Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś autko było na przeglądzie ,do wymiana tuleja belki tylnej.:wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapakowałem kilka części(od B4) do bagażnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary akumulator wymieniony na nowego KAGER'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyprałem i wyczysciłem wszystko co jest możliwe do wyczyszczenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej wymieniłem w Tiptronicu. Całe 11 litrów. I filtr. I uszczelkę. 60 000 spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobiłem:?:

 

Rzucałem kur**mi jak mi dziad wymusił a ja dałem po hamulcu :D

Prędkość nie wielka w sam raz na obcierkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegoniłem czarnucha 700km. :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniony gryl na noname i mieszek na skórzany. fotoporady zapodam wieczorem dla potomnych. grill jak grill ale z gałką miałem problemów co nie miara:P

DSC03253.jpg

DSC03237.jpg

Edytowane przez _chris_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłam żaróweczki na osram night breaker, miały być jeszcze postojówki cool blue, ale bez mojej zgody zmieniły właściciela i wylądowały w aucie męża:wsciekly więc musimy poczekać na następną przesyłkę;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebrałem obrysówki do passka i robiłem przymiarkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurzony i wyczyszczony środek auta, umyte dywaniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymieniłam żaróweczki na osram night breaker, miały być jeszcze postojówki cool blue, ale bez mojej zgody zmieniły właściciela i wylądowały w aucie męża więc musimy poczekać na następną przesyłkę

Asiu nie chcę cię straszyć ale te night breaker-y u mnie spaliły się w przeciągu 4 miesięcy najpierw jedna, a tydzień później druga (uprzedzam, nie dotykałem bańki paluchami etc, montaż prawidłowy). Z tego co czytałem to nie jestem odosobnionym przypadkiem niestety... ale życzę Ci aby służyły jak najdłużej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie chcę cię straszyć ale te night breaker-y u mnie spaliły się w przeciągu 4 miesięcy najpierw jedna, a tydzień później druga (uprzedzam, nie dotykałem bańki paluchami etc, montaż prawidłowy). Z tego co czytałem to nie jestem odosobnionym przypadkiem niestety... ale życzę Ci aby służyły jak najdłużej!

Dzięki:) już umiem sama wymienić, więc w razie czego mam zapasowe w bagażniku;) ale jakby mi się postojówki spaliły to bym była:wsciekly :D

A żeby nie było to: jeszcze dziś zatankowałam potworka do pełna, ale myć go już mi się nie chciało:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wachacze dolne przednie, paski, rolka+napinacz. Odkurzone chłodnice ( skąd muchy po zimie???:)) i wymienione żarówki w kierunkowskazach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem rurki termokurczliwe na zamki, co by się drzwi ciszej zamykały i nie trzaskały. Przy okazji pojechałem wyregulować instalację gazową i mechanik stwierdził, że mam silnik w bardzo dobrej kondycji i jeszcze drugie tyle kilosów zrobi (a obecnie ma 310tkm). :D Więc póki co wstrzymuję poszukiwania Be5. :D Wczoraj mi sprzątnęli sprzed nosa ładnego Passata, to teraz zostaje ze swoim, bo się wkurzyłem. Mój czarnuszek zawsze wierny.:kumple

Edytowane przez paput

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D chciałbym się wam wszystkim pochwalić do dziś zrobiłem w swoim VW :) no więc... może to nie duża rzecz ale mnie bardzo cieszy otóż to miałem parę rysek na samochodzie i mnie to denerwowało ale kupiłem Czeską Pastę Tempo jest to i się to trochę zmieniło:lol porobiłem parę fotek i się nimi pochwałę....

p.s. zdjęcia nie są obrabiane, i może na ciemnym lakierze nie ma wielkiej różnicy ale na jasnym są i to duże:D wiem bo kolega to zastosował do jasnego koloru i pomogło... no więc o to fotki.

Zdj?cie0047.jpg

Zdj?cie0048.jpg

Zdj?cie0043.jpg

Zdj?cie0044.jpg

Zdj?cie0037.jpg

Zdj?cie0038.jpg

Zdj?cie0045.jpg

Zdj?cie0046.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odstawiłem paska na parking strzeżony jeszcze parę godzin i będzie basen w garażu

Aż tak źle Braciszku? :glaszcze

 

 

 

 

Ja nie mogę dojść ze spalaniem (jakoś więcej zaczął wciągać :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś przegoniłem padakę po wodzie - jakieś ~25 cm miała ale dał paszczak radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności