Skocz do zawartości
mazbasi

Prośba o kliknięcie i zagłosowanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.Jest konkurs moto.Młody bierze udział i chodzi o największą ilość polubień zdjęcia.Konkurs trwa do 20 września.

Oprócz bandita oczywiście użytkuje B5 AWT :wojak

 

 

Link

 

 

 

Dzięki z góry:ok

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma fejsa ( a osoby bez niego nie istnieją :D ) to proszę o zalajkowanie i udostępnienie, jak wygram talon na tą urwę i balon, to odpłacę piwkiem na zlocie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

proszę o polubienie mojego komentarza na najlepszy kawałek w konkursie SATURN`a na facebooku:

 

http://on.fb.me/ZPO1Jd

 

Komentarz dodany przez:

Grzegorz Bochaczyk

o treści:

Jeśli kosmos ma tupać nóżką to tylko w rytmie AC/DC Highway to Hell:

Dlaczego? Ponieważ "You Can't Stop Rock 'N' Roll" \m/ \m/

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem czy tak można wrzucać tu prośby o klikanie, ale napiszę.

 

Pomóżmy naszemu koledze naprawić samochód VAG.

5 strona zgłoszeń, zdjęcie audiczki kolegi Ra Fał

http://lunamademyday.pl/#zgłoszenia

Edytowane przez michael230
Przeniesiony do prawidłowego topiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma konto na fly4free to proszę o głosy.

 

http://spolecznosc.fly4free.pl/zdjecie/6800/konkurs-rainbow-tours-meksyk/

 

a jak da się zalogować przez fejsa to też chętnie przyjmę wasze głosy.

 

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś może to niech wejdzie i kliknie like pod zdjęciem.Wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby można było to proszę o kliknięcie Lubie to pod zdjęciem. Wielkie dzięki z gory:)

https://m.facebook.com/495200917241195/photos/a.743497629078188.1073741843.495200917241195/743497909078160/?type=1&theater&refid=12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie lubię wszelkich konkursów na lajki, ale wszyscy wiemy w jakim teraz żyjemy świecie i niestety od tego typu konkursów nie uciekniemy :/ Dlatego mam małą prośbę :)

 

Więc do rzeczy...

Magnes CLUB ogłosił konkurs DJ'ów, więc głupio byłoby nie wziąć udziału :P I tak się jakoś złożyło, że udało się przejść pierwszy etap (z III). Drugi poziom polega na wyselekcjonowaniu 20'tu osób z największą liczbą lajków(na szczęście jest także jedno miejsce na zasadzie "dzikiej karty") i właśnie tutaj skierowana jest moja prośba do Was wszystkich :) Całość Waszej pracy zajmie maksymalnie pół minuty, a mi - mam nadzieję - pozwoli pojechać i pokazać się live na konkursie po blisko dwuletniej już przerwie. Wystarczy, że polubicie moją fotkę w galerii Magnes Club oraz sam profil Magnes Club - tylko i aż tyle :) Generalnie sama ilość lajków o niczym nie przesądza, bo nawet jeśli przejdę do kolejnego etapu jako ostatni, to wszystko ostatecznie zależeć będzie ode mnie, od mojego seta live już w klubie ;) Dlatego proszę Was o lajki, które pozwolą mi zagrać i udowodnić, że klimat oraz jakość moich setów jest warta uwagi ;)

 

Jeszcze raz, krótka instrukcją:

 

1. Polub stronę klubu Magnes,

2. Aby zagłosować na mój set, kliknij "lubię to!" pod zdjęciem.

 

 

Z góry dziękuję za oddanie głosu :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma ogromną prośbę. Wraz z grupą uczniów stworzyła spot promujący noszenie odblasków w ramach konkursu MSW „Błyskotliwi”. Proszę polubcie spot ZABŁYŚNIJ I TY Gimnazjum z Ostródy. We fragmencie uczestniczy nawet passat :)

Z góry dziękuję.

https://apps.facebook.com/blyskotliwi/?fb_source=search&ref=ts&fref=ts

Edytowane przez profdos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy. Jak w temacie potrzebuję głosów na plac zabaw dla dzieci który może wybudować NIVEA. Głosuje się raz dziennie od końca kwietnia. Moja miejscowość zgłosiła się do tego konkursu. Jest duża szansa na wygranie bo będzie 40 placów a my jesteśmy w piereszej 10 jak na razie.

 

Łąkta Górna

 

http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?confirm=vote&hash=ae48668bd9cd9cbc2d0414223ddc51c3

 

Wchodzisz na stronę, wybierasz głosuj i dalej miejscowość Łąkta Górna i dajesz głos. Trzeba podać maila na który za chwilę przyjdzie link aktywacyjny w którym klikamy aktywacja i tyle.

 

Proszę o pomoc bo w końcu coś się dzieje na wsi i dzieci będą miały jakiś zakątek dla siebie. Głosy można oddać raz dziennie.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska prosba o lajki na FB. Mały regionalny konkursik i moja B5FL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie dacie wygrać Nexii? W kupie sila !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki :D

biorę udział w foto-konkursie u siebie w miejscowości w grupie MotoBarlinek i potrzebuję głosów-lajków :)

poniżej podaję link do fotki mojego "paszczaka" :)

 

 

z góry dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć koledzy. Jak w temacie potrzebuję głosów na plac zabaw dla dzieci który może wybudować NIVEA. Głosuje się raz dziennie od końca kwietnia. Moja miejscowość zgłosiła się do tego konkursu. Jest duża szansa na wygranie bo będzie 40 placów a my jesteśmy w piereszej 10 jak na razie.

 

Łąkta Górna

 

http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?confirm=vote&hash=ae48668bd9cd9cbc2d0414223ddc51c3

 

Wchodzisz na stronę, wybierasz głosuj i dalej miejscowość Łąkta Górna i dajesz głos. Trzeba podać maila na który za chwilę przyjdzie link aktywacyjny w którym klikamy aktywacja i tyle.

 

Proszę o pomoc bo w końcu coś się dzieje na wsi i dzieci będą miały jakiś zakątek dla siebie. Głosy można oddać raz dziennie.

 

Pozdrawiam.

 

Koledzy ponawiam prośbę. Dziś ostatni dzień głosowania. Proszę o pomoc bo miejscowość jest na pograniczu a wygrywa 20 pierwszych miejsc.

 

ŁĄKTA GÓRNA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności