Skocz do zawartości
animalx

szarpanie przy ruszaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Panowie mam problem,podczas ruszania z biegu pierwszego zaczyna szarpać.Nie jest to duże szarpanie,ale odczuwalne.Po dodaniu większej ilości gazu jest to mniej odczuwalne.Pytanie do Was ,co może być objawami tego dodam że jest to b5 1.8t silnik AEB 0 przebiegu 165.00.Przy sprzęgle nic nie było robione.Czy to mogą być poważne usterki wiążące się z wydatkami?Proszę o rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To temat rzeka...Taka przypadłość po mocnym zagrzaniu w korku zdarzyć sie może każdemu w passacie,ja mam efekt szarpania przy ruszaniu,ale tylko w gorące dni!?Nie ruszam tego,nic się nie pogarsza,a mam tak już dwa lata...Oczywiście może to być objaw kończącego się docisku,tarczy,poduszek itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na VAGu czy nie masz błędów ubogiej mieszanki na którymś cylindrze. Poszarpywanie może być objawem usterek ukladu paliwowego. Srawdź ciśnienie wytwarzane przez pompe paliwa i regulator ciśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Panowie mam problem,podczas ruszania z biegu pierwszego zaczyna szarpać.Nie jest to duże szarpanie,ale odczuwalne.Po dodaniu większej ilości gazu jest to mniej odczuwalne
również bym obstawiał na problem ze sprzęgłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończący się dwumas jest tego przyczyną. Na włączonej klimatyzacji jest bardziej odczuwalne szarpanie sprzęgła. A dokładnie daje o tym znak tłumik drgań skrętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo wymiana kompletnego sprzegla i dwumasy rozwiazala problem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana dwumastu i sprzęgła.tyle na ten temat.taka przypadłość pasków.za komfort się płaci;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności