Skocz do zawartości
Łysy

Jaką golarkę do twarzy polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

a my w okopie ...

 

---------- Post added at 10:47 ---------- Previous post was at 10:45 ----------

 

forum podoba mi sie coraz bardziej obojetnie jaki temat zapodasz i masz pomoc ! super ! a jak długo ktos sie goli jednorazówką ? wiem że polak potrafi !!! sam jestem polakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Braun-a Free Control 1775 i jestem srednio zadowolony, szybko sie robi tepa, folie ciezko kupic poza alledrogo tak samo jak te ostrza tnace, czy glowice, nazywac to jak sie chce. Fakt ze ta golarka nie jest jakims totalnym szczytem ale dosc przyzwoita. Z racji tego ze tez mam uczulenie to myslalem ze golarka bedzie moim zbawieniem, niestety nie. Dodatkowo wcale tak szybko sie tym pyska nie goli jakby sie wydawalo, jedynie zarost 1 dniowy. Najgorsze ze jak sie nie sprawdzi to sie nie przekona. jedni wola jednorazowke a inni robota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam żyletkową Mach 3 turbo i elektryczną jakiegoś Phillipsa ze stacją dokującą za 800pln... Szczerze mówiąc żenada - używam jej właśnie tak awaryjnie jak się pali, i to do golenia tylko wąsów i PKSów :) Do szyi się nie nadaje, tzn ogolić się można ale trwa to dłużej niż żyletką, no i jest mniej dokładnie. Moim zdaniem moja narzeczona wywaliła kilka setek na prezent którego używam żeby nie było, "że nie używam".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sound Quality Above All Else

Sound quality above everything else

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja wtrącę moje 0,03 zł.

Mam podobnie jak Ty twardy zarost i wrażliwą skórę, tak, że goliłem się jak musiałem, średnio 2x w tygodniu najróżniejszymi maszynkami ręcznymi (najlepsze bez żadnych pasków aloesowych), od tego kosmetyki AA, a i tak przez 2 godziny po zabiegu wyglądałem jak Indianin. Postanowiłem wypróbować elektrykę.

1. System rotacyjny (2, 3) kręcące się kółka, gdzie liderem jest philips: było nawet fajnie, bo podrażnień zdecydowanie mniej, ale przy moim zaroście po południu już wyglądałem na nieogolonego. Ten system golenia pozostawia jednak ciut dłuższe włoski, przez co przy twardym zaroście należało by się golić 2xdziennie.

2. System folii, gdzie najpopularniejszy jest braun: ciut więcej podrażnień, ale włoski krócej przycięte, więc było OK, ale... folijki w braunach musiałem wymieniać częściej niż ręczne jednorazówki.

Pogrzebałem więc w internecie i znalazłem: golarka Panasonic!!! I to jet to o co mi chodziło! System filijkowy, ale folia trochę grubsza niż w braunie, za to duuużo bardziej wytrzymała. Goli tak jak powinna! Używam codziennie i jestem zadowolony, bo wreszcie jest to przyjemność, a nie przykry obowiązek. Do tego panasonic ze stacją dokującą kosztuje stosunkowo niewiele, wkład myjąco-dezynfekujący do stacji kosztuje 30 zł i jet koncentratem, tak , że wlewa się wodę do stacji, wkłada kardridż, i mamy spokój na 2-3 miesiące. W Braunie koszt i częstość wymiany były duuuużo mniej korzystne.

 

Tak, że podsumowując oczywiście dla różnych twarzy, zarostów i wrażliwości różne maszynki i systemy golące będą się lepiej sprawdzać, jednak w moim akurat przypadku najlepiej sprawdził się pomysł na golenie oferowany przez panasonica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki model dokładnie tego panasa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możecie mi coś polecić co sami macie

Ja mam brodę ...

Koszty ?

Hmmm, w porównaniu do tutaj wymienionych to żadne. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam golę twarz maszynką do włosów bez nakładki. Poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam golę twarz maszynką do włosów bez nakładki. Poważnie.

 

Ja j.e.b.i.e toś ty hardkorem jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja j.e.b.i.e toś ty hardkorem jest

 

 

Tez tak sie goliłem przez prawie rok :) Najpierw głowa, później twarz. Oczywiście po ogoleniu twarz wygląda na dwudniowy zarost no ale wtedy nie musiałem się golić na gładko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez tak sie goliłem przez prawie rok :) Najpierw głowa, później twarz. Oczywiście po ogoleniu twarz wygląda na dwudniowy zarost no ale wtedy nie musiałem się golić na gładko ;)

... no ale wtedy nie musiałem się golić na gładko

Dokłatnie. Nie znoszę być ogolony na gładko, a poza tym mam dość wrażliwą skórę i na drugi dzień mam podrażnienia. A przede wszystkim, to nie znoszę się golić, strata czasu. Dlatego raz w tygodniu "zapinam" golarkę do włosów i jadę twarz bez nakładki. Ale głowy to nie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najpierw głowa, później twarz...

 

..a potem du*a :D

 

sorki, ale nie mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki model dokładnie tego panasa?

 

Ja akurat mam taką ES7109s http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=3712

(dałem na pewnym portalu aukcyjnym 225 zł, w czasach mocnej złotówki, co prawda z amerykańską wtyczką, ale jest przejściówka :)

 

Nowsze modele serii ES8*** mają podniesioną prędkość do 13.000 ruchów na minutę i czyszczenie ultradźwiękowe.

 

Ale właściwie wszystkie modele są godne polecenia, różnica tylko w zbędnych/niezbędnych dodatkach.

Edytowane przez Mark73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz nie dawno ktoś kupował jakąś golarkę?? Też się przymierzam ;)

Łysy pokaż jaką ty masz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam philipsa trzygłowicowego za 100zł i śmiga aż miło mogę polecić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyslec, ze nasi pradziadkowie uzywali tylko pedzla, kremu i brzytwy i zywsze byli swietnie ogoleni i nie mieli takich dylematow:)

 

PS. Gole sie tradycyjnymi maszynkami wiec nie pomoge w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam bic 2 ostrza :) ale tak na serio philips 3 glowicowy tani i smiga juz droga zajezdzam polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżam trochę temat :) po prawie roku :) zmieniło się coś w waszych opiniach ? bo właśnie mam dylemat jaką kupić, twardy zarost i lekkie podrażnienia gole się co 2 dni :) czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie jak ty i mam philpsa 3głowicową za 100zł i jak na razie (7 miesiąc leci) jest ok choć są lepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności