Skocz do zawartości
Łysy

Jaką golarkę do twarzy polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Pierwszy raz w życiu przymierzam się do takiej golarki. Możecie mi coś polecić co sami macie bądź mieliście...Cena do 250zł i czy za taką cenę da się wybrać coś dobrego ?? Bo na allegro rozpiętości cenowe szalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Braun Free Glider. Twarz musi sie przyzwyczaic do golarki jaka by nie byla. Sa osoby uczulone na golarki. Tego Brauna uzywam od 3 lat. Wczesniej tez Brauny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja mam takiego Philipsa http://allegro.pl/item804468470_golarka_akumulatorowa_philips_hq_6970_16_tanio.html i generalnie jest ok. Jak powiedział wcześniej kolega pakafoto tak czy inaczej będziesz musiał przyzwyczaić twarz do golarki. Maszynką elektryczną goli się dużo wygodniej i szybciej ale moim zdaniem jakbym się nie starał to nie ogolę się tak dokładnie jak zwykłą maszynką klasyczną ale to pewnie też od klasy golarki zależy. Jak chcesz tanią dobrą maszynkę to możesz spróbować philpsa ale ja bym radził zainwestować trochę wiecej kasy ale w porządnego Brauna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie wymyślili automat do golenia tylko że kazdy ma inne rysy twarzy, a oni odpowiedzieli że tylko do pierwszego golenia.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Braun Cruzer 3 , mogę polecić w 100% , rewelacyjnie szybko się ładuje a bateria po 2 latach trzyma tak samo jak od nowości,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od dwóch lat mam taką http://allegro.pl/item806558256_najnowsza_golarka_panasonic_es_7036_nowy_gw24mc.html

 

i sobie bardzo chwale Bateria trzyma około 3-4 tygodnie a gole sie co drugi dzień i tak jak mówi pakafoto "pysk" musi sie przyzwyczaić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj

 

ja mam taka http://allegro.pl/item803993045_golarka_philips_hq_7390_williams_f1_team_testuj.html

 

jestem bardzo zadowolony, poprzedniczka tez była philipsa

 

mysle ze wsród golarek to tylko philips i brown ale to moja subiektywne opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo...

wydaje mi się że musisz podejść do tego inaczej...

 

Po pierwsze: nie jaką polecacie tylko jaka będzie pasować do Twojej cery, skóry, zarostu - odpowiedzi udzieli Pani w sklepie w dziale z golarkami.

 

Kolejne pytanie: czy będziesz się golił tylko tą golarką czy raczej tylko w awaryjnych sytuacjach (np. spóźniony do pracy, na randkę, do kościoła......) i golenie ma być szybkie i w pośpiechu.

I jeżeli będzie to jedyna golarka dla Ciebie to 250pln to zdecydowanie za mało na super golarkę, jeżeli ta druga opcja to spokojnie te golarki do 250pln znajdziesz coś, tylko patrz na żywotność baterii (ja tu polecam Philips HQ6070 - mała, dobrze goli, tania)

 

i po trzecie:

każdy poleci Ci tą co sam ma...... bo nikt z nas nie jest testerem golarek ;) no chyba że się mylę.

 

i w sumie podstawowe pytanie: czy tylko do brody ta golarka? :D

 

 

pzdr

ps. mam nadzieje że coś tam Ci pomogłem - powodzenia

Edytowane przez jarod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarod ma rację , ja używam jej w sumie jako zamiennik , kiedy nie chce mi się maszynką golić.

czyli na zmianę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarod chcę się nią golić na co dzień. Zarost raczej twardy :rotfl: ale i wrażliwy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam twardy zarost i nie udalo mi sie to z maszynka. Moj zarost czuc juz wieczorem wiec odpada elektryczna. Uzywam zwyklego Wikinsona 3D i gole ie 1-2 razy dziennie i jest ok, Zawsze pod wlos, bo tak musze,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 śmię twierdzić że elektryczną maszynką wcale nie goli się dużo szybciej. Najważniejsza zaleta jest taka, że nie da się nią zaciąć :) dość trudno goli się szyję tam gdzie są tętnice.

Po 2, jakiej nie kupisz, przez 2-3 tyg. będzie słabo golić, bo musisz się przyzwyczaić

Po 3. używam philipsa hq z trzema głowicami, jestem bardzo zadowolony - długo trzyma akumulator, bardzo dobrze goli, zapomniałem co to zacięcia i podrażnienia. Do tego ma trymer którym mogę sobie brodę przycinać :) aha i co ważne, do ładowania jest tylko kabelek, bez zasilacza 230V - także nie zajmuje dodatkowo miejsca w torbie.

przy zakupie na allegro uważaj na golarki reanimowane (refurbished)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia powiem Ci tak, jak masz wrażliwą skórę i po klasycznym goleniu masz uczulenie to po goleniu elektryczną uczulenie x 2 :D

Kupiłem kiedyś brauna, ogoliłem sie 2 razy i sprzedałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymyślasz Damianie :!:

 

Szklanka Whisky, krem do golenia Wars, pędzel, woda po goleniu Brutal, brzytwa i jedziesz :!::D a nie tam jakieś elektryczne popierdółki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mowilem, nie ma to jak Polsilver...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam 3 głowicowego philipsa,więc po goleniu uzywam balsamu nivea sensitive i uczuleń zero:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzi udzieli Pani

ide z Toba do tego sklepu :D:hyhy:

 

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:44 ----------

 

Szklanka Whisky, krem do golenia Wars, pędzel, woda po goleniu Brutal, brzytwa i jedziesz a nie tam jakieś elektryczne popierdółki

dobrze gada :D

wpadnij na flache - ty sie golisz - ja dzwonie na 112 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsza zaleta jest taka, że nie da się nią zaciąć

 

uwierz mi da sie..... mi przynajmniej zdaza sie to dosc czesto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z własnego doświadczenia powiem Ci tak, jak masz wrażliwą skórę i po klasycznym goleniu masz uczulenie to po goleniu elektryczną uczulenie x 2

Kupiłem kiedyś brauna, ogoliłem sie 2 razy i sprzedałem...

 

No ten post Kuczlawa zniszczył moje chęci zakupu. Właśnie mam taka skórę ehhh. Ale dzięki za wypowiedzi - jeszcze się zastanowię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności