Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

zregenerowałem lampy przednie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegoniony w trase Szczecin Koszalin i z powrotem .

Po powrocie zakupiony olej + filtr ( w sobote wymiana )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony przycisk od hamulca ręcznego.

 

Wysłano z HTC HD2 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowany trojkat ostrzegawczy w klapie bagaznika w moim sedanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wyjąłem z piekarnika jeden kierunkowskaz, zabieram się za rozklejanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamówiłem do mojego paszczaka od kolegi Tomasza dedykowane moduły oświetlenia wnętrza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem ... sukces :).

Przyjechałem do pracy ... sukces :).

Planuję wieczorem ciąg dalszy czyszczenia zbiornika płynu chłodniczego ... oby też był sukces :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatankowałem na full i odkryłem nieszczelność na połączeniu kolektora ssącego z rurą IC (tek krótki odcinek węża gumowego). Kto wie jaką to ma średnicę wewnętrzną i czym to zastąpić bo oryginał drogi (ponad 100zł i trzeba na dostawę czekać)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zatankowałem na full i odkryłem nieszczelność na połączeniu kolektora ssącego z rurą IC (tek krótki odcinek węża gumowego). Kto wie jaką to ma średnicę wewnętrzną i czym to zastąpić bo oryginał drogi (ponad 100zł i trzeba na dostawę czekać)?
... nie pamietam srednicy, ale zastap to jakas inna guma. Ja kupilem kawalem Stomil Olsztyn za 1,80zl i juz od 2 lat wiernie mi sluzy :P

 

a co dzis zrobilem? troche tego jest :P ... wymienione sprzeglo, walek w skrzyni, lampy przednie, przegluby i silowniki klapy tylnej :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj kupiłem opony zimowe + felgi (stalówki), które odrazu pomalowałem i zamontowałem. A swoje piekne alufelgi 16" musiałem schować do garażu.:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... nie pamietam srednicy, ale zastap to jakas inna guma. Ja kupilem kawalem Stomil Olsztyn za 1,80zl i juz od 2 lat wiernie mi sluzy :P
Dokładnie tak, średnica 50mm, długość 60mm, producent Fagum, koszt 100mm, 4,70zł. Wymienione, uszczelnione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pomocą mechaniora sprawdziłem zawieszenie bo troszkę puka (wszytko jest oki) :mlask ale za to mam inny problem kończą mi się hamulce :dolamam właśnie oglądam jak to wygląda cenowo

Edytowane przez arek58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojechałem i zrobiłem przegląd techniczny - paszczak przeszedł go wzorowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo dzisiaj wymieniłem olej i płyn chłodniczy , teraz tylko mycie i pastowanko i będzie miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałem wsadzić nowy filtr powietrza do paska ale nie ogarniam pewnych rzeczy :/ pomoże ktoś :)

Mam 1.8 90 km 94r. B4 benz.

Chciałem wsadzić filtr stożkowy ( z normalnym starym nie mam problemu żeby wymienić na taki sam ) problem pojawił się dopiero po wyjęciu starego bo to co zobaczyłem po wyjęciu go to najzwyczajniej nie ogarniam.

Z plastikowej obudowy filtra wychodzą 3 rury :)

3. Rura dochodzi powietrze (tzw wlot)

2. Jest na wysokości 3 ale po przeciwnej stronie i nie wiem do czego ona służy i jakie jest zadanie:))

1. Rura idzie do gaźnika tak ? i to dzięki niej powietrze dostaje się do silnika przez filtr ? tak to działa ? i do niej właśnie chciałem podpiąć filtr stożkowy, niby by pasowało ale nie daje mi spokojuta 2 rura i jakieś kabelki które nie wiem po co są

 

Mogę was prosić o pomoc, jakiś tutorial :) albo cos jak mam wymienić ten filtr ?

 

Nie jestem mechanikiem i nie znam się ale sie ucze :D( a zepsuć coś jest łatwo bez wiedzy :) a nie sztuka jest iśc do mechanika żeby odwalił to za mnie :)

poniżej przedstawię wam zdjęcie co prawda nie mojego silnika ale wyglad ten sam [ATTACH=CONFIG]67442[/ATTACH]

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełozyłem koła na zimowe, jeszcze tylko gumowe wycieraczki pod nogi i zima nie straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj umyłem Passika pod domem własnoręcznie przy +7 stopni celsjusza... :D Żona z pretensjami, że dla niej się tak nie poświęcam... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności