Skocz do zawartości
wasil1

oświetlenie wnętrza w B5

Rekomendowane odpowiedzi

dejvv masz w warsztacie temat o naprawie zamków, ja też naprawiam, masz do mnie 10 km ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uszanowanie.. jestem początkującym.. mam następujący problem.. gdy ustawie głowne podswietlenie wewnątrz na srodku - nie swieci(ok) ..ale gdy ustaiwe na lewo, ze ma sie swiecic podczas otwierania drzwi to swiecie..ale gdy zamkne drzwi nadal swieci.i nie gasnie...o co moze chodzic ? podobny problem z lamkami z tylu.. z gory wielkie podziekowania! VW Passat 97rok, 1.9 110KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

U mnie w pasku B5 kombi z 98 r. nie niedziła oświetlenie od bagażnika, jak sprawdziłem w kablach nie ma pradu, co robić??? POMÓŻCIE ; Pozdro wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełączniki ustawione prawidłowo. Po zamknięciu drzwi nie gaśnie przednia lampka i lewy tył.

Ktoś może wie gdzie to można naprawić (poza ASO) na terenie Bydgoszczy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,

U mnie w pasku B5 kombi z 98 r. nie niedziła oświetlenie od bagażnika, jak sprawdziłem w kablach nie ma pradu, co robić??? POMÓŻCIE ; Pozdro wszystkim

 

Na początek sprawdź zamek ;) Opisane masz na forum jak to zrobić.

 

---------- Post added at 05:58 ---------- Previous post was at 05:56 ----------

 

Przełączniki ustawione prawidłowo. Po zamknięciu drzwi nie gaśnie przednia lampka i lewy tył.

Ktoś może wie gdzie to można naprawić (poza ASO) na terenie Bydgoszczy???

 

To mi wygląda na dochodzącą cały czas masę do tych lampek.Sprawdź to na początek,poprostu miernikiem i będziesz wiedział.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, Podaj coś więcej bo nie lapię jaki zamek :) wiem będziesz się smiał ale ja jestem totalnym laikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk, Podaj coś więcej bo nie lapię jaki zamek :) wiem będziesz się smiał ale ja jestem totalnym laikiem

 

Zerknij tu: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=50948&highlight=zamek+klapy+kombi ;) Dosyć spory opis.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie : jest gdzieś opisane jak krok po kroku dostać się do modułu komfortu w b5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy mam pytanie : jest gdzieś opisane jak krok po kroku dostać się do modułu komfortu w b5 ?

 

Demontujesz fotel,plastiki które trzymają dywanik i dźwigasz dywanik do góry-moduł jest Twój :)

Zerknij jeszcze tu: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=32430&highlight=demonta%BF+modu%B3u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Demontujesz fotel

 

a bez tego się nei da ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a bez tego się nei da ??

 

Wierz mi że bardzo ułatwisz sobie pracę ;) Demontaż fotela to 10 minut max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to i tak mi troche fotel lata i go musze dokręcić wiesz chyba tak będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sumie to i tak mi troche fotel lata i go musze dokręcić wiesz chyba tak będzie lepiej

 

Wspominałeś coś o wodzie...Jak już będziesz miał dźwignięty dywanik to go tak zostaw,niech się pożądnie wysuszy wszystko.A fotel przy okazji naprawisz ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wody galancie tam miałem .. nie wiem co to sie stało ale taki juz kupiłem samochód ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wody galancie tam miałem .. nie wiem co to sie stało ale taki juz kupiłem samochód ..

 

Taki mały OT :) Jak już było tak źle to posprawdzaj od razu wszystkie odpływy bo będzie to samo za jakiś czas..EOT Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie odpływy czyl;i kratka pod przednią szybą i to pod akumulatorem tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie oświetlenia.... mam passata b5 z 98 roku. ostatnio wymieniałem zamki i nie zapala mi się oświetlenie wnętrza ale tylko przy tylnych drzwiach... gdy otwieram przednie to zapala się cały środek ale gdy jakiekolwiek tylne to tylko oświetlenie progu.... czy tak jest normalnie(wersja basic....?) czy coś jest nie tak?? z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnośnie oświetlenia.... mam passata b5 z 98 roku. ostatnio wymieniałem zamki i nie zapala mi się oświetlenie wnętrza ale tylko przy tylnych drzwiach... gdy otwieram przednie to zapala się cały środek ale gdy jakiekolwiek tylne to tylko oświetlenie progu.... czy tak jest normalnie(wersja basic....?) czy coś jest nie tak?? z góry dzięki za odp.

A powinno zapalać się całe oświetlenie.Podepnij VAG i zobacz czy czegoś nie wywali.Podejrzewam zamki do sprawdzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z oświetleniem drzwi tylnych.

Mianowicie wczoraj podczas jazdy w nocy zauważyłem że świecą się lampki pod drzwiami tylnymi. Auto zamknięte - dziwne. Podczas otwarcia/zamknięcia drzwi wszystkie inne lampki reagują prawidłowo. Problemów z zamykaniem/otwieraniem tez nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności