Skocz do zawartości
elemenateur

Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)

Rekomendowane odpowiedzi

witam , szukam

- przegub zewnętrzny

- poduszka pod silnik , prawa strona (pod turbiną)

- wahacz od strony kierowcy, górny

 

VIN: WVWZZZ3BZ5E132923 (AUTOMAT), taki jak w opisie, jakby można było to poproszę też o numer części. Dzięki , pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weso napisał

witam,

1 szklanki INA - 26 zł sztuka

2. Napinacz INA - 146 zł

3. lampy ori? czy zamienniki?

4. kolektora niestety nie posiadam

3. Lampy najlepiej:

Hella, Bosch, Valeo lub Magneti-Marelli

Soczewkowe na H7 lub zwykłe H1 + H7. Jeśli możesz to podaj mi ceny tych producentów.

 

4. Nie orientujesz się czy występuje zamiennik dla kolektora wydechowego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciekkk

Witam mam pytanie ile kosztują tarcze i klocki firmy ATE przednie do passata b5 rocznik 1998 silnik 1,9tdi 110kM afn numer vin wvwzzz3bzxp075792 wielkość tarcz chyba 282,5. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Krzychu.Mam pytanie bo nie pamiętam czy macie tylko części do VW,bo potrzebował bym dobre klocki na przód i tył do Mercedesa ML320 4matik W164 2005 rok.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pilnie potrzebny zestaw uszczelek do głowicy silnik jak w opisie.jakie koszty .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sa to same tarcze bez czujnikow zuzycia

 

Same klocki?

A ile czujniki zużycia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a dane które Ci podałem wystarczą czy trzeba nr nadwozia bo patrzyłem na Aledrogo to są 2 wymiary i nie wiem które idą po rysunkach pasujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest 320CDI tak? mi pokazal katalog jeden rodzaj na przod , i jeden rodzaj na tyl

 

Tak dokładnie .Wieczorem dam Ci znać czy zamawiamy.

Pozdrówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam więc tak jak pisałem klocki komplet na przód i tył +czujniki do ML320CDI,a do mojego paska to masz w ciągłej dostępności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakiś czas temu pytałem o ceny klocków i tarcz do 3BG 2003r 1,9tdi AVB:

 

chciałbym odświeżyć informacje cenowe ma to być komplet na tył, tarcze gładka ATE (to chyba ta zwykła którą mam bez żadnych rowków itd) i jakie klocki polecicie? ATE/TRw/Bosch ?? mam ATE teraz i chyba przy tym zostanę chociaż na forum narzekają na pylenie (nie mam aluminiowych felg - mniejszy problem)) wcześniej ceny wynosiły: klocki 110 i tarcze 2x85 zejdziesz mi trochę z ceny

http://allegro.pl/tarcze-klocki-tyl-ate-audi-a6-passat-b5-b6-97-i1343543312.html

?

zależy mi na czasie t omoże do jutra by doszły i w weekend wymiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do paska tak

 

Tak do mojego Paska.Jak przyjdą do ML i będzie wysyłka to wrzucisz i do mojego paska ,ale o tym napisze jak już będą do ML.

Pozdrówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chcialem sie zapytac o ceny kilku czesci do mojego Passka (1,9 TDI, '97 AFN chyba), VIN: WVWZZZ3BZWE103321, mianowicie:

 

- swiece zarowe do silnika (4szt)

- swiece zarowe do podgrzewacza plynu (3szt)

- termostat (Wahler?)

- koncentrat G12

- polos kpl prawa

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dziekuje za szybka odp, poprosze o cene samego przegubu jak i calej polosi.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje rozrzad kpl.paski,rolki,tlumiki,drgan,itd pompa wody( z uszczelka?),pasek i rolki klimy,alternatora.tylko gates i skf.prosba o cene. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję osłonę pod silnik i jak występuje to również pod skrzynię biegów.

Golf 1.4tsi 122ps dsg 2010

WVWZZZ1KZBP081239

 

W B6 mam metalowa, moze do golfa tez wystepuje?!?

 

Nowe auto, odebrane tydzień temu i dzisiaj szok...

Po otwarciu maski widać ziemię, jak w golfie 20 lat temu.

A może powinna być...?!?

Edytowane przez pikopiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze o oferte na produkty:

filtr oleju: MAN w940/44

filtr paliwa: MAN wk845/1

filtr pyłkowy: MAN k1004

filtr powietrza: MAN c26168/2

olej: motul 10/w40 synergie+ - 4 bańki

olej : motul gear 300 75W90

pasek rozrządu: gates 5223xs - 5 litrów

napinacz: skf VKM 11014

rolka: skf VKM 21012

pasek alternatora: gates 5PK1590

pasek klimatyzacji: gates 4PK855

pompa chłodziwa: skf VKPC 81615

Diesel System Clean motul

VIN auta: wvwzzz3bzxe380364 nie jestem pewien pompy

poproszę cenę + koszt wysyłki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka cena za żaróweczki

Osram xenarc Cool Blue D2S

Edytowane przez skwaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam lamp na przód (kompl) H7+H7 po lifcie. zamienniki np TYC, Depo. Jaka cena?

pozdr,

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek01

Witam mam pytanko ile kosztuje komplet rozrząd ( wszystko co wchodzi w zestaw ) Bosch 1,6 alz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności