Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

A ja odśnieżyłem:D i wymieniłem oba wkłady lusterek zewnętrznych. Stare szkła już były nie najlepsze no i maty przepalone. Ale łapy zmarzły przy tym okrutnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odebrałem również obudowy lusterek pomalowane pod kolor auta

Ile kosztowało Cię malowanie lusterek? Zastanawiam się nad pomalowaniem swoich bo są strasznie porysowane, a jakieś chromowane nakładki mnie nie przekonują. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę odstawał :D

 

zmieniłem oponki na zimowe w B5, a B4 odśnieżyłem bo mi się go szkoda zrobiło, taki bałwanek stał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomachałem mu przez balkon z 7 pietra :D:D:D:D:D:D:D jutro jade na myjke cisnieniowa ladnie wypucowac furaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłem dziś, jak to nazywacie, POM :D

Koła na zimowe już zmieniłem w niedzielę :P Przy okazji w niedzielę naprawiłem spryskiwacz reflektorów-po wymianie pompki (stara zakończyła żywot w lipcu) płyn mi uciekał ze zbiorniczka-gdzieś się zapodziała uszczelka przy pompce-no to trzeba było wsadzić nową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wspominałem Passka i zdj ogladalem, bo niestety sprzedany:(

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztowało Cię malowanie lusterek?

Lustereczka pomalował mi koleś za friko ,bo malował mi klapę koło lampek podświetlających i zderzak bo miałem rysę koło klapy odkąd go kupiłem.Za klapę i zderzak wziął 400 zł.Teraz pozostało przykleić napisy ,wlepkę i zamontować lustereczka,ale na razie wieczorami kończę mały remoncik sypialni ale w następnym tygodniu lustereczka trafią na swoje miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj postanowiłem wymienić katalizator, ale na postanowieniu się skończyło, wiec wymieniłem obie maty grzewcze w lusterkach. Teraz pięknie i szybko grzeją.

Jak się zmotywuje, to zamienię Pasiowi 'obuwie' na zimowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienione klockeny z tyłu, jutro nowe świeczki żarowe, w przyszły czwartek zimowe obuwie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzien temu nudzilo mi sie i skoczylem do sklepu kupując kable, kopułke, palec, swiece,,, przedtem było dobrze, jednak jezdze juz nim 3 rok wiec zmieniłem dla zasady. Pare dni temu wyrzucilem tube z bagaznika i zamontowalem siatkę,- teraz bedę wozil owczarnka niemieckiego na spacery:) Ponadto dzis zmienie opony w Toledo na zimowe,,,mysle , ze to dobra decyzja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj regulacja gazu, regulacja swiatel, zimowy plyn do spryskiwaczy a jutro zimowe bambosze :D

 

po weekendzie w garazu go wymyje i z 8 warstw wosku K21 turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mój stoi na tym zimnym pod gołym niebem i tak mi się go zal zrobiło że mu jutro lacie na zimowe zmienie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączyłem zasilanie spryskiwaczy lamp i teraz policje mam w du... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Zmieniłem kapcie na zimowe ,płyn do spryskiwaczy oraz przyciemniłem szyby :)znaczy przyciemnili mi szyby fachowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za klapę i zderzak wziął 400 zł.

 

Dzięki za odpowiedź. ;) W takim razie będę musiał popytać ile to będzie kosztowało.

 

Co do Passka - ja już się nie mogę doczekać kiedy do mnie wróci. Oddałem go do mechanika i czekam aż przełoży mi automat na manual i wymieni klocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja umyłem dziś swego paszczaczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój dostał niebieską choinkę New Car. Posprzątany w środku i umyty ślicznie. Niech sie inni wstydzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wypucowalem dolot bo byl caly zasyfiony od oleju , a jutro wymjana oleju i filtrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przezyłem w nim "zawał".

 

Jadąc sobie po kostce burkowej, wczoraj zacząłem, tak jak zawsze hamowac. (Zawsze-czyt latem) ;) Problem stał sie, ze z prędkosci niewielkiej, bo ok 15-20 km/h auto nie chciało się zatrzymac, szło jak po lodzie. Metr brakło mi do metalowej doniczki i muru ;( Bym się pociął chyba jak bym wjechał w to...

 

 

Brr, jak sobie pomysle, to znowu mnie ciarki przechodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności