Skocz do zawartości
PrimaAprilis

Co myślicie o tych lampach?

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie troche wiocha ja bym zostawił oryginalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phillip-te akurat wyglądają całkiem ciekawie ;) Lepsze niż gey looki i inne wynalazki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że orginały się nie umywają :) A fajne mrygałki dodają uroku, Te czerwone widziałem też na czarnym i było oki

 

 

IMG_2189.jpg

IMG_1019.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te LED'y wyglądają poprostu paskudnie...Lepsze i jedyne słuszne byłyby dymione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dymione Helli są super, ale tylko do variantów. Te ledy były jeszcze oklejone na czarno, ale zdjęcia nie zdążyłem zrobić, wywrotka załatwiła biedaka na śmierć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko do variantów

więc chyba pora pokombinować, aby były też do sedanów:622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie że upierdliwy policjant za brak homolagacji na tych lampach zabierze dowód rejestracyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamietajcie że upierdliwy policjant za brak homolagacji na tych lampach zabierze dowód rejestracyjny.

Nie żartuj sobie...Nie mają prawa zabrać Ci dowodu za lampy dymione!Mają homologację jak najbardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamietajcie że upierdliwy policjant za brak homolagacji na tych lampach zabierze dowód rejestracyjny.

 

upierdliwy policjant to zabierze Ci dowód nawet za brak holologacji na listwie drzwiowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostan przy org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez się zastanawiam nad tymi lamkami do sedana tylko ze czerwone mam dylemat bo nie wiem czy się skusić ale wydaje mi sie ze fajnie może wyglądac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zakupilem takie lampki tylko ze do varianta, dla mnie osobiscie sie podobaja, tylko mysle o przyciemnieniu na czerwono bialych miejsc tylko niewiem jak by to wygladalo i jak swiecilyby kierunki i wsteczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie lampy te diodowe wyglądają paskudnie!!!

 

Znalazłem na niemieckiej stronie VW takie lampki i myślę, że te z numerem 2 są wystarczające.

 

1af070ee393677d0.jpg

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz,jak chcesz to maluj na czerwono...Ale-będzie napewno inna barwa kierunkowskazu,ja tak mam...A żeby był jakiś efekt to musisz psiknąć 2 razy bo inaczej będą różowe :D Ogólnie pomysł bez sensu i więcej tego się nie podejmę :D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma ktos moze fotki tylnih lamp

tych pierwszych

 

---------- Post added at 22:31 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

 

tych co krissy wystawil zdjecia a chodzi mi o te z pierwszego zdjecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylne oryginały wyglądają o wiele lepiej chyba że przednie sobie zafundujesz.

http://moto.allegro.pl/item879625179_lampy_przednie_vw_passat_b5_97_00_4_5d_chrom_p57.html

 

bądź

 

http://moto.allegro.pl/item882722679_lampy_vw_passat_b5_96_00r_dayline_gwarancja_24m.html

 

auto wygląda BOSKO ale... nie są szczelne i parują w środku, do tego osłona zewnętrezna wykonana jest z plastiku.

tak samo dzieje sie z lampami tylnimi (mam znajomka który zafundował sobie tylne) i do tego- sie wydarzyło- niechęć wbicia stempla na stacji kontroli pojazdów. Do przednich też się doczepiają, ale na szczęście jeszcze nie założyłem ksenonów wieć luz.

 

czekam na konkretniejsze lampy do tyłu. muszą się bardziej postarać. jak na razie nie przekonuje mnie ten design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin-to dopiero jest wiocha...Wizualnie do 3B w ogóle nia pasują,szczególnie te drugie.Rzecz gustu...A co do tyłu-albo czerwone LED'y,albo dymione w ciemnym samochodzie.To właśnie wygląda OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińszczyzna bez jakiejkolwiek homologacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności