Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Zatankowane eLPeGie do pełna, kursik po mieście w poszukiwaniu szczęścia :) i wymienione kapcie na zimowe. ;) Wcale nie wygląda na nich źle - ważne, że odnowione i czarne. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 listopada

 

podtopione drogi przez wode z pól..

czasami drogą płynie rzeka:confused:

no co,przeciez nie zawróce jak stary dziadek:p

no to pojechałem przez tą czarna wode,z przerażeniem patrząc na progi,czy aby nie wlewa się do srodka[czarna woda]..

i tak ze sześć razy..

[na odcinku 50 kilometrów]

więc samochód wymyłem dziś od spodu:D

 

p.s. ciekawe czy do wydechu się nalało.. :]

 

 

:tdi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja swojemu dałem wolne na wekend i się nigdzie nie ruszałem. Za to idę zaraz coś założyć na przednią szybę, żeby rano nie skrobać. A zapowiada się znowu przymrozek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem płyn w spryskiwaczach na zimowy i płyn chłodnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj była kąpiel bo w końcu niemożna brudnym autem na groby jechać:) Poza tym wymieniłem żarówki bo wczoraj mi się jedna przepaliła oraz naprawiałem zamek od bagażnika.

 

Nie tylko Ty o tym pomyślałeś. Pojechałem wczoraj wieczorem na myjnię bezobsługową - kolejka ok 25 aut. Pojechałem na drugą - ok. 20 aut :D brudnym jeździłem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj passiu oddany na kompletna renowacje - myjka, woskowanie, polerka, odkurzanie, plastiki, szyby wew., czyszczenie podsufitki i pranie siedzenia kierowcy - efekt powalający :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj umylem a dzis patrze i ktos sobie przy... na listwie tylnej bo czemu nie,mariusza wku......:mad:Niedlugo to bede musial go hurtowo zrobic na okolo,ani razu z mojej winy.Mam BRA na przodzie to chyba i na tyl zaloze:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis mial gratisowe mycie na myjni:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja 15 wrzesnia powinienem w swoim pasku zrobic przeglad, no i do dzis jakos nie pojechalem :)

 

ale to dlatego ze od 1 sierpnia zrobilem moze 500 km. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otworzyłem garaż, stwierdziłem ze wypadałoby umyc...ale zimno.

przekręciłem kluczyk w stacyjce, sobie chwile pochodził, po czym zamknąłem garaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał "zimowe buty" dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem maly POM bo od soboty stal nieruszany na parkingu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem siłownik przedniej klapy. Stary "wyrzygał" się olejem. Używka z alledrogo za 30 zł. Klapa podnosi się tak, że mało ręki nie urwie:)

 

Dolane oleju - mam nadzieję, że to już ostatnie takie dolewki bo niedługo zrobię pierścionki.

 

Kupiłem też zbiornik płynu hamulcowego na alledrogo - 50 zł. Stary "wystrzelił" przy odpowietrzaniu maszyną.... Zostanie założony przy wymianie oliwy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nasmarowałem uszczelki w drzwiach, w bagażniku i wlałem po kilka kropelek oliwki do zamków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nareszcie wymienilem podswietlenie w zapalniczce, i znowu jest swiatlo:cool: Tylko nie ma zapalniczki bo gdzies zapodzialem. Przeszukalem cale auto i chalupe i nic...

A ze bylem na fali, to podjechalem na stacje kontroli, i sprawdzilem jak sie maja moje wahacze - przod 50%, tyl 55% (minimum to 40), wiec bedzie je zmienial dopiero nastepny wlascicel:p

A, no i opierdzielilem go Karcherem, bo jakies zmutowane ptaszyska obsraly mi doszczetnie maske hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilem jak sie maja moje wahacze - przod 50%, tyl 55%

 

a nie amory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmniejsz ciśnienie w oponach to automatycznie podniesie się sprawność amorów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności