Skocz do zawartości
Mate0

Radio pioneer deh-2200ub+ubb

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . Zbliżają się święta wiec postanowiłem sobie kupić nowe radyjko do mojego b3 .

 

A mianowicie takie :

 

http://allegro.pl/item851309743_radio_pioneer_deh_2200ub_ubb_gwar_sklep_olsztyn.html

 

Mój temat wiąże się z kilkoma pytaniami?

 

Czy to radyjko podejdzie mi do mojego passacika?

 

W tej chwili w mojej b3 znajduje się jakiś Panasonic 4x35w , na kasety .

 

Jeżeli ktoś będzie miał czas to proszę o jakąś podpowiedź , co mam sprawdzić żeby radyjko działało.

 

Z góry dziex!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Ci zamiast tego 4000UB, ma lepszy dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam Ci zamiast tego 4000UB
polecam również jest lepszy :) sam go miałem więc wiem o czym pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radyjko fajne , ale czy orientujecie się czy dostępne w nim jest niebieskie podświetlenie?

 

Jeden minus , radio niedostępne na allegro.. :638:

 

A czy z podpięciem nie będzie żadnych problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety tylko czerwone podswietlenie, ale bardzo łagodne i delikatne, ładnie sie komponuje niezależnie od kolorystyki reszty auta ;) to jest radyjko sprzed dwóch lat i jest juz cięzko dostępne, jedynie uzywki, albo gdzieś w jakiś marketach jeszcze. a jeśli miałeś panasonica i był na kostce wpięty to te też bezproblemowo będzie pasować :) chyba że był na kablach sztukowany do instalacji ;) wtedy bedziesz musial zalozyc sobie kostke ISO taka kostka co pasuje do wszystkich radyjek praktycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh , w grę wchodzi tylko radio nowe . W granicach do 350 zł .

 

Może coś polecicie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w grę wchodzi tylko radio nowe

za nowe radia szkoda przepłacać :P szukasz gdzieś poblisku jedziesz na odbiór osobisty i sprawdzasz>>dobre=kupujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za nowe radia szkoda przepłacać :P szukasz gdzieś poblisku jedziesz na odbiór osobisty i sprawdzasz>>dobre=kupujesz :D

 

Wiem że szkoda przepłacać , ale rodzice chcą kupić mi na święta dlatego wole nowe ;]

 

I jednak postawie na tego Pioneer'a Deh 2200ub + ubb

 

Tylko nie wiem gdzie jest w nim czytnik kart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem gdzie jest w nim czytnik kar

prawdopodobnie nie ma :P bo w opisie aukcji nie ma że jest wejście na karty, pisze tylko o AUX IN i USB a karty to sobie bedziesz mógł puścić przez przejściówkę na USB, choć pionki chyba tak fajnie nie maja :( ALPINEy wiem że chwytają przejściówki bo sam kart czasem słucham na USB normalnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh , zdecydowałem się na tego Pioneera Deh 2200ub :cool:

 

Wesołych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i ja się skusiłem.Pzdr i wesołych świąt!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...i ja się skusiłem.Pzdr i wesołych świąt!;)

A moze jakas fotka jak sie prezentuje w B5 ? no i wrazenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! I ja sobie takie radyjko sprawiłem pod choinkę, ale powiem szczerze nie jestem do końca zadowolony, wcześniej miałem Blaupunkta i wydaje mi się , że grało dużo ładniej. Jak Wasze wrażenia, czy wam też kasują się ustawienia w.in stacji radiowych i dźwięku po odłączeniu panela?, Przepiąłem tylko kostki , a na instrukcji jest coś o łączeniu kabli zasilających na krzyż ( może to jest przyczyna), czy możliwe jest że na głośniki inaczej ustawione mogą być wyprowadzone plusy i minusy niż w Blaupunkcie. Proszę o opinie, bo jak na razie to kiepski wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy wam też kasują się ustawienia w.in stacji radiowych i dźwięku po odłączeniu panela?

rozumiem ze może się kasować po wyciągnięciu kluczyka (wtedy zamieniasz czerwony z żółtym kablem w kostce), ale żeby po zdjęciu panela to jeszcze się nie spotkałem z czymś takim ... jest to teraz dla mnie nadomiar interesujące :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok! Być może przyczyną jest właśnie wyjęcie kluczyka, a nie zdjęcia panela, muszę to sprawdzić.

Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz zobacz, jak z kluczyka to zamień kabelki i będzie śmigać aż miło ;) i daj znać czy naprawiłeś :)

pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z integracja z panelem klimatronik i zegarami wyglada to w miare ?

 

Jeśli mozesz prosiłbym o fotki model w miare swiezy i jako jeden z niewielu w kolorystyce pods. vwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem-puściłem je na krzyż tj. żółty z radia z czerwonym z kostki i na odwrót i ..............................jest git:) .

Nic się nie kasuje, radio startuje z tej pozycji ( z tego ustawienia) w której wyjąłem kluczyk i gra może jakby bardziej z werwą, choć jak puszczę muzę tylko z tylnych głośników to tragedia- muszę zobaczyć co tam siedzi i dla świętego spokoju muszę upewnić się co do właściwej biegunowości przewodów do głośników.

Stacje radiowe wybiera pięknie i dużo,

 

Boję się jeszcze jednej rzeczy, ale jutro rano się okaże czy słusznie- znalazłem gdzieś wzmiankę w necie, a także w instrukcji książki, że niewłaściwe podłączenie może rozładować akumulator, zwłaszcza,gdy pozostawimy panel- to dopiero będę testował w bezpiecznym miejscu.

Co do podświetlenia- foty ewentualnie jutro ale jest tak : czerwony u mnie idealnie się zgrywa z podświetleniem kokpitu co do niebieskiego różni się intensywnością świecenia te VW jest bardziej intensywne- fosforyzujące, ale nie jest to jakaś zatrważająca różnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
upewnić się co do właściwej biegunowości

jesli glosniczki masz ori, i kostki wszedzie powpinane ( a nie łączone samemu) to biegunowosc masz OK. a jeśli są ori to tak będą grać :P najlepiej wymienić na jakieś nie oryginalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- foty ewentualnie jutro,

 

No to czekamy kolego, czekamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności