Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj u kolegi Jacka "Charakterek" zrobiłem domykanie szyb z pilota i oczywiście przeskanowaliśmy passka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zmiana kółek z letnich 16 na zimowe 15! Rutynowa kontrola hamulców( oczyszczenie z pyłu,sprawdzenie stanu gumowych osłon tłoczków jak i samych tłoczków ja co roku przed zima. Po oględzinach mycie szamponem i suszenie na słonku. Alu umyte i za konserwowane czekają na wiosnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół dnia walki i pozbyłem się błędu poduszki pasażera (00589), która dręczyła mnie od kilku tygodni:D. Do tego reanimacja metalowych zatrzasków trzeszczącej tapicerki tylnej klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mój paszczak dostał mały prezent.Lusterko z kierunkowskazem i podświetleniem,na raze podłączony tylko kierunkowskaz z podświetlenie trochę trzeba się pobawić. Oto on.

288af50114f76fa9m.jpg

Jutro druga strona.

Edytowane przez M1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem drugą asb do passka i dzisiaj odebrałem po wymianie. Miała być w idealnym stanie, a tu przy zmianie na 3 szarpie. :/ Niby delikatnie ale jednak. Ale niech już będzie, najważniejsze, że jeździ i niedużo mnie to kosztowało. ;) Jeszcze muszę zalać mu pod koreczek, ładnie umyć i wymienić klocki. ;) I będzie git. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasiak dostał dzisiaj nowe pióra wycieraczek bosh aerotwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis dołożyłem do swojego komplet lamp dalekosiężnych Hella :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał tak zwał ona to też samochód. Czyli on :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś wymiana czujnika g2 wrrr kto wymyślił żeby go umieścić w tak ciężko dostępnym miejscu ehh ale polak potrafi i już wymienione tylko ręce będą się długo goić o podłoga w garażu będzie długo schła a tak to ok :) kolejna wymian to termostat ale to zostawie dla mechaników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paściu dostał nowe sprężynki do szczęk, i nową linkę ręcznego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu założyłem nowe ramki forumowe i w gratisie wyczyszczone podświetlenie tablicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w swoim Passtuchu w weekend zmieniłem kółka na 15" z zimówkami, a do tego...dostał nowy komplet kołpaków od Golfa VI :D (w moim wątku fotki). Zanabyłem również kompletny ori rozrząd z pompą wody i paskami wielorowkowymi oraz rolkami do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą podrzedłem do okna bo gdy zerkam na mojego b2 to odrazu robi mi sie lepiej i humor jakoś się poprawia :P:P:))) Już niedługo będzie o nim temat W dziale mój passat ale ciiiiiiiiiii to niespodzianka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc przelotem w Wa-wie naprawiłem wreszcie mikrostyk w drzwiach kierowcy w tym zakładzie: www.auto-zamki.pl. Nareszcie mogę się cieszyć sygnałem dźwiękowym nie zgaszonych świateł, podświetleniem drzwi i palącą się lampką w kabinie gdy wsiadam wieczorem do auta. Taki drobiazg, a jak cieszy ;-) Polecam ten zakład.

a! zapomniałem dodać, że jeszcze popsikałem uszczelki drzwi i bagażnika silikonem w "szpraju".

Edytowane przez Wiking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Umyłem

2. wypucowałem

3. popsikałem uszczelki silikonem w "szpraju"

4. zderzaki czernidłem

5. zmieniłem letnie na zimówki i przy okazji sprawdziłem tarcze i klocki - diagnoza jednoznaczna - do wymiany w jak najszybszym terminie :D

6. na końcu na Lotos dopompować kółka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w swoim wymieniłem szybe czołową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj co prawda ale w czwartek zeszły, przeglądzik, przeszedł spiewająco, diagnosta achy ochy a ta kanalia na drugi dzień w podziece wywala mi w drodze do pracy kontrolki ABS i ESP:mad:, zaś poszedł czujnik stopu :krzeslem:

Edytowane przez sledziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem z przedniej wycieraczki piach który sie tam zbierał od .....chyba od 1,5 miesiąca zaczeło się przesypywać więc trzeba było już to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zima już nie straszna. r015.gif

 

-zmienione kółka z 033.gif040.gif na 033.gif038.gif

-zmieniony zawias z low to high (bo śniegu tu co nie miaraaaaa) r015.gif

 

-zalany zimowy płyn do sprysków n070.gif

-i zmieniony olej MOBIL SUPER 3000 10W40 n060.gif

 

jeszcze czeka mnie wymiana czujnika ABS ale to w następnym tygodniu jak koleszka z PL przywiezie. r020.gif

No i teraz pozostało tylko czekać na pierwszy śnieg r050.gif

Edytowane przez ksynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności