Skocz do zawartości
blazejzet

jakie dystanse???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar zamówić dystanse na allegro. Posiadam alufelgi 17" 7J ET45 z oponami 205/50, ma ktoś moze podobny zestaw? Chciałbym się dowiedzieć czy z dystansami na tył 25mm nie ma żadnych problemów, niby mierzyłem i powinno wejść bez wystawania ale jeszcze wolę zapytać, może akurat ktoś się trafi posiadający taki zestaw i jeżdżący na dystansach, z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak kolega wyzej felgi 17x7 et49 opona 205/50. Tylko ze passat b5fl. Nie chce zeby byly rowno z karoseria co by przy pelnym zaladunku nie obcieralo aczkolwiek chce zeby to dobrze wygladalo. Myslalem o 20mm przod i tyl. Ale sie teraz zastanawiam czy nie dac na tyl szerszych. Moze podpowiecie czy te 20mm beda dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pytanie mam.

 

Felga 7.5 cala szeroka, ET 45. Opony 225/45/17.

 

Passat B5 (przedlift). Jakie dystanse na tył? :)

 

Passat jest obniżony 4cm :)

 

Dynstanse 13mm z pierścieniem będą OK? :)

Edytowane przez truchol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FELGA: 17", 7"j, et 37

OPONA: 225/45/17

POJAZD: B5 Variant przed liftem, nieobniżony

 

20mm dystansu na tył i 10mm na przód będzie równo z błotnikiem czy szukać innych dystansów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak wyżej

alu 17", szer 7,5", et 35, opony 225/45,

jakie dystanse przód/tył żeby się z nadkolem zrównać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie felga 19" 8.5 j et 32 jaki dystans żeby było na równo z błotnikiem ?

tył ma et 35 9.5 i wystaje dobry centymetr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na przód będzie równo z błotnikiem
żeby się z nadkolem zrównać?
wiem że nie odpowiam na Wasze pytanie ale pamiętajcie że bez naciągu nie możecie równać felgi razem z nadkolem bo co jak załadujecie bagażnik albo ugniecie przód na maxa? przecież błotnik siądzie na oponie

 

a co do waszego pytania to tył 20mm powinno być ok, przód gorzej bo rant błotnika nie zagięty ale tak naprawdę to trzeba szukać kogoś kto ma pod przymiarkę bo inaczej to taka zgaduj zgadula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam felge 16 et35 7" i dystanse na wszystkich kołach 20mm. Autko podniesione na spreżynach HD.

Efekt: przeswit ok 8cm, przy sporym obciążeniu jeszcze połowa przeswitu zostaje. tył z pół cm wystaje a przód dobre 2 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce w tym roku założyć dystanse 15mm i 10mm odpowiednio na tył i przód i o ile z tyłu niema problemu bo jest wytoczony ten kołnierz na który można nałożyć felge tak z przodu go niema no i nie idzie ustawić jej tak żeby była prosto dlatego chciałem spytać czy jest może jakiś sposób na to? Idzie dokupić gdzieś taki kołnierz czy trzeba samemu sobie zrobić? Felgi są od VW więc otwór jest taki jak na piaste i takiego kołnierza bym szukał. Pomoże ktoś? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale tak naprawdę to trzeba szukać kogoś kto ma pod przymiarkę bo inaczej to taka zgaduj zgadula

 

W takim razie będę musiał popytać. Czytałem ze kilka osób w WLKP ma zamontowane :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem ze kilka osób w WLKP ma zamontowane
chyba w fakcie :lol ciekawe kto :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem że nie odpowiam na Wasze pytanie ale pamiętajcie że bez naciągu nie możecie równać felgi razem z nadkolem bo co jak załadujecie bagażnik albo ugniecie przód na maxa? przecież błotnik siądzie na oponie

dlatego właśnie podałem jakie mam opony :P

ale już jakoś sobie pomierzyłem i mniej-więcej wiem co potrzebuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma felgi Phoenix 7Jx17 ET 37 215/45 passat b5 99r 1.9tdi jaki dystans z tyłu moge dac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, chce w tym roku założyć dystanse 15mm i 10mm odpowiednio na tył i przód i o ile z tyłu niema problemu bo jest wytoczony ten kołnierz na który można nałożyć felge tak z przodu go niema no i nie idzie ustawić jej tak żeby była prosto dlatego chciałem spytać czy jest może jakiś sposób na to? Idzie dokupić gdzieś taki kołnierz czy trzeba samemu sobie zrobić? Felgi są od VW więc otwór jest taki jak na piaste i takiego kołnierza bym szukał. Pomoże ktoś? Pozdrawiam

 

Przyłączam się do pytania, wie ktoś jak to rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do pytania, wie ktoś jak to rozwiązać?

 

ciezko będzie ustawić kolo żeby nie było bicia najlepszym wyjściem jest zalorzyc dystanse z kołnierzem centrującym

http://allegro.pl/dystanse-alu-10mm-5x112-57-1-vw-seat-skoda-audi-i4073869124.html

http://allegro.pl/dystanse-alu-vag-5x100-5x112-10mm-centrowanie-i4072468102.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany felga 18x8J ET 42 jakie dać dystanse żeby wypchnąć trochę felgę ale żeby nic nie obcierało?

Opona założona jest 225/35/18 , chodzi mi o tył. Myślałem nad 10mm albo 13mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem alusy 19 rozmiar felg: 8,5J 19H2 ET 45. Opony 235/35/19 Jakie założyć dystanse na przud i tył żeby nic nie obcierało i było dobrze.

 

czy takie pierscienie centrujące były by dobre?

piasta 57,1 felga 70,1

Edytowane przez Przemo90008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy takie pierscienie centrujące były by dobre?

piasta 57,1 felga 70,1

nie dobre tylko konieczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie się nie znam i się pytam i dziękuję za odpowiedz. A Jakie muszą być dystanse?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dystansem nie doradzę. Chyba, że zawias jest jak w A6 C5. Ja miałem ET35 przy 8,5 cala i weszło bez problemu wraz z gwintem. Opona ta sama.

 

 

ale moment, bo nie zrozumiałem Twojego pytania, otwór centrujący felgi masz 70,1? Jeśli tak to jak najbardziej pierścień centrujący taki jak napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności