Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

zamontowałem spryskiwacze lamp zeszło mi 6 godzin nie czuje kręgosłupa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamontowałem spryskiwacze lamp zeszło mi 6 godzin nie czuje kręgosłupa

 

Gratulacje :)

Teraz Okład z młodych piersi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opróżniłem popielniczkę z drobniaków. Normalnie zgroza. już od kilku miesięcy poza tankowaniem i pielęgnacją nie zrobiłem w mojej niuni nic konkretnego :-(. Ale za tydzień pierwszy wypłat w nowej pracy, to nadgonię zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja powiem tylko tyle że zamontowałem "powiedzmy" Oil Catch Tank, oczywiście do Celów Naukowych :D jak się sprawdzi to się zrobi konkretnego Tanka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj wstawiłem do swojego zielonego VW paszteta zamontowałem halogeny HELLA w miejsce gdzie mi ich brakowało, dodatkowo włacznik przystosowany do właczania halogenów, a na sam koniec zalożyłem blendy miedzy halogeny a kierunki... koszt taki ze aż miło 10euro za wsio :D i jak tu nie kochac passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
umyty,odkurzony i zalany po sam korek:)i wymienilem bezpiecznik:)pasio gotowy na jutrzejsza wycieczke do Galerii Pępowo!:P

Nie zapomij zajechać na skwerek o 15-ej! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem... i odwiedziłem nim super spota:D

Edytowane przez KruK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem w końcu klamkę schowka :) i odkurzyłem mojego paska :)) i nie chwaląc się odebrałem alu z malowanie są śliczne :) jeszcze nowe oponki i na przyszły sezon nie do poznania

Edytowane przez babel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj po przyjeździe żonki ze szkoły zabrałem autko na sesję fotograficzną efektem której jest fotka do konkursu fotograficznego. A potem po udanej sesji zatankowałem go w nagrodę po korek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomij zajechać na skwerek o 15-ej! :)

no wlasnie plany sie troche "posypaly" ,kobieta mi zachorowala i chyba wycieczka odwolana...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zszedłem ze spalaniem średnim poniżej 14 litrów !!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 min temu skonczyłem brudaska myć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś wyczyściłem n75 i wymieniłem wężyki, n75 nie działał, zegar pokazywał 1,6 bara,to lekka przesada ale jaki ciąg był. teraz jest już wszystko OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjąłem skrzynie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zszedłem ze spalaniem średnim poniżej 14 litrów !!!!!! :D

To chyba z garażu nie wyjeżdżałeś :rotfl:

 

A ja dziś na swojego paszteta rzuciłem okiem z politowaniem i zapłakałem, że jest dwukolorowy - tak brudem po krótkiej trasie obrósł :( Ale boję się jechać na myjkę bo 2 dni temu umyłem i zaraz na drugi dzień padał deszcz. A ja w piątek chcę jechać na grilla, więc chyba go dopiero w piątek umyję - może nie bedzie wtedy padać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miłaem z moim passatem bardzo ciężki i pracowity dzień, pękł przewód hamulcowy tylni i cały płyn uciekł, wykręciłem co trzeba i części będa jutro rano, a do tego zamówiłem olej i filtry, bo już niedługo stuknie 12 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis tzn wczoraj patrzac na zegarek zdjałem pajęczyny w schowkach w drzwiach :D dziś wezme sie za schowek od strony pasazera od pary miesiecy tylko tam wrzucalem roznego rodzaju rzeczy - ciekawe co tam znajde :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem na tylną szybę soczewkę zwiększającą pole widzenia :) I wreszcie słupki na parkingu w robocie przestały mi go atakować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu zabrałem się za naprawę klamki schowka, wymontowałem całość, rozkleiłem, rozwierciłem, posklejałem loctitem, i jest git. W końcu w miejscu dziury mam klamke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności