Skocz do zawartości
Vtec

[B5] Amortyzator do sprężyn -30 mm ?

Rekomendowane odpowiedzi

wojtas jaki masz gwint ?

 

KW Variant I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moja półka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie moja półka

 

Lepiej odłozyć i kupić coś porządnego niż kupić coś tylko po to by było i się wkurzać ze coś stuka skrzypi itp jak to w przypadku MTS-a niektórzy narzekają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego też chciałem sprigni eibacha i do tego albo standardowe amorki albo cos sportowego z dolnej pólki, niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos jest chetny to mam gwint H&R na przod w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wylany ,nie stuka sprawny jezdzil bym dalej na nim ale trafila sie okazja na kw v1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja se ponarzekam i mam kłopota ;) mam tylko jak na razie springi MTS na serii. Jednek po jakomś czasie przód usiadł więcej niż tył :wmorde drażni mnie ten brak symetrii, pomiędzy przodem a tyłem. Czy, jeśli dam na tył amorki o skróconym skoku to zejdzie coś niżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i ja se ponarzekam i mam kłopota mam tylko jak na razie springi MTS na serii. Jednek po jakomś czasie przód usiadł więcej niż tył drażni mnie ten brak symetrii, pomiędzy przodem a tyłem. Czy, jeśli dam na tył amorki o skróconym skoku to zejdzie coś niżej?

 

Nie zejdzie ci bo amorek różni się tylko tym, że ma mniejszy skok.

 

Dlatego ja jestem zdania aby odczekać uzbierac kasę i kupic sobie coś lepszego ze sprężyn. Już kiedyś kupiłem do wczesniejszego auta springi FK bo szkod ami było dać 200 zł więcej na eibacha i jak szybko wsadziłem tak szybko je wyciągałem i oddawałem do reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zejdzie ci bo amorek różni się tylko tym, że ma mniejszy skok.

 

Dlatego ja jestem zdania aby odczekać uzbierac kasę i kupic sobie coś lepszego ze sprężyn. Już kiedyś kupiłem do wczesniejszego auta springi FK bo szkod ami było dać 200 zł więcej na eibacha i jak szybko wsadziłem tak szybko je wyciągałem i oddawałem do reklamacji.

 

Dzięki ;)

 

Tak sądziłem, chciałem tylko potwierdzenia. Bo w sumie to wysokość trzyma sprężyna a nie amor.

Zgadzam się, tylko po pierwsze nie ma az takiej tragedii bo to chodzi o góra 1-2cm ale moje zboczone oko wszystko widzi ;)

Z tym że jak bym miał dołożyć 200zł wolałbym dołożyć jak już to 400 czy 500zł i kupić gewinde ;) ale znam siebie poszło by najniżej jak się tylko da jeździć :) a mi chodziło o jakiś tam jeszcze komfort i możliwość wyjechania na rybki ;)

Na razie zostanie jak jest (najwyżej będę woził worek ziemniaków) :lol a potem pomyślę o gwincie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja tez szukam zawieszenia do mojego b4 moze i mi cos doradzicie:)

Obecnie jezdze na kicie MTS juz prawie 80 tys wiec jest pora na zmiane. Najpierw myslalem ze kupie olejowe kavaby i springi h&r -30 ale doczytalem ze normalny amorek i niski spring to niezbyt dobre polaczenie, tak wiec mysle o kicie weitec ultra GT albo KW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności