Skocz do zawartości
cooler

Jak włączyć dzwięk przy włączaniu pilotem alarmu?

Rekomendowane odpowiedzi

Na słupku po stronie kierowcy jest taki guzik do wyłączenia dozoru wewnętrznego na wypadek jakbyś psa zostawił w aucie na chwilę.

Ale to tylko w przypadku jak masz czujniki ruchu wewnątrz,są one w lampkach nad drzwiami pasażerów.

A co do zamknięcia alarmu i braku możliwości otworzenia od środka to tak jest.

Wejdź do samochodu i zamknij auto alarmem a potem spróbuj wyjść ze środka za pomocą klamki od wewnątrz samochodu,nie dasz rady.

Przynajmniej u mnie nie można wyjść.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Umnie kolezko jest takie cos chyba tak bylo fabrycznie dokladnie nie wiem ale wlasnie tak mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dolot

U mnie po wciśnięciu guzika nić się nie dzieje a powinna się zapalić dioda nie wiem co jest popsute czy coś robię nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim passku mam taką opcje ale jak ją uaktywnić niewiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na słupku po stronie kierowcy jest taki guzik do wyłączenia dozoru wewnętrznego na wypadek jakbyś psa zostawił w aucie na chwilę.

ja mam czujki w tylnych drzwiach ale włącznika do włączania i wyłacznia na żadnym słupku nie widzę:(, a przydał by mi sie bo montowałem teraz alarm z nowymi czujkami i jak się okazało jedne drugie zakłócają. Może ktoś wie jakiego koloru są przewody do tych ori czujek bo bym musiał je odpiąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dioda się nie zapala ale sam włącznik działa prawidłowo,załącza i wyłącza czujki wewnątrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zmienic to zeby mi sie sygnal alarmu wlaczal ale nie wiem jak po przeczytaniu tego nic niewiem a link od kolegi marka nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcialbym zmienic to zeby mi sie sygnal alarmu wlaczal ale nie wiem jak po przeczytaniu tego nic niewiem a link od kolegi marka nie dziala

 

dwie ostatnie tabelki to opcje modułu komfortu w zależności od rocznika, nie wiem czy w Twoim jest to wogóle możliwe.

 

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=10600&postcount=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy w Twoim jest to wogóle możliwe.

Jest możliwe,na początku grudnia uruchamiałem koledze Rasta,tylko że dźwięk był nieciekawy,jak z przytłumionego sygnału dźwiękowego:)

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest możliwe,na początku grudnia uruchamiałem,tylko że dźwięk był nieciekawy,jak z przytłumionego sygnału dźwiękowego

 

a czytałes dokładnie opis przy tabelkach??, jak miałem autko z 99 to tez nie było problemu ;) Jakość dźwięku pomijam, przypomina bardziej pierdnięcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jest mozliwe tylko musze podpiac sie pod kompa ???? fajny opis wszystko super dziekuje myslalem tylko ze pujde do auta piec razy cos nacisne dwa razy kopne hehehe i bedzie sygnal a tu warsztat mnie czeka

 

---------- Post added at 16:22 ---------- Previous post was at 16:18 ----------

 

chyba ze mi to wytlumaczysz jak kolesiowi co ma drogie auto a to pierwsze jedyne co mialo z komputerem zwiazane to zegarek elektroniczny w desce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czytałes dokładnie opis przy tabelkach??, jak miałem autko z 99 to tez nie było problemu Jakość dźwięku pomijam, przypomina bardziej pierdnięcie

 

Rasta nie ma samochodu z 99:)

 

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 19:09 ----------

 

myslalem tylko ze pujde do auta piec razy cos nacisne dwa razy kopne hehehe i bedzie sygnal a tu warsztat mnie czeka

[/quote

Bez VAG raczej się nie da,ale niekoniecznie warsztat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rasta nie ma samochodu z 99

 

sorki, nie doczytałem i myślałem że chodziło o Twój, zwracam honor ;)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie syrena byla odlaczona na kablu plusowym tylko kolega ktory to zrobil nie zaizolawal go i gonil tam sobie luzem ! czy jest tam jakis bezpiecznik lub rzecz ktora powinienem sprawdzic bo podlaczeniu nie dziala dalej a skoro ktos odlaczyl to znaczy ze dzialala :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może komuś pomogę może nie ale ja mam u siebie coś takiego że jak nacisnę 1 raz na pilocie to otwierają się drzwi kierowcy a jak 2 razy to otwiera się wszystko czyli była taka możliwość w passku. Pewno trzeba przestawić coś w module komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kropa
Z tego co wiem to centrala alarmu musi miec taka opcje. Spotkalem sie z czyms takim w BMW - jednorazowe nacisniecie guzika i otwieraja sie drzwi kierowcy - dwukrotne nacisniecie guzika i otwieraja sie wszystkie drzwi. Nie slyszalem, zeby taka opcja byla jednak w passatach.

Panowie jest taka opcja w passatach-1.9tdi 2002 Highline,jedno nacisniecie drzwi kierowcy,dwa nacisniecia-wszystkie drzwi.pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jest taka opcja w passatach-1.9tdi 2002 Highline,jedno nacisniecie drzwi kierowcy,dwa nacisniecia-wszystkie drzwi.pozdro.

Ameryki kolego nie odkryłeś :D W innych też to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT:

Ameryki kolego nie odkryłeś W innych też to jest.

Ale posta w dziale technicznym ma? Ma. ;)

Ale cytować posta z 2006r??? :zeco

:EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim pasku gdy go kupiłem było wszystko ok tzn przy zamykaniu i otwieraniu kierunki zapalały sie! teraz cos sie zrypało chyba z mojej winy bo kombinowałem i przyciskałem za duzo:dolamam gdy otwieram zapalaja sie jest ok ale gdy zamykam nie zapalaja sie zapala sie dopiero gdy jeszcze raz nacisne pilota. co mam zrobic aby zapalały sie przy pierwszym zamykaniu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności