Skocz do zawartości
Łysy

Jaką golarkę do twarzy polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam zwolnienie lekarskie od dermatologa :lol i teraz gole się............maszynką do włosów :P tzn skracam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EkspertPhilips

kamil12021,

 

Ubiegłeś mnie - właśnie tę maszynkę poleciłbym Ci po przeczytaniu Twojego wczorajszego wpisu. Model Philips RQ 1150 to golarka, która potrafi golić zarówno na sucho, jak i na mokro - w obu przypadkach bardzo precyzyjnie, dokładnie dopasowując głowice do kształtu twarzy. Co więcej: na pewno znajdziesz najbardziej optymalny dla siebie sposób golenia, który pozwoli Ci uniknąć podrażnień i reakcji alergicznych.

 

Tym niemniej: mam dla Ciebie też kilka "domowych" sposobów na uniknięcie niepożądanych reakcji skórnych. Polecam Ci przed każdym goleniem umyć twarz ciepłą wodą. Dzięki temu golarka zyska swobodniejszy ślizg. Jeśli używasz jakichkolwiek kosmetyków zawierających alkohol - zrezygnuj z nich. W zamian za nie, polecam Ci posmarowanie skóry odpowiednimi specyfikami: kremami z allantoiną, pantenolem, bądź wyciągiem z nagietka, a także balsamem nawilżającym (np. NIVEA Silver Protect).

 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania pisz na adres [email protected]. Postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące maszynek i metod golenia.

_____________________________________________

Ekspert Philips, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że technika idzie do przodu, produkty w sklepach coraz to nowsze to może ktoś ma coś nowego do polecenia bo mój braun niedawno wyzionął ducha i teraz jak kuczlaw jadę maszynką do włosów....:gwizdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal gole/skracam maszynka do włosów ;) Mam wypasionego remingtona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności