Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Posprzątałem w bagażniku :D Był tam mały nieład, teraz jest już wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założylem Powerbassy S-6c. :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem, wypastowałem, poczerniłem plastiki, posprzątałem i wyplakowałem wnętrze oraz zmieniłem dywaniki-sponsorem akcji był specjal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem kanaliki odpływowe pod akumulatorem, umyłem i zatankowałem do pełna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polerka lamp.Rezultat zadawalający zobaczcie sami:)

 

polerkalamp.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniłem przednią szybę.

cqs1275755902d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnowiłem silniczek tylnej wycieraczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Założony nowy tylny tłumik (tzn. nie nowy, tylko ze szrotu, ale nowy w sensie niedziurawy).

- Amorek przedni wymieniony, bo stary ciekł i walił jak szalony.

- Nowe siłowniki tylnej klapy.

- Kupione okazyjnie relingi - montaż jutro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem dzisiaj ślizgi tylnego zderzaka, przy okazji odkryłem, co mi tak tłucze z tyłu - zamiast pianki wypełniającej zderzak była... deska :|.

Deska wyjęta, pianka założona, zderzak przykręcony jak VW zaleca z każdej strony.

Ponadto auto umyte, wypastowane, zalane. Teraz czas na właściciela (w sensie zalany ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczyszczony w środku (kabina + bagażnik + pod silnikiem). niestety nie ma plaka żeby w środku wysprzątać ale chociaż odkurzony:)

 

aha i naprawiona lampka schowka bo działała jak był schowek zamknięty, a gasła jak był otwarty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji że mieszkam w lesie (tzn. na jego skraju) pyli teraz sosna auto codziennie wygląda jakby ktoś je obsypał żółta mąką. Wczoraj umyłem i zauważyłem że wosk kładziony 4 miesiące temu nie spełnia swojej roli, czyli woda się zbiera i rozlewa po całej masce dzisiaj postanowiłem położyć nową warstwę. Jak pomyślałem tak zrobiłem. Najpierw mycie "żółtej mąki", następnie suszenie ścierką bawełnianą, słońce stanęło nad autem odjechałem w cień. Kładzenie warstwy twardego wosku i pooooleeeroooowaaaanie. uffff . Straszny zajazd.

Środka już mi się nie chciało odkurzać, zresztą czeka na wymianę silniczka tylnej wycieraczki. Narzędzia jeszcze leżą wewnątrz. W poniedziałek mam nadzieję że będzie ramię, pióro i osłona to wszystko złożymy do kupy.

A jeszcze zapomniałem zmieniłem palniki z 5000K na 4300K aby nie rzucać się w oczy policji, bo sprawdzają xenony i za HIDy zabierają dow. rejestracyjny. :P

4300K daje barwę żółtą bardziej zbliżoną do naturalnej żarówki. Oczywiście zanim się zacznie temat o oślepiaczach mam soczewki w lampach i lampy wypoziomowane.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem lochę i wytrzepałem dywanik kierowcy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że trochę czasu minęło od ostatniego sprzątania...Passio umyty,nawoskowany,całe wnętrze odkurzone,umyte i odświerzone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkurzylem, umyłem, przepolerowałem :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie myłam paska ani go nie odkurzałam tylko postanowiłam go przegonic troszke na A2.Kurcze jak on przyspieszał od 80 do 170km/h na czwartym biegu masakra,szedł jak burza.Ten pasek codziennie pozytywnie mnie zaskakuje,widocznie jeszcze nie znam do konca jego mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem poprawki lakiernicze:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem rano,przegoniłem go 250 kilosów i znowu jest okurzony i pełno komarów na przedniej szybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontowane relingi, trochę wyczyszczona podsufitka i środek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności