Stary temat, ale pomyślałem, że warto podzielić się opinią. Ostatnio założyłem podnośniki szyb z przodu, zdecydowałem się na SKV, przekonały mnie te 3 lata gwarancji :P
Cena śmieszna, więc nie miałem za dużych oczekiwań, a tu zaskoczenie, wszystko się ładnie spasowało, nic nie brakował w komplecie i działa bez zarzutu. Jak nie zapomnę to za jakiś czas dam znać jak to się sprawuje.