Skocz do zawartości
MstrG

Włamania, kradzieże - nasze doświadczenia.

Ile razy włamywali się do Twojego auta?  

148 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile razy włamywali się do Twojego auta?

    • Ani razu
      81
    • 1 raz
      46
    • 2 razy
      12
    • 3 razy i więcej
      5
    • Ukradli
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kinga

U mnie na osiedlu też gównażeria urządziła sobie zabawę w urywanie lusterek. Benia nie ominęło i oprócz mojego paska poszkodowanych aut było chyba z 8. Miałam nic z tym nie robić ale koleżance i jej mężowi też urywali lusterka i oni zgłosili na policje. Po jej namowie również zgłosiłam. Niedawno przyszło zawiadomienie z sądu o wszczęciu postępowania przeciwko chłopaczkowi lat 17 :/. Zobaczymy jak się zakończy sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn (konkretniej dzielnica Jaroty) - w zeszłym roku o tej porze roku na osiedlu szalała jakaś amatorka. Najpierw u kumpla pod blokiem do Toyoty udało się komuś wejść ale mieli problem z odpaleniem auta. Parę dni później blisko mojego bloku ktoś próbował wejść do Nissanka - wywalona klamka i chyba na tym się skończyło. Dewastacja ?? Moje osiedle się kłania - wszystkie mercedesy już potraciły gwiazdy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mercedesy już potraciły gwiazdy ...

Hahaha :) A jak wiadomo bez gwiazdy nie ma jazdy :)

 

Nie mogłem się powstrzymać :)

 

U taty jeszcze w maluchu radio gwizdnęli na parkingu strzeżonym a tak odpukać nic. No może rok temu kołpaki ori z pasiaka zajumali z obiektu chronionego monitoringiem. Skubańce wiedzieli dokładnie kiedy i w jakim kierunku idzie kamera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje osiedle się kłania - wszystkie mercedesy już potraciły gwiazdy ...

nie tylko twoje osiedle ;)

 

P.S. U ojca w pracy z jednej corsy ukradli 3 razy poduszkę :D

Złapali gościa, to się okazało że przyjeżdżał sobie starszy pan z Torunia w walizką..

Gdy go złapali to miał 5 poduch w torbie :D

Edytowane przez Kleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale serio, ten temat tak brzmi a raczej można go tak rozumieć....
No dobra to ja zacznę. :P W swoim życiu nie byłem święty, różne się ze mną działy sprawy, nie będę wdawał się w szczegóły. Powiem jedną historię, której w żaden sposób nie mogę sobie wytłumaczyć ani żadna z osób zainteresowanych. Kiedyś tak się ochlałem że nie wiem jak trafiłem do swojego domu. Moja mama dbając o moje zdrowie nie chciała mnie wypuścić z domu, więc wychodząc z niego zamknęła mnie na klucz. Ja czując nieodparte wrażenie niedopicia za wszelką cenę chciałem się z chałupy wydostać. Oczywiście z górnym zamkiem sobie poradziłem (to był zamek Yeti zamykany od zewnątrz i wewnątrz) ale dolny był zamykany przez klucz patentowy a ja takowego nie posiadałem gdyż rodzice mnie w niego nie zaopatrzyli. :P Potem nic nie pamiętam gdyż w barku znalazłem ćwiarteczkę ale to było mało i moja chęć uwolnienia się była tak mocna że.... matka obudziła mnie na osiedlowej ławce. Jak się tam znalazłem, do dzisiejszego dnia nie wiem (drzwi matka zastała zamknięte na klucz jak wróciła). Mieszkaliśmy na 7 piętrze w bloku. Owszem były balkony, oto widok z balkonu rodziców i na balkony obok.

 

obraz013.th.jpg

 

Jak ja wyszedłem do dzisiejszego dnia stanowi dla mnie tajemnicę, dla mojej byłej żony jak i moich rodziców. :D

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykcz8

Cześć!!

No niestety dzisiaj w nocy i do mojego passata się włamano.Wybita szyba,kupa szkła i skradzione radio CD kenwood oraz antena cb hustler.Najśmieszniejsze jest to,że radio cb było pod siedzeniem i zostało. Co to za padalstwo chodzi po ulicach. Szkoda mi jedynie tej szyby bo nie wiem jaki będzie teraz koszt szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety sie muszę dołączyć do temat ;( passat b5 od listopada poprzedniego roku, minęło kilka miesięcy i próba kradzieży auta pod samym blokiem pod latarniami. Wyciągneli panel, stary pioneer, ale chodziło o kradzież całego auta. Wytrychem/łamakiem otworzyli zamek, rozpieprzyli stacyjkę. Na szczęście coś im nie wyszło.

 

Teraz pytanie, ile za nową stacyjkę zabulę i czy będę musiał nowe kluczyki dorabiać i kodowac? Urwany bębęnek od stacyjki zabrali ze sobą, nie wiem za bardzo po co. Dorobią sobie wzorek klucza? To chyba i tak im nie pomorze rozpracowac immobilisera... Prosze o rady, z góry dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyciągneli panel, stary pioneer, ale chodziło o kradzież całego auta.
Chcieli się wpiąć w instalację
Na szczęście coś im nie wyszło.
Coś im nie wyszło albo ktoś ich spłoszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Śledząc temat chciałem dodać że wybicie szyby nawet w miejscu publicznym nie stanowi problemu dzieki świecy samochodowej.

Jest ona zlepiona białą ceramiczną masą.

Tą mase trzeba rozbić młotkiem,a potem wystarczy rzucić kawałek w szybę dzwięk jest taki jak uderzenie prostą ręką w kolano.

Sposób na większość radyjek to dwa długie płaskie śrubokręty, metoda podważania, lub specjalne zaczepy (klucze).

Chciałem dodać że szyba więcej kosztuje niż przysłowiowe radio "Safari" :padaka

Więc tylko gnojki mają z tego ubaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz pytanie, ile za nową stacyjkę zabulę i czy będę musiał nowe kluczyki dorabiać i kodowac?

Mnie dorobili stacyjkę na podstawie kluczyka i plastikowej przywieszki z numerami. Kluczyki mam te same. 2 lata temu zapłaciłem w Warszawie za wszystko 450 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat trochę leży, ciekawe ilu z nas w czasie od ostatniego posta doświadczyło czegoś podobnego? Mi tydzień temu się włamali. Też standard - zamek + stacyjka z ym że spalili mi coś i musiałem przegrywać cały wsad ECU ze starego do nowego i kodować. Stacyjka i zamek dorobiony pod ori klucz. Nie wiem czy coś ze soba zabrali żeby dorobić kluczyki, nie zwrócilem uwagi. Sprawdze w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu ponownie pozbyłem się kratki pod halogeny od strony kierowcy, w lutym z drugiej strony zgineła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w Golfie MK3 swego czasu ktoś się włamał.. nie pozostawił po sobie żadnej ryski, wypiął grzecznie z kostki iso przełącznik świateł, wyszedł, zamknął za sobą auto i ślad po nim zaginął :P

 

jakże wielkie było moje zaskoczenie któregoś zimowego dnia jak wsiadłem i po odpaleniu sięgnąłem do przełącznika i zamiast go pod palcami wyczuć, włożyłem rękę do dziury po nim i dotknąłem kostki iso..

 

co jest najgłupsze w tej historii, to że rano o 5 ojciec był z psem i widział, że ktoś siedzi w aucie ale był pewien na 200%, że to ja jadę zawieźć matulę od roboty.. nawet nie sprawdził, czy smacznie śpię w swoim pokoju czy nie, niezły kocur nie?

 

kosztowało mnie to 100zł, no ale wrażenie kompletnego szoku i ogłupienia niesamowite ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności