Skocz do zawartości
JACU6X6

Pogaduchy podkarpackie - o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

planuję stworzyć jakieś spotkanko mikołajkowo-opłatkowe 5.12.2010 r wypada niedziela ale jak narazie szczegółów nie ma co przedstawiać byłem w jednym miejscu pytałem i coś można by zrobić na oku są jeszcze dwa miejsca ale o tym później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy ostatnio pisali o spocie w Rzeszowie i bylem wtedy przelotem tam, podjechałem na baranówke o 19.30 pod cr4 market i jest tam jakiś frac delikatesy, ale żywej duszy nie było, wcześniej niestety nie mogłem, dlatego nie pisałem, czy bede czy nie, ale był tam ktoś wtedy? to było w piątek tydzień temu..

 

Kurde szkoda ze nie mamy do siebie nr telefonu.Nastepnym razem jak bedziesz w godzinach wieczornych w Rzeszowie to podjedz na Baranówke pod Delikatesy Frac,zadzwoń i 5minut i jestem.Mój numer 667339522

 

planuję stworzyć jakieś spotkanko mikołajkowo-opłatkowe 5.12.2010 r wypada niedziela ale jak narazie szczegółów nie ma co przedstawiać byłem w jednym miejscu pytałem i coś można by zrobić na oku są jeszcze dwa miejsca ale o tym później

 

Michał wiesz że z Tobą zawsze spot może byc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek Ja też się nad tym zastanawiam jak przyciągnąć ludzi, ale takich którzy nie są po to żeby znaleźć rozwiązanie problemu, ale normalnych, doceniających życie w społeczności, i powiem ci że już mi zaczyna brakować pomysłów. Bo Spoty w Humniskach, to 3 w porywach do 5 samochodów a czasem to ktoś sam jest. Zawóz Niewypał Sylwester z tego co widzę też więc po prostu bez komentarza. I tak jak mówi Jacek nikogo na siłę nie przekonasz.

 

Skoro sylwester nie wypali, to może zorganizuję jakiegoś śledzika na przełomie stycznia lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój numer 667****
nr przytuliłem, to jak coś by sie w RZ zapowiadało na spota to bede czytał wątek i jak bym też nie zdąrzył wtedy to zadzwonie na którą bym był i jakoś sie spikniemy. Narazie wyjazd sie nie szykuje. Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt polarów nie chce? :D Tylko mi nie mówcie, że drogie a zima idzie a ja już swój przetestowałem i jestem mile zaskoczony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt polarów nie chce? Tylko mi nie mówcie, że drogie a zima idzie a ja już swój przetestowałem i jestem mile zaskoczony

Powtarzasz się, w zagranicznym to już czytałem :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama dźwignią handlu :) próbuję dotrzeć do szerokiej gamy odbiorców :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reklama dźwignią handlu próbuję dotrzeć do szerokiej gamy odbiorców

 

Ale coś ostatnio Twoi dostawcy mają opóżnienie:)

A to zniechęca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
planuję stworzyć jakieś spotkanko mikołajkowo-opłatkowe 5.12.2010 r wypada niedziela ale jak narazie szczegółów nie ma co przedstawiać byłem w jednym miejscu pytałem i coś można by zrobić na oku są jeszcze dwa miejsca ale o tym później

piszę się na to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał cwiru

planuję stworzyć jakieś spotkanko mikołajkowo-opłatkowe 5.12.2010 r wypada niedziela ale jak narazie szczegółów nie ma co przedstawiać byłem w jednym miejscu pytałem i coś można by zrobić na oku są jeszcze dwa miejsca ale o tym później

 

piszę się na to...

 

I ja i reszta ekipy lokal Michał obluka i to nie jeden abyśmy wybór mieli.

A luty jak co roku góry świętokrzyskie tylko myśle że jakieś ognisko w tym roku tam zrobimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
planuję stworzyć jakieś spotkanko mikołajkowo-opłatkowe 5.12.2010 r wypada niedziela ale jak narazie szczegółów nie ma co przedstawiać byłem w jednym miejscu pytałem i coś można by zrobić na oku są jeszcze dwa miejsca ale o tym później

 

tez sie pisze:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ja? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i Buskowianie też przybędą zobaczyć jak DJ Tuning:passatfan wygląda no i oczywiście ryjka umoczyć :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny jutro na piwko w Skorpionie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że gdzie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że gdzie?

 

Rzeszów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i Buskowianie też przybędą zobaczyć jak DJ Tuning wygląda no i oczywiście ryjka umoczyć

 

No a co ja taką legendą otoczony jestem?? :-D

Teraz to i ja muszę przyjechać skoro tak :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie tak sie zastanawiam jak wciagnac ludzi w zycie forum,widze ze np z debicy jest troche ludzi majacych konto na forum moze jakies pomysly?

 

Hm, moze by tak jakas reklama albo ulotki za szybe,Jacku co o tym myslisz?

 

Jak będą chcieli to sami tu trafią, tak jak ja. Przesiadłem się jakiś czas temu z Vectry na Passata a co za tym idzie zmieniłem Forum. Oto jestem. Tomek pozdrawiam. Chyba nasze Passaty często stoją obok siebie :-) na Robotniczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak piszesz,stoja stoja jest jeszcze jedny srebrny nizej strazy ale cos go nie moge upolowac mam nadzieje ze dolaczysz do grona i bedziesz bral aktywny udzial:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności