Skocz do zawartości
JACU6X6

Pogaduchy podkarpackie - o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Remonty

Łoniów-Nagnajów-odcinek 7,3km

Obwodnica Głogowa Małopolskiego

Rudna Mała(budowa autostrady)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki czyli nic nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki czyli nic nowego.

 

No niestety trasa bez szału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Rzeszowie i problemów nie ma czyli jak co tydzień bez wyprzedzania powoli w 1,5 h dojedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ochotuje na kalendarze?

Jacek tu jesteś częściej niż gdziekolwiek na forum. Foty dawaj jakieś ładne do kalendarza bo normalnie wezmę jakiekolwiek byle rozdzielczość była ok. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ochotuje na kalendarz moge podeslac jakies zdiecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mają być osoby z "passat miesiąca". :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja ochotuje na kalendarz moge podeslac jakies zdiecia?

Dobre. :D Wklejcie tu link z tematem o kalendarzach w razie jak bym przeoczył na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre. Wklejcie tu link z tematem o kalendarzach w razie jak bym przeoczył na forum.

 

Jak by ktoś przeoczył to link jest w moim podpisie :-D

 

Dla osób będących w Humniskach i mieszkających niedaleko...

Kalendarze dla tej grupy będą do odebrania bezpośrednio u mnie czy to na spocie, czy też u mnie w domu. muszę jedynie wiedzieć ile uwzględnić dla was.

 

Jacu6x6 mam nadzieję że przyłączy się do inicjatywy i przejmie zamówienia dla Tarnobrzeskiej części naszego regionu.

 

Ewentualnie może jakiś spot w okresie między świątecznym na np podpromiu w Rzeszowie i tam wszyscy zjadą i wezmą osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by ktoś przeoczył to link jest w moim podpisie

Przeoczyłem. xD

Ma ktoś połamany hokej/spoiler pod zderzak do b3? Tylko żeby były wszystkie plastiki ale połamane mogą być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u nas w regionie nikt nie chce kalendarza? Szkoda tym bardziej że robią się na PDK

 

Zapraszam do przeczytania info o spocie 12 Grudnia w Humniskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak wygląda trasa Rzeszów - Kraków? dalej są remonty? obwodnica Ropczyc otwarta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek remonty nadal trwają , ropczyce jak zwykle sie korkują ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obwodnica ropczyc otwarta, korkuje się dębica, standardowo Brzesko na rondzie w zależności od godziny i za Targowicą wjazd na A4. Są remonty między Dębicą a Pilznem, ale generalnie leci się w miarę ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Ciekawe, co za baran zaprojektował tą przebudowę? Od Dębicy do Pilzna 59 wysepek !!! W Latoszynie wybudowali 2 most. Zapowiadało się na 4 pasy, a tu co? Po jednym pasie na każdy most :-) Rondo w Latoszynie mogło byc spokojnie 2 pasmowe Ale po co? Teraz trzeba stać przed rondem prawie do Podgrodzia !!! Panowie drogowcy się popisali. Nie ma co. Za to wytwórnia kostki zarobila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, czyli od dłuższego czasu za dużo się nie zmieniło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój. Ciekawe, co za baran zaprojektował tą przebudowę? Od Dębicy do Pilzna 59 wysepek !!! W Latoszynie wybudowali 2 most. Zapowiadało się na 4 pasy, a tu co? Po jednym pasie na każdy most :-) Rondo w Latoszynie mogło byc spokojnie 2 pasmowe Ale po co? Teraz trzeba stać przed rondem prawie do Podgrodzia !!! Panowie drogowcy się popisali. Nie ma co. Za to wytwórnia kostki zarobila
Od Dębicy do Pilzna 59 wysepek !!

Ja, rzeczywiście, ale coś koło tego, od której do której liczyłeś? :D Nic nie pominąłeś w opisie. Też mnie ** trafia przez to. Ja jeźdze przez Chotową. Rondo jest za wąskie, nie moge wejść przy 60km/h w ogóle,:P współczuje kierowcom ciężarówek, takie krawężniki upierdzielili. A od pilzna slalom jednopasmowy przed tym rondem i pas zieleni się szykuje przez środek przeciwnych pasów. Przynajmniej te wyrzutnie z asfaltu wyrównali, bo takie wyskoki były, że szok. Tylko nocą się da objechać i z rana ale przed 6.30 i zależy w którą strone. :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem że od kiedy buduje się autostrada, nasi drogowcy mają tendencję do zwężania E4 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko e4 ale trasa rzeszów brzozów też jest "zasypana" wysepkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jest Boguchwała z tymi wysepkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności