Skocz do zawartości
mazzy137

kupić czy nie kupić? [B1]

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam okazje kupić paska B1 FL (78rok) z pierwszej ręki..... przebieg 110k czy za 3000zł warto? + opłaty

auto kompletne, z dokumentacja niemiecką, ma do wymiany progi i delikatnie nadgryzione drzwi kierowcy :) jak reflektujecie na ten temat....??

jestem studentem i noszę się z zamiarem odbudowy jakiegoś youngtimera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie to klasyka :D Klasyka w połączeniu ze studentem dobrze brzmi :D Nie jedną laskę wyrwiesz na to fure :) A to diesel czy benzyna ? coś więcej napisz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem cena dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena :) Opłat za dużo nie będzie bo nawet w eurotaxie jego nie ma ;) A wiec ile będziesz miał na umowie tyle zapłacisz akcyzy i podatku :)

Jak masz foto to wrzuć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silnik 1,6 B z automatem. :) kolor zielony, 4 drzwi.

Na rost-a szkoda mi bejmów, natomiast nie uważam ,ze jest to do wyrywania lasek :P rzadko osobniki płci przeciwnej pojmują urok klasyków ^^

 

Na rachunku będę miał około 400E, ponieważ reszta to koszta transportu....

na fotkach jest w kilka brakujących elementów, jednak części są. Potrzeba mu poświecić chwilę i.... poskładać jak puzzle ;)

11.jpg

33.jpg

55.jpg

77.jpg

88.jpg

99.jpg

9999.jpg

Edytowane przez mazzy137

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał ;) jeśli masz chęci i czas - czemu nie.

tylko pamiętaj, że jeśli zakładasz jakieś koszty związane z restauracją - pomnóż je na wstępie x2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trochę dużo, ojciec ostatnio sprzedał Audi 80 z 1985r w ocynku za 1000zł, w pełni sprawne i zarejestrowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj audi b2 z 85 roku do passka b1 z roku 78, tego jeszcze trochę jest patrząc chociażby na oferty w internecie, natomiast paska pierwszej serii w dobrym stanie, kompletnego ciężko jest znaleźć, tym bardziej za nieduże pieniądze.

 

Jak nie masz słomianego zapału mazzy, to bierz go!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miooooodzio :ok: Biorąc pod uwagę tylko cenę do rocznika to dużo, ale czy dla pasjonata (zakładam że nim jesteś bo inaczej byś nawet nie szukał takiej oferty) cena gra rolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno sprzedałem audi 80 B1 z 1975 roku na chodzie, blachy perfekt za 2500 gdyz nie miałem czasu i miejsca na dlubanie. Jak masz czas i miejsce to bierz i nawet się nie zastanawiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności