Skocz do zawartości
lazym

Tylnia belka know how

Rekomendowane odpowiedzi

Witam temat poruszany ale nie znalazlem odp na moje pytanie, a mianowicie czy tylnie belki sa te same zaczynajac od 1997 do 2005 moje auto to 04' sedan AVB z tego co sie orientuje to to samo, ale nie zaszkodzi spytac. I czy ktos juz to sam robil? Bo bede sie sam zabieral i przydalo by sie kilka slow porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ignoranta: coś Ty zrobił, że musisz rozbierać tylną belkę? Przecież to nie peugeot ;) Tuleje - owszem, ale całą belkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autko po dzwonie po 4 miesiacach musze zmianiac pelny komplet opon bo wiadomo przod ustawia sie wzgledem tylu. Jak ostatnio zmienialem klocki na tyle to zobaczylem ze belka jest wygieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież to nie peugeot

miałem P 206 MASAKRA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania, też mam do wymiany po dzwonie :/ Ile taka belka może kosztować w serwisie? Ma ktoś może numer części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem po wymianie belki .Ten element pasuje od każdej wersji Paska ,wyjątek stanowi wersja syncro.

 

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:51 ----------

 

 

W serwisie zapomnij ,ja dałem 100 zł plus wysyłka za kompletną z hamulcami i tulejami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serwisie jak pytałem rok temu to 2950zł za belke a za piaste 550 zł niezła cena :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Jestem po wymianie belki .Ten element pasuje od każdej wersji Paska ,wyjątek stanowi wersja syncro.

 

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:51 ----------

 

W serwisie zapomnij ,ja dałem 100 zł plus wysyłka za kompletną z hamulcami i tulejami.

jak wymieniales to czy napotkales na jakies problemy ?? chce sie przygotowac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podłączam się do pytania, też mam do wymiany po dzwonie :/ Ile taka belka może kosztować w serwisie? Ma ktoś może numer części?

 

Numer belki 8E0500051T - koszt około 3000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wymieniales to czy napotkales na jakies problemy ?? chce sie przygotowac ...

 

Problemów z wymianą nie ma żadnych .Dobry kanał a najlepiej podnośnik ,dobre klucze i oś zmieniona .Uważaj tylko przy wyjmowaniu czujników abs-u z piast aby ich nie uszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problemów z wymianą nie ma żadnych .Dobry kanał a najlepiej podnośnik ,dobre klucze i oś zmieniona .Uważaj tylko przy wyjmowaniu czujników abs-u z piast aby ich nie uszkodzić.

dziekuje to co chcialem uslyszec, a w sprawie czujnikow to chyba esp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie, wczoraj skrzywiłem belkę, bo jakaś łajza na środku jezdni rzuciła podstawę pod znak/pachołek przód przeszedł ale centralnie środkiem belki zaczepiłem i wizualnie widać skrzywienie dolnej krawędzi belki i auto jakoś dziwnie się prowadzi. Mam takie pytanie czy podejdzie belka z Audi A6 z 1999 roku? Orientuje się ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie czy podejdzie belka z Audi A6 z 1999 roku? Orientuje się ktoś?

 

Podejdzie o ile to wersja z napędem na przednią oś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejdzie o ile to wersja z napędem na przednią oś

 

podejdzie ale chyba w innej galaktyce, z A6 belka jest węższa. I po co się kolego wypowiadać o czymś o czym nie ma się pojęcia? Dzięki Tobie wtopiłem kasę w zbędną belkę, jej piaskowanie i malowanie w piecu. Nie ma co wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności