Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

myju myju szamponikiem z woskiem :P czekam na polniki ksenonów bo się jeden zbufał to wymienię dwa a co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem koła na letnie,niech Passek też ma dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłem koła na letnie,niech Passek też ma dobrze
A ja zmieniłem na zimowe... Czyżby ktoś tu miał potwierdzone informacje, że zimy tego roku nie będzie?

Dodatkowo Pasia umyłem, nawoskowałem, odkurzyłem podłogę, dywaniki i przetarłem z kurzu cały kokpit.

Na koniec umyłem letnie koła i będę musiał z nimi iść do 'szewca', bo się felgi sypią... Buuuu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis przystanek zostal umyty, nawoskowany i odkurzony, teraz sie pieknie swieci w blasku ksiezyca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bestia dostała nowe aku, kupiłem Boscha S5 74Ah 750A, zobaczymy ile wytrzyma:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świeży przegląd,3/4 baku i czyste felgi,oraz umyta od wewnątrz przednia szyba:D :tdi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyty i przykleiłem nowy znaczek na klapę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj - ugotował mi się na trasie 120 km od domu - godz 1.00 w nocy Dalszą drogę spędził passek na lawecie (jednak warto mieć PZU AutoPomoc bo koszt 0zł .

Dzisiaj - urlop "na żądanie" i pierwsze podejście do naprawy - wymiana termostatu, niestety bez rezultatu. Kolejny "podejrzany" - pompa wodna. No to po południu do sklepu po nową A że za 3k km miałem robić rozrząd więc i komplet zakupiony. W portfelu luźniej a jutro "demolka"... Oby to nie było uszczelka pod albo sama głowica....

To była jednak "tylko" pompa...

Ukręciły się łopatki na osi.

3k km przed terminem passek dostał nowy rozrząd, tydzień temu wymieniłem olej i wszystkie filtry, zimowe buty już dawno założone, więc dzisiaj "myju myju i pucu pucu" zima może przychodzić ;) (choć mam jeszcze pewne obawy co do aku...)

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pogoda to i Passek umyty, brudny w zasadzie nie był ale co tam. Jutro odkurzanie, plack no i może plastiki przesmaruje. Czeka mie jeszcze naprawa fotela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boscha S5 74Ah 750A
ile dałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

429 zł, maja też S4 74Ah 680A za 379, wysyłaja tez przez allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trocha zaoftopuje. nie naposze, co zrobilem, tylko czego nie zrobilem;)

 

Mily pan z DHL 2 dni temu przytargal mi dwa nowe zimowe papcie na felach, jesczze we folii VW (pierwsza rzecz, ktora mam z salonu VW:D) bo kiedys tam zamowilem,ale teraz sie zastanawiam, czy aby sie nie pospieszylem. Oponki na "przedzie" mam nowe Klebery, ktore kupilem w zeszle swieta, a na tylnej, uzywki, ktore kupilem 3 lata temu. Mimo, ze bieznik jest OK (tzn rezerwa nie puka) to jednak jak opona jest sucha to widac takie male pekmiecia wokol felgi - jesli nbieznik jest OK, opony nie maja jeszcze 6 lat (choc nie pamietam jaka jest data produkcji, mozliwe ze z 02 albo 04, a sa te pekniecia, to trzeba je wymienic?

W pasku mam balagan, nie odkurzalem go chyba ze dwa tygodnie, smierdzi z popiolki, gdzies powietrze uchodzi od turbiny, po ulewach mokre progi, jeden zamek sie nie otwiera... czuje, ze jak zajade do domku, to w garazu przesmierdze cale swieta;)

DSC00210.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dołącze sie do akcji :D

Zamontowalem i uruchomilem lusterko wsteczne fotochrom z sensorem deszczu.

Wymienilem przewod hamulcowy (nerwa mnie brala bo niedało rady śrubki odkrecic)

Wymienilem wahacz prawy przod góra.

 

A i jeszcze napaskudzilem troche w środku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem cewkę, która co ciekawe uległa przepaleniu, ale tak, że część nasadcza na świece została w silniku. Po prostu rozleciała się na części. Jak będzie chwila umieszczę foto. Roboty co nie miara, by resztę wyciągnać bez ściągania pokrywy. Udało się ostatecznie owiązać dratwą i poszła.

 

Ciekawostka - cewka do AWT w Motorpolu 174 zł, ta sama w Skoda Wrocław ELCAR 154 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem enkoder w radyjku, bo nie chciało dać głośniej. Kupiłem go w ciemno i teraz działa odwrotnie, ale można się przyzwyczaić. Przy okazji wyciągnięcia radia, założyłem emulator Cd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wymieniłem filtr paliwa i powietrza i spalanie spadło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miarę ogarnołem wnetrze. Za jakiś czas biore się za odkurzanie i sprzątanie. Niestety niemyje bo za zimno :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważyłem koła zimowe, założyłem zimowe, zważyłem letnie. Umyłem i zalałem pod korek.

Wq... się raz u oponiarza, bo chcieli być tacy, co to bułkę przez bibułkę i na czas roboty "zaprosili" mnie do "salonu". Po czym zapomnieli mnie zawiadomić, że robota skończona. Jakby nie to, że miałem już dość Wojewódzkiego z Cejrowskim, to bym tam do wieczora mógł siedzieć.

Drugi raz się wq... na Lotosie, bo mieli sakiewki na kom za punkty, ale jak zwykle moja Nokia E51 nie chciała się do nich zmieścić. Co za kretyn robi te sakiewki w tylko jednym rozmiarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wymienić tarcze i klocki, ale śruby od jarzma tak się zapiekły, że ni uja :mad: Górną w myśl zasady "Nic na siłę wszystko młotkiem" :D odkręciłem, w dolną napierd**am i nawet nie drgnie. Odłożyłem wymianę do wiosny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiej miałem mało przyjemne zdarzenie .

Dostałem kamykiem z pod Tira.

Pierd.....y wbił się w zewnętrzną warstwę szyby.

Wizyta w serwisie :

-borowanie

-odsysanie

-zalewanie żywicą

-utwardzanie lampą

Qr...a jak u dentysty , aż mnie ciary przeszły ;)

-pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności