Skocz do zawartości
PIOTR_FOTO

Gdzie kupić legalną ETKĘ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym mieć legalną kopię ETKI, ale w sieci nie natknąłem się na nią. Będę wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbyś sprzedał passata to by nie starczyło :D Już teraz nie pamiętam dokładnie ale kosztuje kilka tys pln ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba miec tez autoryzacje VW bo to są programy z update i trzeba byc pewnie po przeszkoleniu w VW. VOLVO tak ma dla softów do cięzarówek. Nie sprzedadza Ci interfejsu samego za 20tys dopuki nie zapiszesz się na kurs obsługi itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Kiedyś na jakimś forum natknąłem się, że ETKA kosztowała 1780 zł, ale widocznie się omyliłem albo był to inny program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy pisali wyżej, musisz mieć autoryzację VAG, żeby zakupić etke, chyba że kasz ukłądy z kilczykiem to ci załatwią ;)

 

na necie jest wiele źródeł z któych można zassać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miło mają jak na ebay u piraty sprzedają. Może i jestem tempy, ale myślałem że to się po cichu robi, a nie publicznie. Wpisalem w google coś na temat oryginalnej etki i mi taki temat wyskoczył na innym forum. Ale jeśli to piraty to przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to miło mają jak na ebay u piraty sprzedają. Może i jestem tempy, ale myślałem że to się po cichu robi, a nie publicznie.

Przecież nikt przy tym nie krzyczy. :D każdy to po cichu sprzedaje. Ja kupiłem taką "legalną" ELSE z Ebaya, fotki w aukcji jak oryginał, tylko że płytki które przyszły już z ori nie mają nic wspólnego. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam etke7.0 tylko po niemiecku.można chyba dograć spolszczenie.a kosztowało mnie to zalogowanie się na chomikuj.pl Nie wiem jak teraz,ale oryginał był dostępny dla ASO.Pracowałem kiedyś dla tych złodzieji i pamiętam,że specjalnie informatyk przyjechał instalować to na salon hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam etke7.0 tylko po niemiecku.można chyba dograć spolszczenie.a kosztowało mnie to zalogowanie się na chomikuj.pl Nie wiem jak teraz,ale oryginał był dostępny dla ASO.Pracowałem kiedyś dla tych złodzieji i pamiętam,że specjalnie informatyk przyjechał instalować to na salon hehe

z tego co się orientuję to w każdej Etce jest możliwość wyboru języka bez względu na to skąd ją się ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co się orientuję to w każdej Etce jest możliwość wyboru języka bez względu na to skąd ją się ma

W 7.0 Na pewno :P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do org etki dostajesz fizycznie klucz DONGLE HASP a nie jakis emulator haspa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w meiscie jest sklep z czesciami od wielu lat i oni maja ETKE i nie sadze zeby byloich stac na 20 tys za progam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam etke7.0 tylko po niemiecku.można chyba dograć spolszczenie.a kosztowało mnie to zalogowanie się na chomikuj.pl Nie wiem jak teraz,ale oryginał był dostępny dla ASO.Pracowałem kiedyś dla tych złodzieji i pamiętam,że specjalnie informatyk przyjechał instalować to na salon hehe
w etce jak masz spis modeli aut np VW jest taki obrazek "chłodnicy" zatytuowany "pokaż listę funkcji" klikasz nań potem dajesz 4 wpis od dołu i z listy która się wysunie obok dajesz 6 wpis od dołu i masz w j.PL :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności