Skocz do zawartości
KAWA

Telefony komórkowe - pytania dot. sprzętu, konfiguracji

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no 5800 moje jest regularnie modyfikowane więc spoko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noooo.. widzę że wiesz o co kaman :) 5800 - fajna sprawa z dwoma głosnikami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od jakiś 5-ciu lat mam Nokię 5310 music express i czasami nie działa mi aparat, co jest zepsute? :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze aparat :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z samsunga Avili, zmieniłem na SE Hazel(J20i) Super telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

galaxy s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki może tu na tym forum ktoś mi coś poradzi. Otóż dzisiaj dłubiąc przy aucie, wysunął mi się z kieszeni telefon i pech chciał że wpadł do kubła ze zużytym olejem silnikowym. Szybko go wyjąłem, telefon był w pokrowcu tzw kondonie ale pomimo to olej dostał się do środka. Ogólnie to telefon działa, po części go wyczyściłem, jednak problem jest z wyświetlaczem. Na wyświetlaczu widoczne są do połowy ekranu brązowe zacieki, ekran jest dotykowy no i dotyk działa jednak zalany ekran szpeci okrutnie telefon. Póki co wyjąłem baterię i mam zamiar zanieść telefon jutro do czyszczenia, czy jest ktoś tu tak biegły i powie mi czy ten telefon da się po takiej przygodzie jeszcze uratować i czy wyświetlacz jest do wyratowania??? Chciałem go sam rozkręcić ale za małe śrubki tam siedzą i nie mam takich kluczyków. Pomóżcie.

 

//przeniosłem - kuczlaw

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki może tu na tym forum ktoś mi coś poradzi. Otóż dzisiaj dłubiąc przy aucie, wysunął mi się z kieszeni telefon i pech chciał że wpadł do kubła ze zużytym olejem silnikowym. Szybko go wyjąłem, telefon był w pokrowcu tzw kondonie ale pomimo to olej dostał się do środka. Ogólnie to telefon działa, po części go wyczyściłem, jednak problem jest z wyświetlaczem. Na wyświetlaczu widoczne są do połowy ekranu brązowe zacieki, ekran jest dotykowy no i dotyk działa jednak zalany ekran szpeci okrutnie telefon. Póki co wyjąłem baterię i mam zamiar zanieść telefon jutro do czyszczenia, czy jest ktoś tu tak biegły i powie mi czy ten telefon da się po takiej przygodzie jeszcze uratować i czy wyświetlacz jest do wyratowania??? Chciałem go sam rozkręcić ale za małe śrubki tam siedzą i nie mam takich kluczyków. Pomóżcie.

Dobrze zrobiłeś że wyjąłeś baterię, nie wkładaj dopóki nie zostanie w środku wyczyszczony.

Jest szansa że będzie działał ale lcd raczej będzie miał plamy bo ciecz dostaje się między poszczególne warstwy. Napisz jaki to fon, czasami nowy lcd zamiennik jest tani i można wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia C6, no wkur....ony jestem bo tyle rzeczy wczoraj mogło wpaść a tu władował się właśnie telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będą Ci przeszkadzały plamy na lcd to nowy około 70 na alledrogo więc z wymiana w 100 sie zmieścisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon już u specjalisty, do wymiany ekran, mikrofon. Za całość czyli wymianę ekranu, mikrofonu i czyszczenie wyceniono mi 180 zł. Ekran i mikrofon mają włożyć oryginalny, bo zamiennika nie chciałem słyszałem że różnie to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wladek nie przejmuj sie :D ja swoją omnie utopiłem też w wiadrze z przepracowanym olejem, to umyłem terpentyną cały telefon, poskłądałem, i działa :D i nic mu nie dolega:p chociaż nie sprawdzałem jeszcze mikrofonu, ale ten olej był wszędzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem przeslac plik z SGS2 na Motorole Defy - w obu wlaczony bluetooth, widoczny, widza sie wzajemnie, robie polacz, na obu potwierdzam i na SGS2 jest polaczony, na Defy "sparowany ale nie polaczony".

O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre modele łączą się tylko w połączeniu uwierzytelnionym czyli po podaniu kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wyskoczyły mi na obu telefonach kody ale nigdzie nie mogę ich wpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialem przeslac plik z SGS2 na Motorole Defy - w obu wlaczony bluetooth, widoczny, widza sie wzajemnie, robie polacz, na obu potwierdzam i na SGS2 jest polaczony, na Defy "sparowany ale nie polaczony".

O co kaman?

https://play.google.com/store/apps/details?id=it.medieval.blueftp&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIml0Lm1lZGlldmFsLmJsdWVmdHAiXQ.. taki programik rozwiązuje te problemy z transmisją plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Mam pytanko.Mam do wyboru 2 telefony:Nokia N8 i Samsung Galaxy S+

Co Wy byście wybrali ?

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !!

Mam pytanko.Mam do wyboru 2 telefony:Nokia N8 i Samsung Galaxy S+

Co Wy byście wybrali ?

Pozdrawiam !

 

Ja Galaxy S+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności