Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Szybki zostały przyciemnione dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem całe autko wypolerowałem sobie listwy , założyłem nową mini tablicę , i zakonserwowałem skórę

 

p1000443j.th.jpg

p1000442lb.th.jpg

p1000436p.th.jpg

p1000431b.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana górnego wahacza strona prawa oraz prawy łącznik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawa siłownika klapy bagażnika od centralnego zamka. I sprawdzenie płynów eksploatacyjnych. A później w trasę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakończone czyszczenie podsufitki dopiero teraz się dowiedziałem że jest jasna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatankowany na full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem kierownice na 3-ramienna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygotowalem sobie klime na sezon!! nabilem i wymienilem wraz z czynnikiem olej z kontrastem/ to tak w razie "W" :) zatankowalem benzynki pod korek i dowiedzialem sie ze nie posiadam plyty do GPS-u :( fabrycznego starego typu!

w planach na przyszly tydzien: wymiana zawieszenia przedniego na gwint marki H&R wraz z nowymi gornymi poduszkami amortyzatorow i zalozenie audio w bagarzniku ;) coby podkreslic delikatnie barwe bassu z 4rech glosnikow w drzwiach.... bo wysokie tony w kpl tez 4sztuk sie dobrze wyrabiaja... jednostka sterujaca to JVC tylko nie pamietam modelu ale dosc wysoki ;)limity mycia przysluguja moim pojazdom 3 razy do roku z zewnatrz chyba ze warunki w jakich pojazd sie poruszal wymagaja zeby go umyc choc w takich przypadkach to czekam albo az samo odpadnie albo az deszcz zmyje.... auta nie mozna za czesto myc bo zgnije ;)

zartuje oczywiscie!! :D

mycie z zewnatrz, mysie felg, hydrowoskowanie i woskowanie na goraco bylo wczoraj.... plus mycie podwozia!

pozniej sciereczki z woskiem pszczelim i odswierzenie calego srodka i skory :) dosc milo sie teraz jezdzi.

Edytowane przez Arczan2.8V64x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klima nabita przedwczoraj, dzisiaj umyty, nawoskowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w koncu przymocowałem połowę hokeja po zimowym "ale urwał!" , wymieniłem olej od wspomagania , kupiłem korek od wlewu gaz (wiem wiem :D) , zmieniłem emblemat z przodu na czarny ktory również dziś pomalowałem i na koniec odkurzyłem i troche wyplakowałem wnętrze jutro myjnia z zewnątrz i pucowanie ogolne ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pracowity dzień pasztecik dostał 8 nowych wahaczy z przodu, nowe górne gumy na amorach, wyregulowałem gwint żeby się miło jeździło, wymieniłem również tuleje belki, ustawiłem zbieżność i wywaliłem zgliszcza osłony pod silnikiem (będzie trzeba kupić nową) a po wszystkim mycie i sprzątanie środka. Ogólny czas działania jakieś 7 godzin.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem błonik bo był uszkodzony po kolizji, zamontowałem nowe lampy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbrudzilem auto na trasce.... podlaczylem od nowa radio...... zalozylem ledowe oswietlenie tylnej tablicy.... zatankowalem do pelna... zlitrazowalem auto- 100% miasta i spalanie wyszlo 13,5 na 116km. trasa 9/ 9.5 przy predkosciach od 90 do 140 bo na ta chwile nie ma gdzie jezdzic szybciej.

a to fotki nowego oswietlenia tablicy:IMG_0158.jpg

dolaczylem jeszcze fotke pasowania felgi 19" w chromie od kumpla z golfa 4ki :) tez to ma konkret zrobione ;)

a na jutro planuje zalozenie gwintu z przodu i jakies -40 na poczatek.

IMG_0161.jpg

IMG_0163.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprowadziłem z garażu i przyjechałem nim do pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio założyłem nowy napinacz paska wielorowkowego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U "diaduszki" B3 dostrzegłem (a raczej najpierw wywąchałem) wyciek paliwa w komorze silnika :przestraszony

Na szczęście, to tylko wężyk doprowadzający paliwo do układu wtrysku, skurczybyk miał dziurkę jak po nakłuciu igłą... Zapalam silnik, podbiegam do komory silnika, a tam cieniutki strumyczek paliwa sika sobie pod ciśnieniem po wężu od filtra powietrza i ścieka wprost na osłonę rozrządu. Dobrze, że dziadek nie zapłonął jak pochodnia :blady

Edytowane przez Rashid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności