Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz potrzebny Mi program vag pelna wersja - jezeli by ktos mial to prosze podeslac [email protected] .musze zmienic kodowanie licznika zeby przeliczyl dane i zeby zniknal napis deF ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie dziala , tyle ze jest roznica nie swieca sie zadne kontrolki na zegarach i wyswietla def a po odpaleniu silnika wlacza sie imo i gasi silnik . no i problem z vag 311 w liczniku 17 jak chce zmienic wartosc kodowania to mi nie pozwala zmienic , tzn zatwierdzam a wartosc nadal pozostaje stara . nie wiem juz jak to ogarnac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odlaczales kleme na jakas chwile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze skonczy sie wizyta u specjalisty , jacys malo pomocni tu ludzie , dziekuje zainteresowanym ricardoa i on . auto jutro podstawiam gosciowi od komputerow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze ze skonczy sie wizyta u specjalisty , jacys malo pomocni tu ludzie , dziekuje zainteresowanym ricardoa i on . auto jutro podstawiam gosciowi od komputerow .

 

Czego potrzebujesz kolego? Tylko dokladnie!!!

 

A ja zapytam jeszcze czy po przepisaniu pinu ze starego licznika zmieniles kod z DEC do HEX? jesli tak to czy odpowiednio pozniej zamieniles miejscami czlony pinu?

 

Jak chcesz to moge pomoc w przygotowaniu wsadu.

Edytowane przez shadok09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje wsad 1J0920922C oraz 1J0920822C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje wsad 3B0920847 benzyna mam 3B0920847E .jak komuś się przyda mogę podesłać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy? nikt niema wsadu 3B0920847 do benzyny.Proszę o pomoc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego....myślałem że musi być bez literki E. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i bez żadnej literki jak coś. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak ktoś potrzebuje to proszę...z literkami E i D ...Poratujcie wsadem bez literki

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Kolego Grucha, napisałem do Ciebie na p/w. Jak możesz to poratuj wsadem 3B0920847 bez literki.Pozdrawiam wszystkich cierpliwych poszukiwaczy wsadów.

3B0920847E KOMBI+WEGFAHRSP VDO V08.rar

3B0920847D__KOMBI_WEGFAHRSP_VDO_V08_WVWZZZ3BZ1E037337_____VWZ7Z0A4550892.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsad do licznika 3B1 919 860 C

3B1 919 860 C.rar

 

licznik 220km/h obrotomierz 5tyś.obr.

1,9 tdi AFN

Edytowane przez VIPER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy .Dziękuję wszystkim za pomoc na forum i p/w...Dziękuje za wsad i porady.Pozdrawiam wszystkich walczących z wymianą licznika oraz wszystkich miłośników VW .Roman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licznik -immo blokuje odpalanie auta po wpisaniu błędnego kodu pali kluczyk ale odpala i jeździ

da rade przerobić wsad licznika żeby nie blokował? wsad licznika 2014.rar passat 98 tdi fullfis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się z prośbą o wsad do 3C8 920 870 A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy, potrzebuję wsad 1j0920826C VDO ( nie MM)- przekopałem pół internetu i znaleźć nie mogę. Proszę o podesłanie. Z góry dzięki!

Edytowane przez boria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy pomocy.Przerobi ktoś z kolegów komórki z 3B0920847 do kupionego licznika diesla 3B0920847E.mam wsady i piny.Chodzi o wskazania obrotów .itp..coś mi się wydaje że ten kupiony licznik był przerabiamy z benzyny na diesla.Proszę o pomoc.Albo jakiś namiar w Łodzi.Pozdrawiam wszystkich pasjonatów wymiany licznika na pełny fis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności