Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jeszcze odkurzam w moich :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione zostały u mnie kompletne zawieszenie z przodu, gumy z tyłu nie wiem jak się nazywają dokładnie odboje czy podboje mniejsza z tym no i zamontowane zostało gwintowane zawieszenie mts technic i auto zostało sprowadzone do parteru, fotki w moim temacie-link w podpisie :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mycie, czyszczenie skóry :D i w sumie tyle:) piwka 2 wypite czyli dzień udany przy pasztecie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wysprzątałem w srodku załozyłem car audio :P (jak narazie mi wystarczy) dziś załozyłem radio he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis wymienilem u siebie czujnik temperatury zewnetrznej G89 i dokupilem lampke schowka na gieldzie w poznaniu. Moja byla niekampletna i waz do turbo zalozylem nowy stary puszczal powietrze. Teraz wszystko smiga jak trzeba .ha ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszła pora na roboty w moim autku .. bo tak jeździłem jeździłem i nic nie robiłem... i całe szczęście , że mi się zachciało go robić... bo mogło się to skonczyć bardzo źle..

powymieniałem 8 wahaczy .. ja to wogóle się zastanawiam jak się one nie pourywały , były tak powybijane , że takich jeszcze nie widziałem :o , wymieniłem klocki ( myślałem nad całymi tarczami + klocki , ale brak funduszy zwłaszcza , że -> musiałem wymienić rozrząd .. całe szczęście , że tam zajżałem pasek był na skraju szczelenia .. sądzę , że 300 km bym nie zrobił i by było bum....

za komplet wahaczy :1200zł

klocki niecałe 200zł

rozrząd 350 zł ( co jest dla mnie wsumie zaskoczeniem , że taki tani do mojego auta, chociaż mógł być jeszcze tańszy bo kolega z forum proponował mi cene 270 zł chyba , z tym , że niestety no nie mogło to czekać więc musiałem wymieniać na momencie. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycięty kat :D Turbo świszczy aż miło :D

Edytowane przez maikpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjechałem nim(nią) do pracy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak robie codziennie :P ale dla ciebie i twojego podpiecznego to jakaś nowość :> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też przyjechałem bo zaspałem:P zawsze na nogach chodze bo mam 5-8 minut :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tak robie codziennie ale dla ciebie i twojego podpiecznego to jakaś nowość ?

od jakiegoś czasu nowość ;) ale mam niedosyt, bo od miesiąca nie jeździłem niczym, co by miało więcej niż 100 koni :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem tarcze i klocki w moim passku ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wymieniłem w przednich drzwiach, słupek od drzwi:) inaczej mówiąc kawałek blachy gdzie wchodzi uszczelka :)( sam zastanawiam się jak to opisać :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z myjni na ktorej sprzatalem i nabluszczalem srodek, szorowalem z zewna3 i pod maska, nastepnie suszonko i polerowanie pasta autoglym

 

i co robil ktos cos takiego o 3 w nocy??? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wczoraj podczas powrotu z nad morza w Kątach Wroławskich Tir mi wyjechał na mój pas.Musiałem sie ratować zjadem na grzaskie pobocze i wpadłem w dziurę.Dwie felgi krzywe.Z obydwu zeszło powietrze.Wezwany na miejsce wulkanizator sprzedał mi dwie fele stalówki z oponami(zimówki) koszt 370 z robocizną.Założyliśy stalówki na tył.Przełożyłem alu z tyłu na przód.I tak dojechałem do Katowic.Dziś muszę założyć jeszcze dwie stalówki z zimówkami bo nie bede jezdzil tyl 15 a przód 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięte oświetlenie pokręteł nawiewu/ogrzewania,i oświetlenie popielniczki....w końcu wieczorem nie będę błądził palcami po desce...rozdzielczej :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u SebastianaS na przeglądzie gazu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to wczoraj podczas powrotu z nad morza w Kątach Wroławskich Tir mi wyjechał na mój pas.Musiałem sie ratować zjadem na grzaskie pobocze i wpadłem w dziurę.Dwie felgi krzywe.Z obydwu zeszło powietrze.Wezwany na miejsce wulkanizator sprzedał mi dwie fele stalówki z oponami(zimówki) koszt 370 z robocizną.Założyliśy stalówki na tył.

 

a jakie potrzebujesz, 15 czy 16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem ramkę kokpitu (centralną) i vwlepy zarzuciłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odwiedziłem "lekarza" poprawiłem z nim kąt wtrysku ale dalej nie wiem czemu zaczął chodzić twardo i głośno :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności