Skocz do zawartości
bandit57

Czy to ktoś od nas z forum? Artykuł WP.PL

Rekomendowane odpowiedzi

No i klasycznie osoba, która napisała artykuł, popełniła klika błędów :rotfl:

Uważnie przyglądając się bokom auta dostrzeżemy też ciekawą modyfikację błotników, polegającą na usunięciu bocznych kierunkowskazów standardowo montowanych we wszystkich Passatach.
Dopiero kawałek dalej jest małe sprostowanie:
Auto ma błotniki, które już fabrycznie zostały pozbawione miejsc na kierunkowskazy.
Ale i tak autor nie wspomniał, że od 2004 roku żaden Passat nie ma kierunkowskazów w błotnikach...
Interesującym i rzadko spotykanym dodatkiem są lusterka, które wyprodukowano z myślą o nowszej generacji B6.
A chyba najrzadziej spotykano te lusterka w Passacie B5 z lat 2004-2005 :rotfl:

 

Poza tym Passat ładny, tylko zabrakło konsoli spod kierownicy i jakieś kabelki tam wystają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czytaliście komentarze pod artykułem??? Żenada, chyba nikogo nie stać na słowo uznania w tym kraju choćby nie wiem jak by się starało to i tak wszystko jest źle, burakowato, banalnie i wszyscy wieśniacy już tak mają :eek::confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czytaliście komentarze pod artykułem??? Żenada, chyba nikogo nie stać na słowo uznania w tym kraju choćby nie wiem jak by się starało to i tak wszystko jest źle, burakowato, banalnie i wszyscy wieśniacy już tak mają

Ja mam na to jedno określenie tylko-Dzieci Neostrady :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dzieci neostrady - tylko polska zawiśc i zazdrośc..:636:Zwłaszcza komentarz z wieśvagenem..A auto wyglada cudnie:) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ... jak czytalem te komentarze to pomyslalem ze to pisali albo ludzie co jezdza jakimis padlinami, albo po prostu zazdroszcza ... i tyle ... autko ladne . Przydala by sie jakas ciekawa sesja . Ciekaw jestem środka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czytaliście komentarze pod artykułem??? Żenada, chyba nikogo nie stać na słowo uznania w tym kraju choćby nie wiem jak by się starało to i tak wszystko jest źle, burakowato, banalnie i wszyscy wieśniacy już tak mają :eek::confused:
bo też same buraki komentowały...i tyle w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam buraki ;) Po prostu dla niektórych liczy się tylko łopel calibra, "super spoilery" no i neony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla komentujących za wyobraźnię...

A do właściciela :

Bardzo fajny Passek :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu nie pasuje styl? To też chyba można zrozumieć ,że komuś taki styl nie odpowiada?! Jeden lubi serię drugi lubi takie " cudo " . Ja nie będę się wypowiadał czy mi się podoba czy nie bo będę zlinczowany na forum no ale każdy ma swój gust.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi(przynajmniej mi)

Ale pisanie o aucie którego się nie zna że jest złożone z przystanku PKS to chyba mądre nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście. Nie mówie ,że właściciel włożył sporo pracy i pieniędzy w ten samochód bo to jest oczywiste. Aczkolwiek jezeli chodzi o wygląd to może nie podpasować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyj to passat??? poczytał bym sobie o nim bo ktoś ładnie go załatwił :/

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11154795

Hmmm powiem szczerze ze auto kojarze z jednego zlotu i byl to kolega Zet. Nie dam sobie glowy uciac.

Po doczytaniu do konca nawtet jestem pewien ze to wlasnie ten kolega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda troche passka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepszy wsród komentujących - szkalujących jest typek który zachwala swoje stare UNO hahah to mnie rozwaliło dokumentnie:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba. Wyobraźnia i chęci waściciela dały ładny efekt. Nie w moim guście ale to już jego sprawa. Gratulacje... :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież widać kto sprzedaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności