Skocz do zawartości
kubelt

Gadżety - zmiany w dystrybucji

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe jakie ceny sobie zaśpiewa, bo my robiliśmy to po kosztach, a teraz ktoś na tym musi zarobić, musi też zarobić na przedstawiciela który ma się zajmować NAMI.

 

proponowałbym zrobić to w postaci e-shopu, tak chociażby jak mają fora sportowe/klubowe, za wzór mogę postawić sklep falubazu zg

 

 

no nic zobaczymy.

Edytowane przez martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zapytam:

Dlaczego wątek o gadżetach został wyczyszczony?

Jeśli to w związku z planowanymi zmianami to można było to załatwić inaczej, np. zamykając wszystkie wątki ale ich nie kasując...

Bo teraz to wyglada tak, że "Nic nie robimy - żadnych gadżetów Forum nie posiada i nie posiadało".

Wcześniej można było zobaczyć jakie gadżety już były, jaką miały popularność - a tak mogą się powtarzać pomysły na nie (choć tym zajmie się już pewnie Dystrybutor).

No i w dodatku zrobione tak bez żadnego info, zarówno przed jak i po czyszczeniu... Jakoś tak "nieelegancko"...

 

P.S Poniżej aktualny "printscreen", żeby nie było, że zmyślam... ;)

gadzety.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ich nie kasując.

 

Nie są skasowane ale spoczywają w pewnym zasłużonym miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie po co tyle zamętu

Zobaczymy co sie bedzie działo. Przecież administracja nie chce działać na naszą szkodę

Panowie, przyjmijcie powyższy punk widzenia i poczekajcie spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiemy, że na dzień dzisiejszy parę osób zajmuje się sprzedażą wybranych przez siebie gadżetów. Dzięki Waszym bezinteresownym staraniom forum jest tym, czym aktualnie jest. Pomogliście rozpropagować nasze logo w przeróżne sposoby, i za to jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Zdajemy sobie sprawę ile wymagało to wszystko pracy i zaangażowania, poświęcania Waszego czasu. Zmuszeni jesteśmy jednak prosić, byście nie rozpoczynali kolejnych produkcji oraz wysprzedawali ew. aktualne stany tak, by wprowadzenie nowej firmy nie spowodowało żadnych strat dla nikogo.

Jak mam to zrobić skoro ktoś genialnie temat ramek wywalił :D:confused:

Pozdrowionka :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozruch tego rozwiązania planujemy na przełomie roku.

Czyli w przyszłym roku o kalendarzach możemy zapomnieć :?::rozpacz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pierwsze pytanko czy odrębni userzy będą mogli odrębnie coś sprzedawać np. poprzez serwis aukcyjny ?? Niby zabraniać nie ma co ale patrząc z drugiej strony używali by znak naszego forum więc aprobata administratorów moim zdaniem jest konieczna.

 

Ponawiam pytanie gdyż nie uzyskałem odpowiedzi (jeśli to tajne i musieli byście mnie zabić to pauzuję )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pewnością nie będzie indywidulanej dystrybucji, ponieważ powstałby konflikt interesów z podmiotem obsługującym nasze forum

jeśli się mylę to proszę o sprostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, tak się zastanawiałem i zasięgnąłem troszkę informacji. Skoro nasze forum nie jest legalnie działającym klubem, zrzeszeniem, etc. i nie można go finansować o czym mowa np TUTAJ. To dlaczego zarządza się własnością nie swoją np logo naszego forum. Jedyna osoba prawna czy fizyczna która może nim zarządzać to jej właściciel a w tym przypadku nie jest to nasze forum ponieważ nie ma ani osobowości prawnej ani nie jest żadną organizacją tylko publicznym forum nie można mu przekazać praw autorskich.

No chyba, że się mylę to proszę o sprostowanie i wyjaśnienie.

 

P.S. nie piszę tego aby dolewać oliwy, wszczynać awantur tylko porostu zadałem pytanie abym wiedział gdzie ( do czego ) należę i żeby była jasność szanuję to forum i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyna osoba prawna czy fizyczna która może nim zarządzać to jej właściciel

 

Oraz autor samego projektu/wykonania. Prawa autorskie majątkowe są zbywalne, ale istnieją jeszcze prawa autorskie osobiste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawa autorskie majątkowe są zbywalne

Tak tylko nasze forum nie może ich zakupić ani dostać w darowiźnie bo nie ma osobowości więc nie ma komu ich przekazać. Takto nie widziałbym problemu jest przekazanie i cześć, le go nie było i nie może póki co się odbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie po co tyle zamętu

Zobaczymy co sie bedzie działo. Przecież administracja nie chce działać na naszą szkodę,

Panowie Piotr dobrze napisał !!! Spokojnie !!!!

Mnie to najbardziej martwi ta cisza. Tajemnica czy .............

Pozdrawiam Serdecznie :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież nikt nie zabroni zrobić nam gadzetów w grupie. Jeśli ktoś np: z grupy łódzkiej zrobi dywaniki, koszulki, ramki czy inne wymyślne gadzety to chyba administracja nie bedzie nas za to karać. Ja przynajmniej tak to rozumiem.

Z drugiej strony jeśli nowa firma zrobi gadzety i po dobrych kosztach to dlaczego nie??

To troche bez sensu gdyz jak ja kupie sobie ramki, wlepe, itp. w swoim regionie to po co mam kupowac od firmy zewnetrznej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby chciałby by kurtki ja odmawiam tłumacząc się tym komunikatem.

 

Mam pytanie dotyczące firmy robiącej od stycznia gadżety. Mam nadzieje, że zostanie ona wybrana w drodze przetargu(konkursu) na forum i będzie to jawne. Nie kryje, że ciekawią mnie oferty sprzedawców

 

Aha i co ze stanami magazynowymi obecnych sprzedających:?: Ktoś to od nas odkupi czy mamy pierwszeństwo w tych gadżetach:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko nasze forum

 

Nie wiem czemu uczepiłeś się forum - wyjaśnię nieco bardziej wprost. Ktoś to logo stworzył i to on ma wszelkie prawa do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że zostanie ona wybrana w drodze przetargu(konkursu) na forum i będzie to jawne.

 

W innym temacie administrator jasno sie wypowiedział ze firma jest już wybrana

 

Aha i co ze stanami magazynowymi obecnych sprzedających

 

Macie czas do końca roku z wyprzedaniem stanów magazynowych

 

Ktoś to logo stworzył i to on ma wszelkie prawa do niego.

 

Jedrus stworzył, forumowicze w 2005 roku zatwierdzili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu dobrze napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki straszna wrzawa się zrobiła. A czy nie warto poczekać co powiedzą władze? Jak na razie musicie wyprzedawać gadżety które macie i tyle. Co do następnych zamówień to chyba pytajcie bezpośrednio władz a nie na forum skoro góra podjęła taką decyzję trzeba być cierpliwym. Myślę że nie zostawią nas jak przysłowiowego szewca na bosaka. Od 2007 roku jestem na forum i zawsze końcówka roku przynosiła jakieś zmiany, niespodzianki, które zawsze wzbudzały emocje. Potem wszyscy zauważali że te zmiany były pozytywne. Dlatego teraz z zaufaniem czekam na takie same wyniki dotyczące dwóch tematów; gadżetów i finansowania i zmianach na forum. Panowie i panie cierpliwości góra na pewno nie chce zniszczenia forum a myślę że bardziej zależy im na rozwoju i pozytywnych zmianach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W innym temacie administrator jasno sie wypowiedział ze firma jest już wybrana

W takim układzie jaka to firma i dlaczego akurat ta. Chciałbym usłyszeć wytłumaczenie i jakieś dane z konkursu.

 

Macie czas do końca roku z wyprzedaniem stanów magazynowych

A później co:?: Sorry ale ręce opadają.

 

Sorka ale gdybym nie robił wlepek bym siedział cicho, ale też poświęciłem czas, fundusze i kasę. A teraz ktoś zmienił zdanie, wybrał firmę krzak i ma być ok.

 

Dla mnie to nie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności