Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

umyłem brudasa i zatankowałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maciek umyj i mojego :lol

dsc00004gw.th.jpg

ja już Ci mówiłem, żebyś jeździł po drodze a nie poboczem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem diody do świateł postojowych- zobaczymy ile wytrzymają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wymieniłem komplet KIT Valeo z jednomasowym kołem. Było źle (z buczeniem, twardą pracą i cudami) jest jeszcze gorzej :( Jedyny plus to że sprzęgło chodzi tak lekko jak gaz :D

 

Ale tak czy inaczej passat chyba będzie szukał właściciela nowego bo ja mam go już dość :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale tak czy inaczej passat chyba będzie szukał właściciela nowego bo ja mam go już dość

 

To zdanie jest tu na forum czesto pisane ...:/: , mnie też czeka wymiana ( sprzęgła ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja wymieniłem komplet KIT Valeo z jednomasowym kołem. Było źle (z buczeniem, twardą pracą i cudami) jest jeszcze gorzej :( Jedyny plus to że sprzęgło chodzi tak lekko jak gaz :D

 

Ale tak czy inaczej passat chyba będzie szukał właściciela nowego bo ja mam go już dość :(

 

kurde, szkoda - mam nadzieje, że pozostaniesz "wierny" marce i nie zraziłeś się tym za bardzo:D Musiałeś trafić na wyjątkowo wadliwy egzemplarz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tam sprzęgło sprzęgłem przełknąłbym to dlatego że ja już tego pewno nigdy nie będę robił. Ale to co on głośno chodzi twardo wogóle jakoś z piz*** za przeproszeniem to nie mam pytań. A ***** taka igła jest w sumie można powiedzieć i to z pewnych rąk. Jeb*** gebels :P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarłem bagażnik aby przełożyć graty ze służbowej Fabii 1,4 tdi. Jazda tym wynalazkiem to koszmar, stojąc na światłach trzęsie budą jak Massey Ferguson z silnikiem Perkinsona (czy Perkinsa - nie pamiętam). Ale trzy cylindry to masakra i do tego głośny jest. Po 500km mam dosyć. Piwko i spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regenerowalem tylna wycieraczke bo ledwo co po szybie szła. Teraz jak właczam to az tyl mi zarzuca :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatankowany pod korek, umyty, nawoskowany i wypolerowany (świeci się jak psu ...), odkurzony w środku, wymyte gumowe dywaniki, ot i koniec na dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
umyłem brudasa i zatankowałem
to tak jak ja :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie gada umyłem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turbinka wyczyszczona...gwizda ze radia nie słychać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem "syskie czy" wycieraczki na Bosch Aero Twin. Ale to było wczoraj... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisnia_xDD

wymieniłem na nową całą instalacje audio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nalepiłem wlepe. Jutro zrobię zdjęcie i napiszę opiszę go w Naznaczonych. :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności