Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

odebrałem auto od lakiernika, świeci się paszuch...niestety tez paru dupków chciało mnie wyruchać na hajs w związku z tym, pozdro chłopaki.

 

P.S danus i kuczi, przyślijcie jednego apacha do mojego kwadratu, dam namiary i zrobimy ogień ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otworzyłem garaż, odpaliłem, chwile sobie popracował, zgasiłem, zamknąłem garaż i wzniosłem toast za dziadunia w temacie "nocne marki wjazd po 22-giej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasiak dostał dziś nowy akumulator, bo wczoraj stary poszedł w recykling :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

a ja dziś przetarłem klapę bo jakiś bocian chyba się zesrał taki placek był hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja podładowałem baterie bo padła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem garaż , otworzyłem bro :piwo:odpaliłem motor popyrkolił włączył 3x wichurę zgasiłem , dopiłem co trzeba :D , zamknąłem garaż i do domu na :595:

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie dysponuje zbyt złym zdjęciem na prezentację, ale jak tylko to wkleje z przyjemnością:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc o 7 z domu, pogłaskałem mojego zamarzniętego Pasia po lusterku...

W takich momentach naprawdę żałuję, że on nie ma własnego 'domku'.

 

I chyba już czas na zmianę opon na zimowe... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padluch dostał wczoraj nowe pierścionki. Jak to przed zimą - "czapka" była zdejmowana:) Nowy płyn G12, nowy olej, filtr mann, nowe świeczki, nowe popychacze hydrauliczne i jakieś tam inne duperele: oring wałka rozrządu, uszczelka pod głowicę i pod miskę. Do kompletu przeszlifowane gniazda zaworowe. Teraz 300 000 bez otwierania maski ma być zrobione:P

 

Portfel zrobił się nadzwyczaj lekki:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dzisiaj,ale wczoraj wypolerowalem lampy bo nic w nocy nie bylo widac.poprawa jest niezauwazalna.zarowki to philips blue vision.no i go za kare pogonilem na przejazdzke noca.a dzisiaj myjka i w srodku trzeba ogarnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem odkurzyłem i wypolerowałem :) No i na koniec browarka sobie strzeliłem:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstawilłm se hid zestaw i mam cały dzień uśmiech na twarzy

20112009032.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegonilem B5 w week po autobahnach i zalalem mu niemieckiego paliwka na Shellu :)

prawie 2k km przyjal z godnoscia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniłem sprzegiełko w rozruszniku a dostęp do rozrusznika to delikatnie powiedziane przerypany. Mam nadzieje ze jutro bez problemu odpali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatankowany v-power,odkurzony,oraz wytarte(na czarny mat)plastiki w komorze silnika:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurzony, dywaniki wypucowane pod prysznicem :), szybki od środka na błysk, plak na plastiki i wosk na elementy karoserii, do których myjka nie dociera (progi, drzwi obramówki). Dodatkowo wsadziłem pochłaniacz wilgoci, żeby "zbyt mokro" nie było w środku, jak się mrozy zaczną. :) Oprócz tego dolałem płynu chłodzącego i oleju i sprint do Jeleniej na uczelnię. Tyle. :) A w przyszły weekend, o ile pogoda pozwoli, to myjka i wosk na całego pasztecika i silikon na uszczelki. :D A póki co pasio czeka grzecznie pod chmurką, żeby zawieźć mnie za kilka dni na weekend do domciu. No właśnie - stoi pod chmurką w Jeleniej, a w Wałbrzychu pusty garaż. :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj - ugotował mi się na trasie 120 km od domu - godz 1.00 w nocy:( Dalszą drogę spędził passek na lawecie (jednak warto mieć PZU AutoPomoc bo koszt 0zł :)).

Dzisiaj - urlop "na żądanie" i pierwsze podejście do naprawy - wymiana termostatu, niestety bez rezultatu. Kolejny "podejrzany" - pompa wodna. No to po południu do sklepu po nową:( A że za 3k km miałem robić rozrząd więc i komplet zakupiony. W portfelu luźniej a jutro "demolka"... Oby to nie było uszczelka pod albo sama głowica.... :eek:

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeszcze nie zrobiłem, ale uczyniłem pierwszy krok do tego i kupiłem części. Jutro wymiana :)

6be0c65c3b42c2abm.jpg

 

Obecne klocki, Ferrodo Premier wytrzymały 2 lata i 4 miesiące i jeszcze troche by pojeździły. Z tytanu te klocki chyba są :D

Edytowane przez zdun_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wymieniłem poduszki pod silnikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:tankujemy: 20litrow:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności