Skocz do zawartości
yaneck

Jak zaprogramować otwieranie bagażnika z pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć jak zaprogramować otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota(który kanał,jaka wartość).

Edytowane przez yaneck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co masz nie tak??? Nie działa ci z pilota oryginalnego czy jak?? Powinien działać z pilota oryginalnie, chyba że masz jakąś awarię albo pilota, lub klameczka w klapie jest zaśniedziała i jest cały czas wciśnięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dodajmy że trzeba ze 2 s przytrzymać na pilocie otwieranie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i dodajmy że trzeba ze 2 s przytrzymać na pilocie otwieranie

I trzeba zamek najpierw przekręcić, bo inaczej cały czas będzie można otworzyć, jak się za "rączkę" pociągnie, chyba o to chodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kluczykiem krec w zamku klapy bagażnika potem sprawdzaj srodkowym na pilocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a możecie napisać jak ustawić bo chciałbym mieć otwieranie a nie wiem jak to włączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi otwieranie tylko z pilota - ze środka moge otworzyc i ręcznie kluczykiem również. Położenie zamka mam odpowiednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam a możecie napisać jak ustawić bo chciałbym mieć otwieranie a nie wiem jak to włączyć

Widzę po opisie, że masz 3B to jak to chcesz zrobić skoro nie masz na pilocie przycisku do otwierania bagażnika. Jest na to rozwiązanie polegające na przeróbce pilota http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=57823

 

---------- Post added at 08:08 ---------- Previous post was at 08:07 ----------

 

Nie działa mi otwieranie tylko z pilota - ze środka moge otworzyc i ręcznie kluczykiem również. Położenie zamka mam odpowiednie.

A jak podnosisz klameczkę w klapie to też się otwiera i słychać delikatny klik mikrostyku?? Na obu kluczykach to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przyciśnięciu klameczki w klapie slychać klik i klapa się otwiera bez problemu...Na wszystkich kluczykach to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pewien problem.

Po wymianie bateri w pilocie za jakiś czs przestał działać centralny zamek.

Z kluczyka mechanicznie zamykam wszystkie drzwi.

Jaka może być tego przyczyna?

Czekam na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yad - ponoć gdy wymiana baterii trwa zbyt długo kluczyk się rozstraja - spróbuj go zakodować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.. a ja mam taki problem. Od poczatku jak kupilem auto nie dziala mi otwieranie z pilota. Jak dluzej przytrzymam to tylko awaryjne mrygna i nic sie nie dzieje. Tak samo nie ma zadnej reakcji jak naciskam przycisk w srodku kolo kierowcy. Za to jak za klameczke wezme z tylu to dziala normalnie (tam z tylu jest chyba elektrycznie otwierany zamek) ma ktos jakis pomysl? Centraly normalnie zamyka i tak dalej tylko te dwa sposoby otwierania nie dzialaja. :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.. a ja mam taki problem. Od poczatku jak kupilem auto nie dziala mi otwieranie z pilota. Jak dluzej przytrzymam to tylko awaryjne mrygna i nic sie nie dzieje. Tak samo nie ma zadnej reakcji jak naciskam przycisk w srodku kolo kierowcy. Za to jak za klameczke wezme z tylu to dziala normalnie (tam z tylu jest chyba elektrycznie otwierany zamek) ma ktos jakis pomysl? Centraly normalnie zamyka i tak dalej tylko te dwa sposoby otwierania nie dzialaja.

 

Najpierw musisz zrozumieć jak to działa (dwustopniowa wkładka w zamku bagażnika - opisywałem to na forum ale nie chce mi się szukać ;)), potem stwierdzisz że pewnie wszystko jest w porządku.

 

PS.

Nie licz na to że klapa sama odskoczy, bo nie do tego celu są te przyciski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dtambor Dzieki bo wlasnie tego odskakiwania mi brakowalo. A jak ma nie odskakiwac to dziala mi poprawie. chociaz i tak przerowbie to, zeby odskakiwalo :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po naciśnieciu środkowego guzika na pilocie powinnien otworzyć się bagażnik jeśli nawet samochód cały jest zamknięty tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale po naciśnieciu środkowego guzika na pilocie powinnien otworzyć się bagażnik jeśli nawet samochód cały jest zamknięty tak?
Dokładnie tak ma być, bagażnik niezależnie się otwiera po naciśnięciu środkowego guzika. Reszta auta jest nadal zamknięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja widziałem na filmikach na YT że właśnie są przerobione bagażniki w sedanach i jak się przytrzyma na pilocie bagażnik to kufer odskakuje, jak to jest przerobione ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, ja widziałem na filmikach na YT że właśnie są przerobione bagażniki w sedanach i jak się przytrzyma na pilocie bagażnik to kufer odskakuje, jak to jest przerobione ? ;)

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/68960-Automatycznie-podnoszona-klapa-SEDAN?highlight=klapa+bagaznika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam paska b5 FL 2004 kombi.

Autko jest zamknięte z pilota. Naciskam otwieranie bagażnika i oczywiście bagaznik sie odryglowuje, ale odryglowują się także przednie drzwi od str. pasażera.

Po włożeniu np. zakupów do bagażnika i zamknięciu klapy muszę nacisnąć przycisk kłódki na pilocie, aby auto się zamknęło.

Czy ktoś miał taki przypadek?

Gdzie szukać przyczyny takiego zachowania centralnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności