Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Stavros, co Ty w ogóle chcesz przekazać światu?Ty chyba masz kompleksy z powodu swojego, ponoć młodego wieku!Ciągle dodajesz coś o "starych".Twój powyższy post, brzmi jak definicja schizofrenii;)Piszesz tak nieskładnie, że tylko chyba Ty wiesz o czym;) Chłopie, sprzedawaj, tankuj, i gazuj co chcesz;) Jak chcesz, to możesz nawet siebie zagazować, ale proszę nie pisz niezrozumiałych własnych skrótów myślowych, a przynajmniej w obecnej formie, bo trudno czasem zakumać, o co Ci chodzi;)Po jaki ch.j rejestrujesz się na forum, na którym wszyscy sa za starzy, wszyscy Cię wk.rwiają, g.wno wiedzą i nikt nie potrafi zrozumieć twojego geniuszu.A jeśli ktoś się odezwie, to albo pieprzy głupoty,albo jest analfabetą niepotrafiącym czytać w czeskoenerdowskim narzeczu;)

Szkoda gadać, dla mnie temat zamknięty!

Pozdrawiam "serdecznie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebralem nowiutki kluczyk z serwisu VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stavros, co Ty w ogóle chcesz przekazać światu?Ty chyba masz kompleksy z powodu swojego, ponoć młodego wieku!Ciągle dodajesz coś o "starych".Twój powyższy post, brzmi jak definicja schizofrenii;)Piszesz tak nieskładnie, że tylko chyba Ty wiesz o czym;) Chłopie, sprzedawaj, tankuj, i gazuj co chcesz;) Jak chcesz, to możesz nawet siebie zagazować, ale proszę nie pisz niezrozumiałych własnych skrótów myślowych, a przynajmniej w obecnej formie, bo trudno czasem zakumać, o co Ci chodzi;)Po jaki ch.j rejestrujesz się na forum, na którym wszyscy sa za starzy, wszyscy Cię wk.rwiają, g.wno wiedzą i nikt nie potrafi zrozumieć twojego geniuszu.A jeśli ktoś się odezwie, to albo pieprzy głupoty,albo jest analfabetą niepotrafiącym czytać w czeskoenerdowskim narzeczu;)

Szkoda gadać, dla mnie temat zamknięty!

Pozdrawiam "serdecznie"

ale kto ci powiedzial ze wszyscy... ja mowie o takich szydercach jak ty, ktorzy jak katarynka ciagle swoje.

Chocbys tlumaczyl i pisal powaznie to taki jeden sie znajdzie co bedzie jak jeb...ty pisal swoje i przeszkadzal zamiast powiedziec komus ze jest w bledzie albo ze powinien to zrobic inaczej.

A twoje podpinki brzmia jak no:

-jak zmienic sprzeglo bez kanalu?

-(i wchodzisz ty) hahaha no tak i uslyszymy w tv ze typ zmienial sprzeglo ale skrzynia byla ciezka... hahahaha

 

I o co w takich beznadziejnych zartach chodzi????

Jezeli ktos rzuca pomysl to nie po to zeby rodzynki sie zainteresowaly i mialy polewke, tylko zeby ci co maja pojecie wypoiedzieli sie z czym to sie wiaze i jakie sa szanse na wykonanie wlasne.

 

I teraz mozemy konczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz mozemy konczyc.

 

:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Nie drapac się,a temat powinien byc usuniety bo pochodzi z jakiego oplowskiego forum czy coś i jest oczywiście beznadziejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasio podtankowany, ogarnięty wewnątrz a wczoraj umyty na bezdotyku, bo już miał delikatnie mówiąc kamuflaż na karoserii:D

A teraz idę wyklejać maty wygłuszające w A6 wyprać ostatni fotel i kawałek podłogi a następnie składać go do kupy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogarnięty wewnątrz
no w końcu człowieku :haha
wczoraj umyty na bezdotyku
ojojojojojoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniety GekooN, to znaczy, ze wypierd..liłem reklamóweczkę luźno walających się śmieci;)Ale w przyszłym tygodniu, fundnę mu wykładzin i podsufitki oraz mycie wnętrza:D

 

---------- Post added at 09:04 ---------- Previous post was at 09:02 ----------

 

A "umyty" na bezdotyku, tez nie wiele znaczy, bo te myjnie są skuteczne jak jeździsz na nie co 2 dni;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziś wyodkurzałem furaka i założyłem już gumowe dywaniki coby tych od Izi nie pobrudzić przez zimę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie liść wpadł do auta...wyjąłem go i tyle... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze za chwilę muszę podjechać na podnośnik i wywalić obudowę z pod silnika bo się połamała z leksza i jak jade to coś mi świszcze i zwisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz do załatwienia jakiś dobry podnośnik???...kupiłem ostatnio jakieś gówno na allegro i całe szczęście ze spier***** nim podniosłem na nim auto....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie.Ja jadę na warztat na duży podnośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrzałem tarcze i klocki na tylnej ośce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem chipa i wymieniłem klocki z przodu ale to w piątek :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem chipa i wymieniłem klocki z przodu ale to w piątek :]

na ile cipek zrobiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie powiem jak to brzmi :lol

:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności