Skocz do zawartości
Vtec

[B5] Amortyzator do sprężyn -30 mm ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witek nie chodzi o to że mi się niepodoba, bo fajnie się jeździ, samochód ładnie wygląda i napewno nie będę podnosił samochodu. Od kiedy tylko go kupiłem to chciałem go obniżyć. Kolega tylko pytał o to jak się jeżdzi na takim obniżeniu to mu odpowiedziałem :)

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gleba jest pelna wyrzeczeń ! i to jest fajne ze czasem trzeba kombinowac albo sie przytrze :) i to mi sie podoba :D i mozna spokojnei na co dzien jezdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozna spokojnei na co dzien jezdzic

niespojojnie jeździć też można jak się zna drogę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do mnie wejdą 4 osoby to na tych bardziej perfidnych garbach też zdarza mi się przytrzeć (-30mm). Za to zimą nie mam żadnych problemów z szurającym śniegiem. Na takie stare wysokie krawężniki juz się nie pcham, ale z takimi to na serii trzeba było ostrożnie. Poza tym jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam:) mam springi eibacha -30mm i powoli będę musiał zabierać się do wymiany amorów - najpierw tył a potem przód... co kupić??? MTS-y będą ok??? czy po zmianie na MTS-y passat zrobi się dużo twardszy czy komfort jaki jest teraz pozostanie??? a może jednak normalne amory będą ok (bilstein, kayaba)??? tylko proszę o doradzanie amorów w dostępnej cenie...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam:) mam springi eibacha -30mm i powoli będę musiał zabierać się do wymiany amorów - najpierw tył a potem przód... co kupić??? MTS-y będą ok??? czy po zmianie na MTS-y passat zrobi się dużo twardszy czy komfort jaki jest teraz pozostanie??? a może jednak normalne amory będą ok (bilstein, kayaba)??? tylko proszę o doradzanie amorów w dostępnej cenie...:)

 

Chcesz lepsze to weź Bilsteina B6-bardzo dobre rozwiązanie i fajnie współgra;) Poza tym na komforcie za bardzo nie stracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz lepsze to weź Bilsteina B6-bardzo dobre rozwiązanie i fajnie współgra Poza tym na komforcie za bardzo nie stracisz.

rozumiem że takie byłyby dobre tylko cena nie za bardzo mi odpowiada...;( jak MTS-y współpracują z eibachami -30mm???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że takie byłyby dobre tylko cena nie za bardzo mi odpowiada...;( jak MTS-y współpracują z eibachami -30mm???

 

Niestety cena nie jest zadowalająca ale Eibach+Bilstein to moim zdaniem jedno z lepszych połączeń.Jeżeli chodzi o MTS-są niektórzy co sobie chwalą,ale nie miałem okazji na takim zestawieniu jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 klientow bardzo mi chwalilo zestawienie amorki mts + sprezyny eibach ale w przypadku golfa 4 to bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mts niby na leopszych uszczelniaczach sa

 

a bilstein to zwykly seryjny wybrales jak juz to b6 bo tak to bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a bilstein to zwykly seryjny wybrales jak juz to b6 bo tak to bez sensu

Ja miałem -40 i BILSTEINY ale podstawa to gazowe w sumie to "olejowo gazowe" są twardsze od olejowych i na obiżeniu innym jak seryjne sprężynki lepiej pracują, minusy wiadomo sztywno..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odgrzewam kotleta.

 

Pytanie ponieważ powoli przygotwuje auto do wiosny tj. felgli plus zawias i waham się nad kilkoma opcjami:

 

1. ok. 1150zł springi Eibach -30 + amorki MTS

2. ok. 1600zł sprigni Eibach -30 + zwykłe amorki KYB (choć przy opisie jest info, że amorki są do zawieszeń sportowych nr prod. KYB341843)

3. ok. 700zł cały kit MTS 40/40

 

Alu jakie planuje założyć to 17". Czy obniżenie 40/40 nie będzie przeszkadzało np. przy pokonywaniu progów zwalniających.

 

Proszę o pomoc oraz ewentualne inne opcje zawieszenia w podobnych przedziałach cenowych:)

 

Jeśli ktoś ma któryś z setupów proszę o wrażenia z jazdy i foto jak wygląda auto.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja latam na eibachu -30 na ori amortyzatorach juz półtora roku. Felga 18. Jest ok. Jeżeli chcesz obniżyć tylko o 30mm to wystarczy taka opcja. Po co pakować kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kit AP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś z forum jeżdzi na kicie AP? jakie odczucia?

 

jakieś fotki passków na kicie -30 z felą 17" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakieś fotki passków na kicie -30 z felą 17" ?

 

Ja na początku mialem -35 spręzyny supersporta + amortyzatory MTS-a. Tak to wyglądało u mnie na 17":

dsc09172r.jpg

dsc09175h.jpg

 

Teraz jeżdżę na gwincie bo na tym -35 stał i tak wysoko ;)

 

Tak jest ustawiony na gwincie:

obraz018ga.jpg

obraz028fr.jpg

Edytowane przez WojtasTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gwincie miodzio:-) też myślę nad lekkim obniżeniem na wiosnę i już raczej przesądzone ze będzie gwint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtas jaki masz gwint ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam amorki Bilsteina + seria sprężyny i jest mega wysoko i dość twardo w porównaniu do innych passków. Na wiosne chce obniżyć o 30mm i mam dylemat do tych amorków czy zostawić czy wymienic na inne czy tylko springi. Co myślicie o używanych zestawach? mialem okazje kupić kompletny KIT KW lub Weitec za 400zł ale boje sie ze amory moga juz byc tam podjechane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności