Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Coroczne cykliczne przygotowanie zamków na zimę wykonane :ok:

I chyba też niechcący naprawiłem centralny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coroczne cykliczne przygotowanie zamków na zimę

zeniby jak je przygotowales? mialem problem ostatnio z zamkami wiec przyda sie porada.

autko umylem i czernidlem potraktowalem listwy i zderzaki oj sie napicilem przy tym...ale efekt super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek to przypadłość 35I, ale dzięki wyszukiwarce na pewno coś się nauczysz i w B5 też sobie pomożesz :ok:

 

* W wigilię zeszłego roku do auta wchodziłem ... bagażnikiem :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypadlosc nie przypadlosc vw to vw:D ostatnio kluczyk mi w drzwiach od pasazera zostal!:eek: nie moglem wyciagnac a nie mam drugiego wiec trzeba cos z nim zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś swój jedyny :!: kluczyk od stacyjki i drzwi pogiąłem jak si sie zamek zabrudził. Od tamtego czasu dbam o sprawnośc tych elementów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasiasty został dzis umyty, wyodkurzany i wyczyszczony w srodku srodkiem pronto. Przy okazji naprawiłem sobie karchera.

 

Idac za ciosem zrobiłem patent w centralnej lampce która nie działała. Regulacji dalej nie mam, ale jest zrobione na krótko, że w momencie otwarcia drzwi się zapala. Ot taka pierdoła na wcześniej zapadający zmrok. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego spłukałem, a żony wymyłem, nawoskowałem, odkurzyłem, popsiukałem jakimś badziewiem do kokpitów i jest GIT :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie wymienilem podswietlonko climatronica z zielonego na niebiesko czerwone..efekt zajebisty, zabawy z lutowaniem troche bylo. nerwy tez sie przydaja czasami;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mój tradycyjnie stoi spokojnie .....felgi umyje jak pogoda pozwoli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co dzien po wyjsciu z domu pierwsze co to patrze czy srebrne szalenstwo stoi i czy nic mu nie jest...:D po obsludze codziennej hehe zauwazylem, ze jest kapcioszek w tylnim kole i trzebabylo przewinac passiastego w zapasowa oponke

wszystko sprawnie i szybko maly znow moze jezdzic jupi:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj bo wczoraj, wyczyściłem i nasmarowałem przeguby wału bo były suche i stukały. Za te pieszczoty passio owdzie cza się niskim spalaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dzisiaj bo wczoraj, wyczyściłem i nasmarowałem przeguby wału bo były suche i stukały. Za te pieszczoty passio owdzie cza się niskim spalaniem

Mój pieszczoch owdzie cza mi sie codzien nie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja umylem i odkurzylem B4 a potem przegonilem na wioske B5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja umylem i odkurzylem B4 a potem przegonilem na wioske B5

Widzę , że hierarchia prawidłowa :ok: tak trzymać :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj założyłem Xenony - teraz kolej na spryski reflektorów i nowy grill :)

 

Moja młoda postanowiła zrobić mi niespodziankę i wysprzątała całe wnętrze - piko bello - tak czysto jeszcze w żadnym aucie nie miałem - sprzątanie trwało jakieś 5,5 godziny :) - ale z podłogi można jeść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie wtrące : w sobote umocowałem dokładnie kanał dolotowy powietrza bo rezonował , odkurzyłem paska, napoiłem, sprawdziłem cisnienie w butach i przejechałem sie na myjnie bezdotykową i tutaj niespodzianka : do tej pory wszystko tak jak instrukcja zaleca ;) myłem bezdotykowo i zastanawialem sie co jest nie tak ze po przejechaniu paru kilometrów można było pisać palcem po masce - az tu nagle mnie oswieciło i postanowiłem po początkowym spłukaniu i krótkim potraktowaniu proszkiem przetrzec cały samochód zwykłą gąbką aby ruszyc trochę ten brud. Po takim zabiegu jeszcze raz dokładne mycie proszkiem, płukanie i nabłyszczanie- efekt ? piorunujący - dopiero teraz wygląda !! Miałem niezłe porównanie gdyż na masce w miejsce gdzie nie dotarła gąbka szaro a tam gdzie dotarła wszystko błyszczy - także hasło bezdotykowo między bajki włożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

nie ja a mi jakieś skurczybyki urwały lusterko :rozpacz: ...... narazie tym co miałam pod reka czyli siatka owinelam pozostałości na noc ( w razie deszczu) zeby nie zamokło bo mechanizm na szczescie przezył i działa o dziwo :o bo z obudowy nie zostalo nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniony rozrzad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umylem i zalozylem ramki formuowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem, nawoskowałem - przygotowałem na zimę :) Dodatkowo kupiłem już oponki letnie Pirellii P7, czekają na przełożenie na aluski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności