Skocz do zawartości
cooler

Jak włączyć dzwięk przy włączaniu pilotem alarmu?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w passacie przy zamykaniu pilotem drzwi jest tylko mrugnięcie kierunkowskazami:(

Czy ktoś wie jak za pomocą vaga włączyć sygnał dźwiękowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moduł komfortu [46- Central Comfort] - [Adaptation - 10] - Dopasowanie sterownika funkcji specjalnych centralnego zamka kanl

+

 

wariantydziaeniezdalnegosterow2.jpg

 

= :]

 

A więcej info na ten temat jest tu:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim pasku gdy go kupiłem było wszystko ok tzn przy zamykaniu i otwieraniu kierunki zapalały sie! teraz cos sie zrypało chyba z mojej winy bo kombinowałem i przyciskałem za duzo gdy otwieram zapalaja sie jest ok ale gdy zamykam nie zapalaja sie zapala sie dopiero gdy jeszcze raz nacisne pilota. co mam zrobic aby zapalały sie przy pierwszym zamykaniu???

 

ja miałem coś podobnego tylko dopiero za 3 razem przy zamykaniu kierunki mi zaświecą, jak podłączyłem vaga to wyszło ze mam błędy z dzwi tylnych , gdy skasowałem błędy wszystko wróciło do normy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na vagu ma wszystko włączone na 1 i kierunki mrugają mi tylko przy otwieraniu i sygnał a przy zamykaniu nic da się coś z tym zrobić ??mój modu 1JO 959 799 AH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko jest poprawnie ustawione, a nie sygnalizuje to szukaj problemu w zamkach i instalacji. Z obserwacji wiem, że sygnalizuje dźwiękiem i migaczami tylko wtedy jeśli wszystko jest ok i wszystko prawidłowo zaskoczyło. Ja włączyłem sobie tylko sygnał dźwiękowy na zamknięcie i wiem, że jak nie bipnie, to coś nie zaskoczyło (np. krańcówka w zamku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na vagu ma wszystko włączone na 1 i kierunki mrugają mi tylko przy otwieraniu i sygnał a przy zamykaniu nic

 

identyczna sytuacja jest u mnie,nie wiem dlaczego moze ktos mial taki problem i sie z nim uporal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
identyczna sytuacja jest u mnie,nie wiem dlaczego moze ktos mial taki problem i sie z nim uporal?

 

 

Mam to samo :) Sprawdz błędy w kompie najprawdopodobniej zimne luty w zamku do tego sprawdzenie lub w razie potrzeby wymiana mikrostyków....

 

podobny temat tutaj

Edytowane przez szajba71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo :) Sprawdz błędy w komforcie najprawdopodobniej zimne luty w zamku do tego sprawdzenie lub w razie potrzeby wymiana mikrostyków....

 

 

Błędy zamków nie maja nic do komfortu ;)

 

 

identyczna sytuacja jest u mnie,nie wiem dlaczego moze ktos mial taki problem i sie z nim uporal?

 

Jak sprawdzisz VAG'iem elektrykę i naprawisz odpowiednie zamki/zamek to problem zniknie.Da się to spokojnie ustawić,jeżeli nie-któryś z zamków jest felerny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy grzebiąc w vagu i przestawiając wartośći tak żeby dzwięk syreny działał , idzie uszkodzić mikrostyki i zamki lub coś co zajmie później sporo czasu żeby to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post powyżej :wmorde

 

A po co chcesz ten beznadziejny sygnał włączać?? :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem się tylko upewnić , a co do dzwięku nie wiem czy jest beznadziejny , okaże się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności