Skocz do zawartości
SKUB

Doświetlanie zakrętów

Rekomendowane odpowiedzi

Lampy bixenon mam oryginalne, wtyczki przerobione, mam też wypuszczone przewody do fabrycznego statycznego doświetlania.

Problem w tym, że auto nie było wyposażone w halogeny i prawdopodobnie nie ma instalacji pod halogen. Potrzebował bym schematu pokazującego gdzie znajduje się wyjście + i - dla halogenów. Znając to podłączam przewody i wszystko gra jak w oryginale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz schemat jak podłączyć halogeny

 

https://sites.google.com/site/1810martin/passat-b6-front-fog-light-circuit

 

o ile dobrze pamiętam to na tej stronie są zamienione prawy z lewym (ale to nie problem z przełożeniem pinów)

bordnetz 30bit mam nadzieje ze masz w aucie bo bez tego ani rusz. i czeka Cie jeszcze oczywiście kodowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, o to mi chodziło :706:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrzeję kotleta, byłem dzisiaj w ASO na przeglądzie i poprosiłem o sprawdzenie czy da się dokodować doświetlanie (nie wiem ile mam bitów) facet powiedział, że sprawdzili i jest to razem z funkcjami samopoziomowania reflektorów, których u mnie nie ma (nie mam xenonów) czy to prawda ? czy któryś z kolegów aktywował tę funkcję bez xeno ? pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o doświetlanie halogenami to przy twoim roczniku powinien siedzieć bordnetz 30 bitowy - więc doświetlanie jest do włączenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi ci o doświetlanie halogenami to przy twoim roczniku powinien siedzieć bordnetz 30 bitowy - więc doświetlanie jest do włączenia...

 

tak, chciałem halogenami i powiedzieli, że się nie da .. halogeny mam fabrycznie bo mam pakiet biznes i one są m.in. jego składnikiem...:noniebardzo

 

ps. a od którego roku montują 30 bitowy ? 2007 czy 2008?

Edytowane przez Zigi86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek jak widzisz bez kabelka ani rusz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tych halogenach da się zmienić żarówki na np: ledy ??? Coś co świeci białym a nie żółtym światłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, ale doświadczenie forumowiczów mówi, że nie warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się, ale doświadczenie forumowiczów mówi, że nie warto...

 

Możesz przybliżyć czemu nie warto? Wkurza mnie to żółte światło... tak samo w lustrkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwość doświetlanie zakrętów za pomocą świateł długich tzn. ze zmniejszoną mocą (nie mam xenonów tylko zwykłe soczewkowe lampy) Proszę o pomoc co i jak. Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy jest możliwość doświetlanie zakrętów za pomocą świateł długich tzn. ze zmniejszoną mocą (nie mam xenonów tylko zwykłe soczewkowe lampy) Proszę o pomoc co i jak. Z góry dziękuję

 

nie ma takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy jest możliwość doświetlanie zakrętów za pomocą świateł długich tzn. ze zmniejszoną mocą (nie mam xenonów tylko zwykłe soczewkowe lampy) Proszę o pomoc co i jak. Z góry dziękuję :)

 

Zmiana borthnez'a na większy lub zakup drugiego modułu takiego jak niżej

http://allegro.pl/doswietlanie-zakretow-can-bus-homologacja-vat-w-wa-i4081767345.html

W tych pieniądzach zakupisz borthnez także wybór należy do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To z łaski swojej doświetlanie mógłoby też nie działać, jak jest włączony tryb amerykański na halogenach. Po kiego doświetlanie w takiej sytuacji? :D

 

Ino szukam właśnie takiej informacji, czy z włączonym trybem amerykańskim ale nie na halogenach sam tryb aby w dzień paliły się jedynie xenony z przodu na pokrętle 0 działa doświetlanie zakrętów h7 w lampie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ino szukam właśnie takiej informacji, czy z włączonym trybem amerykańskim ale nie na halogenach sam tryb aby w dzień paliły się jedynie xenony z przodu na pokrętle 0 działa doświetlanie zakrętów h7 w lampie ?

 

Nie działa. Tak samo nie działa doświetlanie na halogenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na skandynawskim działa na 100% jesteś pewny, że na amerykańskim nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz gdzie przekodować na Amerykę? Pewny to byłbym jakbym miał xenon u siebie. Ja mam na halogenach i nie działa w trybie amerykańskim, jak znajdę jutro chwilę to sprawdzę czy na skandynawskim jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

chciałbym mieć doświetlanie zakrętów przeciwmgielnymi zakupiłem już bordnetz 3C0 937 049 AJ i teraz pora na wyminę orientuje się ktoś w Trójmieście gdzie mogę to zrobić, zaznaczam że nie posiadam kabelka aby później wszystko zakodować, dlatego chcę to zlecić komuś kto ma jakieś pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz gdzie przekodować na Amerykę? Pewny to byłbym jakbym miał xenon u siebie. Ja mam na halogenach i nie działa w trybie amerykańskim, jak znajdę jutro chwilę to sprawdzę czy na skandynawskim jest tak samo.

 

witam panow

no wlasnie tez szukalem tego tematu czy przy halogenach jako dzienne swiatla, doswietlanie zakretow w biksenonie powinno sie zapalac , bo mi kolega zrobil chlogeny jako dzienne, tylko chyba za duza moc bo 80%,pomimo ze wszystko inne nie swieci to doswietlanie zakretow nawet w dzien sloneczny sie zapala czy to jest ok czy moze cos nie tak, zalaczony jest tryb ameryka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności