Skocz do zawartości
Ziewal

Gołota vs. Adamek

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Remek chyba trochę przesadzasz, Gołota ma swoje lata świetności za sobą.

 

38 Zwycięstw, 4 porażki, 1 walka uznana za nieodbytą, 31 nokautów. Czy to nic nie mówi?

Możemy być dumni z takiego Polaka.

 

A to wszystko wyjaśnia.

Edytowane przez lumix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z Valuevem na przykład który ma 213 wzrostu i zasięg ramion prawie jeszcze raz taki jak Adamek

Może nie pamiętacie na ringu takiego pana który się Kulej nazywał, a teraz czasami komentuje walki. Mały był ale serducho do walki wielkie. Niejednego kowala położył na łopatki w ringu. Tam są potrzebne umiejętności, spryt i szybkość. Siła i wielkość nie świadczy o niczym. Dlatego Adamek pokaże jeszcze troszkę swojej zadziorności. A Gołota? Hmmmm......... on już dawno jest skończony. To że kiedyś był dobry to nie znaczy że takim będzie zawsze. Powinien zająć się biznesem, założyć szkółkę albo cóś. ;) Bo na komentatora to on się nie nadaje chyba że po wizycie u logopedy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że wygrał polski bokser, naprawdę!!!

 

Taka sytuacja była do przewidzenia, ale mówiąc poważnie to endriu trzymał się całkiem nieźle i tak, po tylu strzałach jakie przyjął mimo że adamek nie ma najsilniejszego ciosu. 7.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim czasie znajomy taty rozmawiał z Andrzejem Gmitrukiem o walce Gołota - Bowie.

 

Po pierwszych rundach, kiedy Gołota uzyskał wyraźną przewagę i posłał "opalonego" na deski kazali Andrzejowi bić Bowe w jaja, żeby przerwać ten pojedynek i nie niszczyć finansowego układu, który tam panuje. W grę wchodzą miliony USD i jakiś tam Polak nie może robić niespodzianek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W swoim czasie znajomy taty rozmawiał z Andrzejem Gmitrukiem o walce Gołota - Bowie.

 

Po pierwszych rundach, kiedy Gołota uzyskał wyraźną przewagę i posłał "opalonego" na deski kazali Andrzejowi bić Bowe w jaja, żeby przerwać ten pojedynek i nie niszczyć finansowego układu, który tam panuje. W grę wchodzą miliony USD i jakiś tam Polak nie może robić niespodzianek....

 

tak tak a świstak siedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta walka trochę przypominała trening Adamka, tak jakby on nap... cały czas w worek.

Przynajmniej całej nie pokażą w Teleexpresie, kiedy Gołota "walczył" z Lewisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:

 

turbodymoman zawstydził Gołotę i walczył 7,5 rundy.

 

cała gala lekko przereklamowana, nie wspomnę o ilości reklam , tego nie ma na żadnej gali!!!zagraniczne kanały pokazują to co dzieje się w narożnikach a nie reklamę pasty do zębów , albo kleju tytan eos...dno

 

walka: typowo finansowa dla gołoty i "łatwa" dla adamka na wejście

 

to tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co takiego zmieniło się u Gołoty od roku 2008?

Wystarczy spojrzeć na ten filmik:

A gdzie wczoraj był ten Andrew z przed roku? Postarzał się?

Ech... całe piękno tego sportu niszczą wielkie pieniądze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta walka była ustawiona. Wszędzie było dużo reklam z Adamkiem. A ta walka miała mu zrobić jeszcze większą reklamę w świecie biznesu. W walce było widać ewidentnie że Gołota mu się podkładał.

Nie wierze że w wieku 41 lat doświadczony bokser walczył jak ciota. To było ustawione wszystko, żeby Adamka lepiej wypromować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według mnie ta walka była ustawiona

Jeżeli ta walka była ustawiona, to co można powiedzieć o walce Gołoty z Brewsterem, pewnie Teleexpress zapłacił Gołocie żeby mogli pokazać całą walkę o 17:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze z tej walki zrobili szoł i reklame polsatu, w przerwach walk zamiast powtorek dobrych ciosow to oczywiscie reklamy,

 

No przecie skąś po te 300 000 papierów muszą mieć...

 

A gdzie wczoraj był ten Andrew z przed roku? Postarzał się?

 

Nie rozluźniony był - spięte pośladki miał - przecie mówili..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże co warty jest T.Adamek.Życzę mu jak najlepiej,jednak pamiętajmy że Ci którzy stali na drodze Gołoty to zupełnie inna liga jak dotychczasowi przeciwnicy Adamka i za to duży szacun dla Andrzeja.Szkoda że do tej walki doszło ,coś się skończyło,ale nie jestem w 100% pewien że coś się rozpoczęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyczytałem, ze Adamek ma wracać już do junior ciężkiej, bo HBO ma mu ustawić walkę :D ale ile w tym prawdy...

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Tomasz-Adamek-wroci-do-wagi-junior-ciezkiej,wid,11627414,wiadomosc.html?ticaid=18fcf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
źle wszedł w walkę

 

to cała prawda:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany amerykański dziennikarz piszący o boksie, Scoop Malinowski o Andrzeju Gołocie po jego przegranej walce z Tomaszem Adamkiem:

 

- Dla Andrzeja Gołoty to jest z pewnością koniec. Ostatni rozdział jednej z najbardziej nieprzewidywalnych, emocjonujących, frustrujących i niewytłumaczalnych karier jakich kiedykolwiek świadkiem był sport. Chociaż nigdy nie był mistrzem, Don King nazywał go po walce z Ruizem niekoronowanym mistrzem. Tyson, Lewis, Holyfield wszyscy uważali, że zrobił wystaraczająco dużo aby pokonać Byrda. Przybył do Ameryki, zrobił test aby być kierowcą ciężarówki,ale potem nagle wrócił do bokserskiego gymu. Gołota nie tylko przetrwał ale stał się bardzo znany i majętny dzięki boksowi. Wziął życie w swoje ręce. I uczynił je wielkim. Walczył z najlepszymi bokserami wszechczasów i chociaż jego kariera zakończy się tą porażką to była to kariera, która zawsze będzie pamiętana z niesamowitej magii, którą pokazał w walkach z Bowe. Te spektakle nie tylko zachwyciły świat ale zainspirowały i otworzyły drogę następnej fali bokserów z Europy Wschodniej, ktorzy teraz dominuja. Można by nazwać Andrzeja Gołotę zawodnikiem wagi ciężkiej i pretendentem do tytułu światowego. Ale Andrzej Gołota jest także w pewnym sensie pionierem. Pionierem, który przyczynił się do zmiany oblicza boksu, jaki my znamy. Pionierem, który dotknął sport - i pozytywnie i negatywnie.

 

podpisuje sie pod nimi nogami i rekami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Jeden i drugi to rewelacyjny bokser w grę wchodzi kapucha niestety tak ten świat skonstruowany ,promowanie Adamka i pasy polsatu przypomniały mi sie takie paszporty polsatu kiedyś były hehe,Gdziesz czytałem że boow niewiem czy dobrze to napisałem ale bedzie walka z gołotą jeszcze .I powiem że to możliwe zakłady i hajc zrobią swoje Biznes jest Biznes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności