Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Ja umyłem szby od wewnątrz i od zewnątrz . Bo już matowe były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z myjni :D wypucowany dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jechałem z żoną i synkiem przez wiadukt, tak patrzę przez okno (od strony pasażera) i mówie - jaka tu mgła - pewnie dlatego że rzeka płynie. Na co żona mi odpowiedziała że w tylniej szybie mgły nie ma i pora umyć szyby.

 

więc co zrobiłem - wymieniłem michelin mxv na pirrelli p7 (jak to się mówi micheliny sux), umyłem tapicerkę, deskę, plastiki, plastiki w komorze silnika. Normalnie szalenstwo. Aa - umyłem szyby co by się mgły pozbyć :)

 

Korzystając z okazji mogę wam polecić kosmetyki auto glym - naprawdę dają radę a cenowo nie są zabójcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Może nie dziś ale parę dni temu (4) wymieniłem górne wahacze str. prawa, osłona przegubu str. prawa, cały przegub (komplet) str. lewa.

Najfajniejsze w tym wszystkim jest to że przed wymiana wahaczy to na******lało a teraz jeszcze coś puka i nie wiem co:diablica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalozone alusy z nowymi gumami oraz zatankowany do pelna a nawet wiecej przed jutrzejszym wyjazdem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żesz k... Twoje jego m.ć.:wsciekly

Ja dzis podczas zawracania pi...em w słupa tak niefortunnie (własciwie sie tylko oparłem) i tylni zderzak trzasnął na mocowaniach :debil

Bardzo nie widać, ale ciśnienie mi podniosło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzebałem przy instalacji audio z dużej prowizorki zrobiłem trochę mniejszą prowizorkę :D

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamieniłem czarne migacze na pomarańczowe :] tak dla małej zmiany ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracowita sobota...

od rana passat robi za woła roboczego przy przeprowadzce

założone aluski z nowymi oponami Goodyear...

umyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche posprzątałem w środku i się przejechałem,żeby klimka pochodziła.Odkąd jest firmowy paska używam czasami w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem wypolerowałem i wyplackowałem przed jutrzejszym spotem w Nisku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś skromnie ale umyłem paska szyby wyczyściłem no i silnik i reszte co tam jest obok niego umyłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienione koła na stal'usy, od razu problem tłukącego się pedału hamulca zniknął. Wina zabitych piaskiem stalówek zimowych.

 

Wstępnie zamówione alufelgi 16". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem klimę ,zatankowałem brakujące 14l do pełna(14/100km sukinkot zeżarł:doh) i przewiozłem pasiorem 0,7l wódki i kilka piwek:D i inne mniej ważne zakupy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś zostałem zatrzymany przez forumowicza ok godziny 0, ale bylem tak zmęczony po przejechaniu 600km że zapomniałem nick. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś zostałem zatrzymany przez forumowicza ok godziny 0, ale bylem tak zmęczony po przejechaniu 600km że zapomniałem nick.

Chyba nadal zmęczony jesteś bo piszesz w złym miejscu o swoim przeżyciu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja:luka napiszę dopiero dziś i w jednym poście bo w sumie wszystko zajęło mi trzy dni- w czwartek wymieniłem szyberdach na szklany (mój się zepsuł) przy tej okazji umyłem całą podsufitkę, zasłonki przeciwsłoneczne, ściągnięte plastiki, i wszystko co było akurat na wierzchu. Wczoraj tj sobota dokończyłem mycie wnętrza, szyb i odkurzanie (osiemnastoletni parch wygląda w środku jak z fabryki) a na koniec umyłem silnik:crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem, odkurzyłem po 3 miesiącach (wstyd że tak długo) no i zmieniłam kapcie na aluski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności