rakud29 Zgłoś #221 Napisano 21 Maja 2018 witam czy jest instalacja do 2.0 tsi CBFA vw cc 2013r Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dreyfus Zgłoś #222 Napisano 21 Maja 2018 Hej, pewnie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tomexo Zgłoś #223 Napisano 3 Kwietnia 2020 Siemka, ja polecam STAG, póki co w moim aucie dobrze się spisuje Dodatkowo masz dużą ilość serwisów, w razie czego, gdyby coś się działo. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dreyfus Zgłoś #224 Napisano 8 Kwietnia 2020 3 minuty temu, aro99 napisał: Decydując się na montaż gazu podstawą jest dobry zakład. Nie warto na tym oszczędzać I z tym się zgodzę, widziałeś jak zazwyczaj wygląda montaż BRC? Ile kosztują części? Serwis? A co się dzieje jak się coś popsuje? Ale wierzcie sobie dalej w magię BRC ... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kolec Zgłoś #225 Napisano 21 Maja 2020 Jak w temacie głównym wątku poszukuję i czekam na podpowiedzi i sugestie co do zagazowania mojego nowego nabytku Skody Superb 3.6 V6 260 KM kod silnika CDVA. Mam trochę mętlik bo obdzwoniłem już kilku gazowników, poczytałem na forum LPG i za każdym razem co innego. Jedni twierdzą, że na razie nie ma odpowiednio dopracowanego sterownika pod ten motor, inni oferują instalacje do montażu na już. Sam już nie wiem co o tym myśleć. Chciałbym założyć dobrą instalację w rozsądnych pieniądzach z którą nie będzie problemów już na starcie. Będę wdzięczny za każdą poradę. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dreyfus Zgłoś #226 Napisano 21 Maja 2020 (edytowane) I czego więcej chciałbyś się od nas dowiedzieć? Tam wszystko pisze albo można dopytać... Edytowane 1 Września 2020 przez mkpol nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kolec Zgłoś #227 Napisano 22 Maja 2020 17 godzin temu, Dreyfus napisał: I czego więcej chciałbyś się od nas dowiedzieć? Tam wszystko pisze albo można dopytać... Tak jak pisałem czekam na jakiekolwiek sugestie, zwłaszcza od ludzi którzy być może mieli podobną zagwozdkę. Czasami im więcej źródeł informacji tym lepiej. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dreyfus Zgłoś #228 Napisano 24 Sierpnia 2020 15 minut temu, AndrzejK. napisał: Sterownik założą nie taki jak trzeba Nie da się założyć sterownika nie takiego jak trzeba... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
roobroob Zgłoś #229 Napisano 11 Stycznia 2021 Ja w starej audi miałem bodajże instalację BRC , nie ja ją wkładałem ale nic się z nią nie działo . Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
oskarosi Zgłoś #230 Napisano 1 Lipca 2022 Jaką instalacje LPG polecacie lub użytkujecie w VW Passat 1,4 TSI 150KM kod silnika CZEA ? Jak Wam wychodzi spalanie / użytkowanie? Szukam czegoś konkretnego już od pół roku i nie uśmiecha mi się wydawać 7000 zł na Prins , możecie coś polecić / najlepiej sprawdzonego z tym samochodem fachowca na śląsku ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Obywatel Zgłoś #231 Napisano 13 Lipca 2025 No właśnie w dzisiejszych czasach najważniejsze to znaleźć ogarniętego gazownika. I wtedy zdać się już na niego, żeby zamontował taką instalację, w której się specjalizuje. Niestety silniki z bezpośrednim wtryskiem powoli dobijają branżę LPG. Ja się cieszę że gość, który gazował moje auto nadal prowadzi biznes i mi je serwisuje. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marynarz41 Zgłoś #232 Napisano 14 Lipca 2025 Witam ,coś w tym prawdy jest co napisał Obywatel, sam posiadam vw passat b5 fl 1.8 t oraz rezerwowe auto Opel Astra 1.6 8V z 1997r oby dwa z LPG. zero problemów z PB oraz LPG. Właściciel sevisu LPG u którego dokonuję wymian i napraw, w trakcie rozmowy przyznał że coraz więcej ludzi wraca do starszych aut. Pozdrawiam Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach