam, to ten z końcówką ..... ub ma tylko niebiesko-czerwone podświetlenie, twoje radio ma wyświetlacz czarno-bialy:662:

 

---------- Post added at 14:45 ---------- Previous post was at 14:45 ----------

 

Witam! Nie mam najlepszych wieści po prostu kupiłeś niewłaściwy model, jak dobrze pamiętam, to ten z końcówką ..... ub ma tylko niebiesko-czerwone podświetlenie, twoje radio ma wyświetlacz czarno-bialy:662:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda,że nie zwróciłem na to uwagi przed zakupem,ale mimo tego prezentuje się o.k.Pozdrawiam

 

---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 18:19 ----------

 

1 na dobry początek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie producenta info:

DEH-2200UB (czerw.podśw)

DEH-2220UB (zielone.podśw)

DEH-2200UBB (niebieskie podśw)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was pytanko, jak te radio się wam sprawuje? Przymierzam się do kupna takiego do mojego bolidu i nie wiem czy warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra, co do jakości dźwięku to nie widzę zasadniczej różnicy na + w stosunku do porzpedniego radyjka ( stary blupunkt), głośniki mam oryginalne z VW więc to może być bariera nie do pokonania. Chętnie wysłucham innych posiadaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie myślę tak nad tym radiem;) a wraz z radiem będę zmieniał najprawdopodobniej głośniki i niektórzy za głowę się złapią jaka powiem, że cena głośników jest przybliżona do ceny radia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę że na forum dużo jest Vmaniaków z Olsztyna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem, że cena głośników jest przybliżona do ceny radia
to i tak radio masz tanie :P ale glosniczki przednie za ok 300-400zł to już naprawde dobre głośniczki mogą być :) tak więc jest jak najbardziej OK :ok:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam radio DEH-2220UB od roku i elegancko się sprawuje, do 'zwykłego' użytkowania w sam raz. Zastanawia mnie funkcja TA/NEWS (Odbieranie komunikatów drogowych) czasami to włączałem i nic nie było słychać, co to właściwie jest? coś ala CB? trzeba mieć do tego antenę od CB, żeby kogoś usłyszeć? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego to tylko czasami podają jak na drodze jest bardzo poważna sytuacja, nie cały czas nadają tylko tak jak mówię w bardzo ważnych sprawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, dziekuje za informacje ;) wymagana jest do tego dodatkowa antena czy zwykła od radia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

posiadam radio DEH-2220UB od roku i elegancko się sprawuje, do 'zwykłego' użytkowania w sam raz. Zastanawia mnie funkcja TA/NEWS (Odbieranie komunikatów drogowych) czasami to włączałem i nic nie było słychać, co to właściwie jest? coś ala CB? trzeba mieć do tego antenę od CB, żeby kogoś usłyszeć?

Ustaw tuner radiowy na Jedynkę PR.Podczas słuchania muzyki z płyty czy usb(nie wiem czy jest tam taka opcja) w momencie gdy podawane są informacje drogowe,radio zatrzyma odsłuch z cd (lub usb) i przełączy na tuner.Po zakończeniu nadawania komunikatu, autamatycznie przełaczony zostanie dalszy odsłuch płyty.

Oczywiście funkcja "TA", musi być włączona.Dodatkowych anten, nie trzeba.

Wot parachod :)

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności