Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

-wymieniony pasek rozrzadu wraz z rolkami oraz pompa wody

(czesci 700zł + 350zł robocizna)

- kupione i wymienione opony Bridgestone Turanza x4

(1600zł + 100zł wywarzenie i wymiana)

- pojechałem na ustawienie zbierzności

( 85zł)

- kupiłem i zalałem zimowy płyn do spryskiwaczy - 8zł

- umyłem autko na BP -20zł

 

- nakleiłem naklejke forumową na tylną klape

Bezcenne :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś, właśnie dzięki temu, że Pasio jest tak wspaniałym autem,

nie wjechałem gościowi w tyłek.

 

Jadąc w deszczu, usłyszałem tylko huk i zauważyłem, że auto przede mną zaczyna stawać bokiem.

Hamulec w podłogę i nerwowo szukałem miejsca po bokach szybko zbliżającego się samochodu.

Jednak Pasio, delikatnie masując mi stopę, pięknie się zatrzymał na jakieś 5 metrów przed zadkiem auta, wbitego w zadek innego samochodu.

 

Po chwili, jakby nigdy nic, z gracją wrzucił kierunkowskaz i ominął stertę połamanego plastiku i dwa, czule przytulające się samochody...

 

Kocham mojego Passata! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj eee tzn. wczoraj wymieniłem olej ,filtry , świeczki , założyłem koła zimowe , umyłem na myjni , dotankowałem na fullll :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem przegub zewnętrzny a napier... się z tym co nie miara :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wymieniłem wkład lewego lusterka wraz z matą grzewczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś, właśnie dzięki temu, że Pasio jest tak wspaniałym autem,

nie wjechałem gościowi w tyłek.

 

Jadąc w deszczu, usłyszałem tylko huk i zauważyłem, że auto przede mną zaczyna stawać bokiem.

Hamulec w podłogę i nerwowo szukałem miejsca po bokach szybko zbliżającego się samochodu.

Jednak Pasio, delikatnie masując mi stopę, pięknie się zatrzymał na jakieś 5 metrów przed zadkiem auta, wbitego w zadek innego samochodu.

 

Po chwili, jakby nigdy nic, z gracją wrzucił kierunkowskaz i ominął stertę połamanego plastiku i dwa, czule przytulające się samochody...

 

Kocham mojego Passata!

 

 

 

Be5fl nie miało tyle mocy w kołach zeby się zatrzymac i się niestety wbiło ;(

 

 

Czarnuch umyty. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniona magnetyczna antenka od CB na Lemma At1700 zamontowanego na klapie w uchwycie SF40. Zasięg lepszy, autko wygląda bardziej zadziornie :) i nie będę już rysował dachu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem akumulator zmieniłem oswietlenie wnetrza i tablicy rej. na biały LED i zalałem VR-ka za magiczne 50zł do poniedziałku starczy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj z okazji 6 lat od pierwszej rejestracji kupilem kompletny rozrzad,pompe wody i dywaniki gumowe i plyn chlodniczy ktory bede wymienial w przyszlym tygodniu:p:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzeliłem sobie wczoraj tzn. paskowi schowek na brylki a co:)

816843110.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
strzeliłem sobie wczoraj tzn. paskowi schowek na brylki a co

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Click image for larger version Name: 816843110.jpg Views: 2 Size: 18.4 KB ID: 19069

 

Hmm a to nie miałeś ?? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakonserwowalem paska na zime(2 warstwy wosku) a niech ma co bede mu zalowal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poodkurzałem pudełko ,tapicerka i kokpit przejechane zostały odpowiednimi środkami do tego odpowiednimi :). Później myjka i jest git przygotowany na poniedziałkową traske do Lublina (320 km.). Aha przy okazji odkurzania musiałem "szturchnąć" pod fotelem koskę od poduszek bo zaczeła mi sie świecić, a więc znowu się wag-iem trzeba będzie pobawić :mad:.

Aha i czekam w poniedziałek jeszcze na rzeczoznawce z PZU co by mi ocenił szkody bo w zeszłym tygodniu jakiś szaleniec unem wjechał mi w zderzak na przejściu dla pieszych:efek: u mnie prysowany tylni zderzak i hak, a u niego chłodnica i wszystko to co przed nią na asfalcie zostało:confused:.

 

 

http://forum.vw-passat.pl/album.php?albumid=281&pictureid=1262

Edytowane przez struna38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posprzątałem we wnętrzu, a potem zepsułem hamulce. :o

W poniedziałek rano na ręcznym do warsztatu... :mad:

Edytowane przez maciejszczesny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał nowy akumulator - Centra Futura 60Ah 600A. Poprzedni to był jakiś Halfords coś niewiele ponad 50Ah.

 

Do tej pory spisywał się dobrze, nawet nic nie zapowiadało, że padnie. Wczoraj około 12 przejechałem się i wszystko było git. Przed 17 wsiadam do auta i tylko usłyszałem takie 'pstryk' i tyle. ;) Dodam, że nie został na światłach ani nic. Odpaliłem po kablach z innego aku. Całą noc się ładował i dzisiaj wsadziłem go do Paska. I nic. Nie odpalił. Znów odpaliłem go po kablach więc diagnoza jednoznaczna - aku. ;) Więc szybko do sklepu i jest nowiuśki Centra. Mam nadzieję, że będzie ok. A w razie czego ma 3 lata gwarancji i 2 lata pakiet Centra Assistance na wypadek padnięcia aku w trasie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA!

Wywaliłem korektor siły hamowania, odpowietrzyłem układ.

Zatrzymuje się teraz w miejscu. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dłuuuugich dziesięciu dniach odpaliłem diesla..

przegoniłem,przedmuchałem turbinke,a jutro masażyk gąbeczką z ciepłą wodą mu zaaplikuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie dzisiaj ale wczoraj wymieniłem wahacz prowadzący, przy okazji znalazłem następny temat do roboty. Muszę przesmarować przeguby w tylnym dyferku i chyba wymienię mu olej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności