Skocz do zawartości
VALDI

Oświetlenie pod nogami (fotele przednie)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to robiłem u siebie i jest dokladnie tak jak ten koles tam pisał. Dodatkowo - tak jak mowie- MFA+ pomaga w niewielkim stopniu. Sprawa o tyle prosta jak są otwory na lampki, zarówki mozna wymienic na LED i efekt ten sam i org ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnei sytuacja wyglada tak ze oswietlenie ja mam. Tylko chodzi o to zeby byla mozliwosc podsweitlanai nog podczas jazdy. jest to mega komfortowe szczegolnie na dlugich trasach. Proponuje sprobowac sie przejecahc audi a6 z pelnym pakietem podsweitleniowym. W MFA+ mam mozliwosc regulacji natezenia podsweitlenia tylko przy otwartych drzwiach lub wyalczonym silniku. Po wlaczeniu pieca swiatla gasna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przygladalem sie jeszcze ... ale wyczulem reka ze chyba mam oryginalne otwory ;d !

 

u mnei sytuacja wyglada tak ze oswietlenie ja mam. Tylko chodzi o to zeby byla mozliwosc podsweitlanai nog podczas jazdy. jest to mega komfortowe szczegolnie na dlugich trasach.

 

hm a w czym to pomaga podczas dluzszej podrozy? nie jechalem z takim czyms ale wydaje mi sie ze rozprasza uwage ... po co mają Ci się "świecic nogi" ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazyles ze w samolotach czy w dobrej klasy autobusach zawsze masz podsweitlenie? jest ot o tyle wygodne ze przy calonocnej podrozy np widzisz cos co lezy na podlodze np butelka wody kolo pasazera, nie mecza sie tak oczy itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem ...

chyba zeby to sciemnic mega .. tak zeby nie dawalo po oczach .. tylko tak leciutko ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie tak ma min Touareg, ze ustawia się 2 wartości światła, na otwarte drzwi i zamkniete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mógłby ktoś strzelić foto gdzie znajduja sie lampki pod siedzeniami ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu więc zapytam tutaj.

Jak zdemontować osłonę plastikową tę pod kierownicą? Nie chodzi mi o tą pod spodem tylko o tą na przeciwko kolan.

Odkręciłęm śrubki z boku, dołu i nadal nie moge jej zdemontować. Jakieś podpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktora?

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co można podłączyć te światełka do jakieś wtyczki czy wiązki czy trzeba robić coś Vag'iem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktora?

Chodzi mi o te oslone na przeciw kolan kierowcy, ta w ktorej znajduje sie po lewej stronie kierownicy otwierany schowek.

Nje wiem jak ja zdemontowac, odchodzi mi calosc z plastikiem tym ktory jest nad kierownica( czyli ze stacyjka, wlacznikami swiatel itp.) , tej gornej nie mm potrzeby demontowac.

Przy okazji moze ktos wie ktoredy najlepiej przeciagnac bardzo grube przewody do komory silnika do car audio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu więc zapytam tutaj.

Jak zdemontować osłonę plastikową tę pod kierownicą? Nie chodzi mi o tą pod spodem tylko o tą na przeciwko kolan.

Odkręciłęm śrubki z boku, dołu i nadal nie moge jej zdemontować. Jakieś podpowiedzi?

Tej czesc nie zdemontuje, jest caloscia deski, w b5 mozna bylo dol zdjac tutaj juz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o te oslone na przeciw kolan kierowcy, ta w ktorej znajduje sie po lewej stronie kierownicy otwierany schowek.

Nje wiem jak ja zdemontowac, odchodzi mi calosc z plastikiem tym ktory jest nad kierownica( czyli ze stacyjka, wlacznikami swiatel itp.) , tej gornej nie mm potrzeby demontowac.

Przy okazji moze ktos wie ktoredy najlepiej przeciagnac bardzo grube przewody do komory silnika do car audio?

 

Moze jeszcze dopowiem, tak jak pisalem wczesiej calej oslony nie da sie zdemontowac (w B5 mozna calosc bylo zdemontowac), tutaj zdecydowanie mniejsza czesc, tzn mozna zdemontowac waski element ze stacyjka oraz wlacznikiem swiatel, ale pod nim i tak jest jeszcze sama glowna konstrukcja deski weic duzo wiecej to nie bedzie, zeby ja zdjac nalezy: (mam nadzieje ze nie pominalem niczego)

- pod oslona od bezpiecznikow (lewa strona) jak dobrze pamietam 2 sruby

- po wyjeciu wlacznika swiatel - 1 sruba

- po zdjeciu oslony zegarow (szara, drewo etc) - 2 sruby (po lewej strony zegarow) oraz 1 sruba po prawej stronie zegraow

- po zdjeciu oslony od nawigacji - 1 sruba

- trzeba jeszcze odczepic zaczepy z kolumny kierownicy (ta a'la skorka do oslony)

i calosc mozna juz wyjac z deski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakiś manual jak podpiąć przednie i tylne ( o ile można ) lampki oświetlającą okolice nóg ? z kodowaniem i częściami jakie powinny być w B7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aliexpress są gotowe lampki razem z wiązką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, lampki z wiązką zamówione. a jakiś manual dokładny co i jak się to podłącza i aktywuje w VCDs ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki, lampki z wiązką zamówione. a jakiś manual dokładny co i jak się to podłącza i aktywuje w VCDs ?

 

https://forum.vw-passat.pl/threads/116306-Instrukcja-Pod%C5%82%C4%85czenie-o%C5%9Bwietlenia-przestrzeni-na-nogi-Passat-B6-B7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności